آژانس های فدرال را صرف میلیون ها نفر در KN95 ماسک اغلب بدون دانستن که آنها را ساخته


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در تکاپوی خرید تجهیزات حفاظتی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس فدرال و آژانس های خریداری شده به 11 میلیون دلار ارزش چینی ساخته شده ماسک اغلب با کمی توجه به تولید اطلاعات به سرعت در حال تحول نظارتی راهنمایی در مورد ایمنی و کیفیت یک ProPublica نقد و بررسی را نشان می دهد.

برخی از سازمان ها نمی گویند که ماسک خود را در زمانی که هزاران نفر از خارجی ساخته شده ماسک به نظر می رسد در بازار برخی به دروغ ادعا تایید و یا صدور گواهینامه توسط سازمان غذا و دارو. برخی از آژانس های خرید ماسک شناخته شده به عنوان KN95s از شرکت هایی که به اشتراک گذاری یک نماینده ایالات متحده با شرکت دیگری به تازگی به اتهام کلاهبرداری توسط وزارت دادگستری.

قرارداد منعکس کننده فشار شدید سازمان های فدرال تحت به تهیه تجهیزات حفاظتی به عنوان همه گیر ظاهر و به سرعت در حال گسترش در آمریکا در حال حاضر برخی از کارشناسان نگران هستند که این محصولات می تواند باقی می ماند در گردش طولانی گذشته بحران شود و توسط unsuspecting کارکنان فدرال که به اعتقاد آنها را مشروع ماسک ماسک.

سازمان را آرام تهیه استانداردها از جمله اعطای بسیاری از قراردادهای بدون مناقصه رقابتی شده اند و افتاد تا با تغییر استانداردهای FDA سیل از شرکت های خارجی از ورود به بازار ایالات متحده و محدود عرضه داخلی از ماسک ساخته شده برای استفاده های پزشکی.

“من خیلی خوشحالم که ما نمی درگیر در این KN95 بازار گفت:” اندی میچل, معاون رئیس جمهور در مالوری ایمنی و تامین آن منابع N95 ماسک. “این درست نیست که چه اتفاقی می افتد در اینجا.”

ProPublica ماه گذشته گزارش کرد که هند خدمات بهداشتی خریداری کرده بود 3 میلیون دلار از چینی ساخته شده ماسک ماسک از یک شرکت آغاز شده توسط سابق کاخ سفید رسمی که ماسک نداشت دیدار با استانداردهای FDA. مجلس نمایندگان کمیته در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه در روز پنج شنبه بررسی IHS’ پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

ProPublica بررسی 21 قرارداد اعطا 11 توسط سازمان های فدرال که به طور خاص ذکر شده تهیه KN95, ماسک, نسخه چینی از N95 ماسک ماسک. پنج سازمان — اداره زندان های وزارت امور سربازان بازنشسته ایالات متحده خدمات مارشال ایالات متحده نعناع و خدمات جنگل ایالات متحده — نمی توان گفت که تولید ماسک خود را یا نه پاسخ به سوالات. کل صرف شده در 21 قرارداد شد بیش از 11 میلیون دلار اما برخی از معاملات نیز درگیر موارد دیگر مانند گوش حلقه ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست.

خارجی-ماسک ساخته شده اند در زیر آمده است افزایش نظارت از تنظیم کننده فدرال. FDA صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای برخی از چینی ساخته شده ماسک در مراقبت های بهداشتی تنظیمات در مارس اما آن تنگ مجوز پس از برخی از ماسک داشت و اجازه دهید به از طریق به مراتب بیشتر ذرات از آگهی.

در بسیاری از موارد سازمان های خرید ماسک به طور مستقیم درگیر در مراقبت های بهداشتی ارائه و در نتیجه فراتر از محدوده از FDA مجوز اگر چه هند خدمات بهداشت و موسسه ملی بهداشت در میان خریداران است. برخی از سازمان ها گفت: Marketplace آنها را با استفاده از ماسک های آنها خریداری شده تنها در غير تنظیمات شناخت کمتری حفاظت از آنها ممکن است ارائه.

اما به گفته کارشناسان خرید این محصولات در تمام هنوز هم خطری برای کارکنان. دکتر Meghan Dierks یک دانشکده پزشکی هاروارد استاد که قبلا در FDA در دستگاه های پزشکی کمبود مسائل گفت که او نگران است “همه از این به طور بالقوه پایین تر از محصولات باقی مانده در گردش خون باقی مانده در قفسه” پس از بحران کنونی عبور می کند که آیا مورد استفاده در پزشکی و یا غير تنظیمات.

“اگر شما مسئول خرید یک محصول است که شما انتظار می رود به مشورت برخی از سطح از ایمنی یا حفاظت از خود کارگران وجود دارد مسئولیت وجود دارد برای دانستن اینکه چه اساسی معیار عملکرد و چه تنظیم مقررات در ایالات متحده آمریکا است که نظارت بر این” Dierks گفت.

FDA سخت تر آن مه اضطراری قوانین قوانین یک ماه بعد پس از تست توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که برخی از چینی ماسک اجازه دهید بیش از حد بسیاری از ذرات ریز. ده ها تن از تولید کنندگان چینی است که تا به حال در ابتدا به نظر می رسد در مورد تایید FDA لیست حذف شدند دام خریداران که تا به حال خریداری ماسک فقط هفته پیش از آن.

دکتر سوزان شوارتز معاون مدیر دفتر همکاری های استراتژیک تکنولوژی و نوآوری در مرکز FDA را برای دستگاه های رادیولوژی بهداشت گفت: آژانس “تشویق واردکنندگان و توزیع کنندگان به انجام خود علت سعی و کوشش و اقدامات مناسب به منظور بررسی محصول صحت قبل از واردات بویژه محصولات مجاز توسط FDA.”

به طور معمول FDA به آرامی حرکت می کند در هنگام صدور قوانین و مقررات, اما آن را سریع آن سرعت در طول همه گیر گفت: Michael Abrams یک از بنیانگذاران Numerof & Associates که توصیه می کند و بیمارستان و شرکت های دارویی و موسسات مالی و دیگران در مراقبت های بهداشتی مسائل.

“آنها شده ایم مجبور به تصمیم گیری است که آنها گاهی اوقات نیاز به رفتن به عقب در” او گفت:. “بدیهی است که باعث می شود آن را مشکل تر برای هر کسی که با تکیه بر آنچه که این نهادهای نظارتی باید بگویم.”

که شامل بقیه از دولت فدرال است. در مارس 1, وزارت کشور خریداری شده $114,400 ارزش KN95 ماسک از Red River منابع LLC کالیفرنیا فروشنده. سازنده بود گوانگدونگ ZhiZhen پزشکی زیستی Co. Ltd. با توجه به آژانس.

“در زمان خرید ماسک بودند در لیست تایید شده محصولات” Andrea Antunes داخلی سخنگوی نوشت: در یک ایمیل. “پس از آن آنها حذف از لیست تایید شده و خریداری نمی شود دوباره.”

Antunes نیست پاسخ به سوالات در مورد آنچه سازمان انجام می دهد با خریداری ماسک.

وب سایت گوانگدونگ ZhiZhen پزشکی زیستی نمایش یک ماسک را با برچسب “مورد تایید FDA FFP2 KN95 ماسک.” تماس های تلفنی و ایمیل های فرستاده شده به CCTC Service Inc., این شرکت مستقر در ایالات متحده عامل بودند و نه بازگشت. CCTC مستقر در دلاور است که به نام به عنوان نماینده برای تقریبا 1600 دستگاه های ذکر شده با FDA در این سال از جمله KN95 ماسک ساخته شده توسط دو شرکت مورد استفاده توسط ژاک فوئنتس سابق کاخ سفید و معاون رئیس کارکنان را به انجام برسانند قرارداد با خدمات درمانی.

در یک دادگاه فدرال شکایت ژوئن 5 برابر دیگر چینی, ماسک, تولید کننده, کینگ سال چاپ و بسته بندی شرکت ، Ltd. توسط وزارت دادگستری FDA نماینده ویژه گفت که “علت احتمالی به این باور CCTC است ساختگی شرکت است.” FDA ثبت لیست آدرس مسکونی برای شرکت شکایت گفت و خانه را به مستاجر و صاحبان گفت: آنها تا به حال هیچ دانش و یا اتصال به CCTC. وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش فدرال شکایت علیه شاه در سال است.

در شکایت دولت مدعی است که شاه سال دروغ در برچسب های آن ماسک با آرم موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی که انجام دستگاه های پزشکی, تست و شامل “یک گزارش آزمون نشان انطباق با استاندارد N95 با وجود این ماسک جلسه حداقل استاندارد برای N95 ماسک.”

پس از یک اضطراری ملی اعلام شده در ایالات متحده آمریکا در مارس 13, بیش از 3,600 چینی ساخته شده محصولات طبقه بندی شده به عنوان “فولاد ماسک” ذکر شده با FDA, یک ProPublica تجزیه و تحلیل داده های دولت را نشان می دهد. در همه 2019 تعداد کل فولاد ماسک ثبت نام با FDA پنج بود.

“بسیاری از مردم از تولید ماسک های صورت که لزوما تامین کنندگان معتبر و یا تاریخی کنندگان از این محصول گفت:” فیل Farinelli معاون رئیس جمهور در دولت علمی, منبع, شمال ویرجینیا تامین کننده است که به فروش می رسد KN95s به موسسه ملی بهداشت. “من احتمالا 10 ایمیل در روز از مردم در تلاش برای فروش me ماسک صورت از چین است.”

NIH آژانس مسئول بهداشت عمومی و تحقیقات با امضای یک قرارداد جداگانه به ارزش حدود $700,000 به صورت ماسک ماسک در ماه مارس با میسوری بر اساس ققنوس نساجی Corp. فدرال داده ها را نشان می دهد.

اصلی قرارداد بود برای N95 ماسک آژانس در بیانیه ای گفت به ProPublica. اما از آنجا که کسانی که در دسترس نیست, ققنوس نساجی پیشنهاد KN95s به عنوان یک جایگزین.

“هنگامی که NIH دریافت سفارش و متوجه شدند که ماسک نمی شد و مورد تایید FDA NIH تست شده محصولات با استفاده از استانداردهای FDA برای ماسک و محصول شکست خورده بود” آژانس گفت.

NIH درخواست بازپرداخت را انجام دهید برای ماسک آن را در حال حاضر دریافت نمی خواهد پرداخت هزینه برای هر مطلب و برنامه ای برای بازگشت این ماسک به ققنوس نساجی. مدیران با ققنوس نساجی نیست پاسخ دادن به یک ایمیل و پست صوتی را درخواست دهید.

آزمون برخی از وارد تنفسی ماسک در حال پیدا کردن که آنها اغلب ارائه سطح حفاظت تبلیغ آنها است. اوان فلوید یک استاد در دانشگاه اوکلاهما را مرکز علوم بهداشت شده است تست تصفیه قابلیت KN95 ماسک های خریداری شده توسط دولت از اوکلاهما و کسب و کار خصوصی.

حدود یک سوم از حدود 70 مارک های او را آزمایش کرده است تا کنون نه دیدار با 95% تصفیه استاندارد فلوید گفت.

دکتر جان هوارد مدیر NIOSH گفت: در یک FDA وبینار روز سه شنبه که آژانس به تازگی آزمایش شده بود بیش از 130 بین المللی مدل های تنفسی و دریافتند که بیش از نیمی از آن “عام است.”

هند خدمات بهداشتی خریداری 4,000 KN95 ماسک ساخته شده توسط یک شرکت چینی ZhangJiaGang ShineYa بهداشتی محصولات شرکت ، Ltd. در مارس 9, قرارداد یک IHS سخنگوی گفت. قرارداد جداگانه از فوئنتس معامله است. ماسک فرستاده شد به IHS در Bemidji, مینه سوتا که در خدمت قبایل در ایلینوی و ایندیانا, میشیگان و مینه سوتا و ویسکانسین.

ZhangJiaGang ShineYa به نظر نمی رسد در مورد تایید FDA لیست تولید کنندگان چینی.

نیمی از ماسک ها هنوز هم در بمیجی دفتر منطقه و “نمی شود توزیع به کارکنان مراقبت های بهداشتی” یک IHS سخنگوی گفت. دیگر 2,000 ماسک استفاده می شود توسط IHS بهداشت محیط افسران “و استفاده می شود در غیر مراقبت های بهداشتی تنظیمات” او گفت:.

این شرکت ذکر شده در ایالات متحده عامل جان استعداد نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر. ایالات متحده فروشنده که عرضه IHS با ماسک مستقر در کالیفرنیا West Coast محصولات کسب و کار شرکت ، نیز پاسخ نمی دهند.

سرویس مارشال آمریکا خریداری شده $77,500 ارزش KN95 ماسک در ماه آوریل از حذفی تخصص تگزاس شرکت که به تازگی شروع به فروش PPE. ماسک در چین ساخته شده بودند و “محصولات و یا فروشندگان ثبت شده و یا تایید شده توسط FDA گفت:” درو J. وید خدمات مارشال سخنگوی یک ایمیل به در. آنها در حال استفاده غیر پزشکی از شرایط اجرای قانون.”

اما “ثبت نام” با FDA به این معنا نیست که FDA تایید تولید کننده و یا محصولات خود یک واقعیت برجسته ذکر شده در وب سایت FDA. FDA ثبت نام و لیست پایگاه داده در خدمت صرفا به ارائه یک مکان مرکزی فهرستی از شرکت هایی که ممکن است فروش برخی تجهیزات پزشکی.

وقتی پرسیده شد که برای روشن شدن اگر این ماسک فقط ثبت نام با FDA و یا تا به حال برخی از بیشتر گواهینامه وید پاسخ داد: “من مطمئن هستم که من می توانم به اندازه کافی پاسخ این سوال در این زمان. USMS دارای گواهی است که به نظر می رسد به معنی نوعی از تایید FDA.”

جان Bottone صاحب حذفی تخصص نیست پاسخ دادن به یک تماس تلفنی و ایمیل به دنبال نظر.

یک سازمان است که نگه داشته تا با FDA تغییر قوانین وزارت انرژی ملی امنیت هسته ای دولت. در یک قرارداد با گرجستان بر اساس فروشنده رویای آمریکایی و سازندگان این سازمان خریداری شده بیش از 400.000 دلار ارزش KN95 ماسک. یک NNSA سخنگوی شناسایی ماسک’ تولید کننده به عنوان “گوانگژو Powecom کار بیمه تامین شرکت با مسئولیت محدود” که به نظر می رسد در FDA تایید شده در لیست.

یکی دیگر از تولید کننده در اصل قرار است به منظور تحقق سخنگوی کیت Hewitt گفت. اما زمانی که FDA به روز رسانی خود ضوابط و تولید کننده اصلی سقوط کردن تایید لیست سفارش خرید ماسک برای قرارداد اصلاح شد در 18 مه به تغییر به “FDA تایید شده سازنده” هویت گفت.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس همچنین به نظر می رسد که خریداری KN95 ماسک از گوانگژو Powecom اگر چه FEMA ارائه ProPublica با یک کمی متفاوت تولید کننده نام وقتی پرسیده شد که حدود 4 میلیون دلار قرارداد برای KN95 ماسک آن را امضا کرده است.

FEMA فروشنده بود Osirius گروه, یک خودرو, شرکت تولیدی مستقر در بیرمنگام میشیگان. تیموتی اسمیت Osirius گروه مدیر عامل یک ایمیل به در گفت که “آنها همان شرکت است.” Osirius’ اولین محموله به FEMA راه اندازی شد وارد این هفته است.

گوانگژو Powecom و شرکت های دیگر با FDA تایید شده هستند هولناک که با دستور اسمیت گفت.

“FDA لیست تبدیل به یک کتاب مقدس از انواع و هر یک در این لیست می شود تاخت و تاز او گفت:” از طریق ایمیل. او گفت: خود شرکت انجام کسب و کار در چین از سال 1992.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد قراردادهای فدرال که باید ، ایمیل [email protected] و یا [email protected]. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>