ترس از رای تقسیم ساندرز تایید تقلا برانکس کنگره نژاد

یک نظرسنجی از یک برانکس کنگره اولیه گردش در نیویورک محافل سیاسی این شهر مترقی جامعه تکاپوی با ترس رو به افزایش است که تقسیم مترقی رای می تواند اجازه می دهد برای انتخاب یک مرد بود که به سرعت تبدیل شدن به بیشتر رتروگراد ارتجاعی حزب دموکرات در کنگره است.

نظرسنجی انجام شده در ماه مه توسط نیویورک-بر اساس اطلاعات گروه برای پیشرفت در بر داشت Rubén دیاز Sr. یک ثابت از نیویورک, سیاست, برای چند دهه, در بالای شلوغ زمینه با 22 درصد آرا.

خیلی از نیویورک عمومی مواجه مترقی زیرساخت های دارای صف پشت Samelys لوپز که قانع کننده داستان زندگی و حمایت از خانواده های شاغل, حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا و همسایه Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز. اما لوپز کمپین شکست خورده برای به دست آوردن قابل کشش با نظرسنجی پیدا کردن او کشیدن فقط 2 درصد است. که تفاوت بین دیاز و عضو شورای شهرستان ریتچی تورس که نشسته در 20 درصد — به این معنی که رای برای لوپز امکان پذیر می تواند در نهایت انتخاب دیاز بیش از حد پیشرفته تر تورس.

Sean McElwee سر از داده ها برای پیشرفت گفت که با توجه به نتایج نظرسنجی آن را غیر مسئولانه برای ترقی خواهان به تحکیم پشت تورس که او به عنوان یک “AOC-سبک مترقی است.” امکان لوپز را حامیان هل دادن او را به انجام است که این رشد بیشتر از راه دور سه شنبه. صبح که هر دو روزنامه نیویورک تایمز و چشم انداز آمریکایی برجسته این احتمال که یک تقسیم زمینه می تواند ترک دیاز در بالا. توسط, بعد از ظهر دیابت برنی ساندرز من-Vt., اعلام کرده بود حمایت خود را از لوپز خواسته هواداران خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

لوپز گفت: گردش نظرسنجی بود که با هدف تضعیف مبارزات انتخاباتی خود را. “به نظر می رسد مثل این نظرسنجی منتشر شده توسط تورس حامی و متحد برای ارسال یک پیام خاص برای ترساندن مردم دور از ما, کمپین,” او گفت: با توجه McElwee را استادانی میل برای تورس. او همچنین در مورد سوال روش خود را با این استدلال که این نظرسنجی بود متن-به-اینترنت در یک منطقه که در آن بسیاری از رای دهندگان آنلاین نیست. “او مات خطوط بین داده ها و punditry واقعا غیر مسئولانه راه است.”

لوپز, اگر نظر سنجی دقیق است, است رسم آرا کمتر از دیگر دموکرات ها در مسابقه به دور از هر کس بهترین شانس به ضرب و شتم دیاز. ملیسا علامت-Viverito مایکل بلیک و Ydanis رودریگز شد هر مرکز رای دهی در 6 درصد است. در مجموع آنها را به مراتب بیشتر توانایی برای قرار دادن تورس بیش از بالا.

لوپز به عنوان جدید ترین پرونده مطرح کرده بود تنها بیش از $200,000, به اندازه کافی به کوه معتبر کمپین نه به اندازه کافی برای بالا بردن نام او به رسمیت شناختن بالا به اندازه کافی در زمان بررسی برای رقابت در چنین شلوغ زمینه در برابر کهنه politicos. لوپز انتخاباتی سخنگوی Jonathan صوت گفت: 35.000 دلار در آمد در روز سه شنبه پس از ساندرز تایید آوردن مجموع تا $260,000 برای مبارزات انتخاباتی. بیش از 100 داوطلبان آمد به مبارزات انتخاباتی در روز سه شنبه و امضا برای تغییر او گفت: آوردن صفوف خود را از حامیان فعال به 1,023.

در این نظرسنجی 70 درصد از رای دهندگان منطقه تا به حال شنیده لوپز. هر چند Ocasio-کورتز کمک کرده لوپز جمع آوری پول نماینده متکی بر آنچه شناخته شده به عنوان یک رهبری سیاسی کمیته اقدام که محدودیت چقدر او می تواند صرف به نمایندگی از نامزد دیگری برای تنها $5,000. PAC به نام شجاعت به تغییر می تواند از نظر قانونی صرف بیشتر از طریق مستقل هزینه اما Ocasio-کورتز هنوز برای انجام این کار است و رو به میلیون ها نفر در هزینه های او را در برابر در اصلی. Ocasio-کورتز کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

McElwee دفاع از کار خود را کرد و گفت که یک متن-به-وب رویکرد همراه با پنل وب دارای عمیق ترین نفوذ هر روش. “داده ها را برای پیشرفت بیشتر بود دقیق ناظر انتخابات در سال 2020 دموکراتیک اولیه,” او گفت:. “ما درک می کنیم که نامزدها را پیدا خواهد کرد هر راه به unskew نتایج آنها را دوست ندارم. ما مشتاقانه منتظر به حفظ شهرت که در 23.”

NEW YORK, NY - FEBRUARY 14: New York City Councilman Ruben Diaz Sr. leads a rally outside his office to protest his suspension from a city council committee for making comments that many believed were homophobic, on February 14, 2019 in the Bronx borough of New York City. (Photo by Andrew Lichtenstein/Corbis via Getty Images)

نیویورک عضو شورای شهر روبن دیاز, Sr. منجر به یک تجمع در خارج از دفتر خود را در اعتراض به تعلیق خود را از یک شهرستان شورای کمیته برای ساخت نظر بودند که ضد همجنس 14 فوریه 2019 در برانکس.

عکس: اندرو لیختن اشتاین/Corbis/گتی ایماژ

شلوغ زمینه — هشت نامزد شد نظرسنجی های داده برای پیشرفت — نتیجه های نادر و باز کردن صندلی در نیویورک منطقه ایجاد شده که خوزه سرانو پایین پا از 15 منطقه صندلی را پوشش می دهد که بسیاری از برانکس. به طور مشابه در 17 منطقه بازنشستگی از نیتا Lowey منجر به بسته بندی شده زمینه وجود دارد برای شات در حال تبدیل شدن به طور موثر یک congressperson-برای-زندگی.

در عین حال دیاز اگر او برنده ژوئن 23 اولیه بعید است که برای برگزاری یک کنگره صندلی بسیار طولانی است. پس از سال 2020 سرشماری نیویورک است که انتظار می رود برای از دست دادن یک کنگره صندلی با تشکر نسبی کاهش جمعیت. با توجه به نحوه رادیواکتیو او — دیاز برنده حکومت نه از احتمال که او را برای رای دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد نیست و نرم, هر ضد همجنس و شعارهای جنسیتی و یا مواضع سیاست — آن را در نزدیکی خاصی که دیاز صندلی خواهد بود برای حذف 2022 چرخه معنی است که خود را در انتخابات خواهد بود یک فاجعه از مدت زمان محدود برای منطقه است. (اگر او می خواست به ماندن در کنگره او می خواهم به احتمال زیاد برای به چالش کشیدن Ocasio-کورتز در منطقه جدید گیریم او اجرا نمی کند در برابر دیابت چاک شومر در سال 2022 عنوان شده است این باورند.) در عین حال این منطقه شده است یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر و دو سال از فدرال غفلت نمی تواند در یک زمان بدتر.

عدم رتبه-انتخاب و یا رواناب قرار داده می شود لوپز, Blake علامت-Viverito و رودریگز, هواداران در یک موقعیت دشوار است. رای گیری وجدان خود فقط ممکن است انتخاب خود را مورد علاقه نامزد یا آن را ممکن است انتخاب دیاز. همچنین علامت خوبی برای دیاز است که خود را پسر روبن جونیور دیاز است که دوست خوب و نسبتا مترقی برانکس قصبه جمهور. سالمند دیاز نام را به سادگی به نظر می رسد به عنوان “Rubén دیاز” در کنگره رای گیری و مخالفان خود را نگران است که هزاران نفر از نیروهای جدید را اشتباه او را برای پسر خود و رای دادن برای او. این دو اغلب با هم دیده می شود. در حال حاضر ویروسی لحظه ای که آماده نبرد تشکر. الیوت انگل التماس کرد با دیاز مجاز به صحبت می کنند در یک رویداد محلی — “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت” او دو بار تکرار — دیاز Sr. در علامت تجاری خود را کلاه کابوی دیده می شود بین دو نفر از آنها. در این منطقه با توجه به داده ها برای پیشرفت بررسی دیاز Sr. تر است به خوبی شناخته شده است که Ocasio-کورتز.

Ritchie تورس در حال حاضر در نظر گرفته جدی ترین رقیب به Rubén دیاز Sr. رشد در منطقه مطرح شده توسط یک مادر تنها کار حداقل دستمزد مشاغل. در 25 بدون مدرک دانشگاهی او شهر جوانترین عضو شورای عالی و برای اولین بار آشکارا گی منتخب رسمی از برانکس, برنده اولین انتخابات خود در سال 2013. که در همان سال, بیل د Blasio شهردار انتخاب شد و دیرین مترقی ملیسا علامت-Viverito bucked حزب کارفرمایان برای اولین بار, لاتینا, رئیس شورای, طلوع امید لیبرال احیای پس از چند دهه حکومت رودی جولیانی و مایک بلومبرگ. تورس تنها انتخاب رسمی در برانکس به باک ماشین کارفرمایان و حمایت از علامت-Viverito انتخاباتی برای بلندگو فقط یک مثال از تمایل خود را به سرپیچی از ماشین محلی است که هرگز او را پشتیبانی می کند گفت: شورای شهر نیویورک عضو براد لندر.

راه اندازی کار خود را با حمایت از خانواده های شاغل, پارتی, تورس در نظر گرفته شد بزرگ مترقی امیدواریم بخشی از این موج جدید است. این نور از کسانی که امیدوار است منعکس شده در خانواده های شاغل حزب تصمیم به تایید لوپز بیش از دو تورس و علامت-Viverito.

یکی از اولین نا امیدی از تورس در اوایل حرفه ای آمد و در سال اول خود را زمانی که او تایید وزارت امور خارجه بهداشت ، جف کلاین یک کلید معمار turncoat مستقل دموکراتیک کنفرانس برای انتخاب مجدد در سال 2014 در میان تعهد که IDC را متوقف خواهد کرد caucusing با اوباما و بازگشت به دموکراتیک برابر شده است. این یک نیرنگ و هنگامی که کلاین به چالش کشیده شد و دوباره در سال 2018 به IDC دوباره وعده داده شده به ترمیم آن سرگردان راه. در پی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات وجود دارد بسیار کمتر صبر محلی برای دموکرات ها که با تشکیل یک ائتلاف با جمهوری خواهان در آلبانی و تورس بود و تحت فشار شدید در هر دو جهت: از این دستگاه به تایید و از فعالان محلی به نوبه خود بر او. او تقسیم کاهش به تایید اما عموم ظاهر شد و در جمع آوری کمک برای کلاین. (Alessandra Biaggi زدم کلاین در اولیه و IDC نابود شد. Biaggi به تازگی ساخته شده و اخبار توسط rescinding او حمایت از انگل که ضرب و شتم پدر بزرگ او ماریو Biaggi برای برنده شدن در این صندلی در سال 1988. او حمایت از جمال بومن به جای.)

دوم ناامیدی در آمد قانونی جلو در مبارزه بر حق می دانند عمل می کنند. آن را در ابتدا چهار قطعه بخشی از قوانین تولید شده توسط گروه های جامعه و طلیعه توسط کاوشگر و عضو شورای Jumaane ویلیامز. دو تا از چهار قطعه شد قانون قبل از د Blasio انتخابات و پس de Blasio و علامت-Viverto را عروج به قدرت است. بعد دو تکه شد و انتظار می رود به تصویب در جلسه قانونی.

تورس افزایش دموکراتیک ستاره شد وظیفه با سرعت یک قطعه از آن باقی مانده اما زمانی که آن را آمد به پلیس de Blasio و علامت-Viverto نمی usher در انتظار دوران اصلاحات. تحت فشار شدید از شهردار و شورای شهر سخنران تورس مجوف در این قانون رسیدن به یک مصالحه و بدون اعطا با ائتلاف گروه های اجتماعی بود که در ابتدا راه اندازی اصلاحات تلاش است.

این لایحه موظف اند که افسران خود را ارائه ID در همه تعاملات با مردم که سهولت توانایی ساکنان به پرونده شکایت علیه پلیس که تا به حال عمل نامناسب. تورس را سازش تضعیف آن به رد شایع ترین سطح پایین برخورد بین پلیس و جامعه مهم سیاست تفاوت. اما آنچه تورس به خود جلب کرد و حتی بیشتر گرما برای او تصمیم به نگه داشتن این گروه در تاریکی در مورد خود قانون.

زمانی که تورس buckled به شهردار و رئیس مجلس شورای اسلامی خود را در مورد چهره حیرت زده خود را مغبون جامعه متحدان. “پلیس در حال حاضر به کشته شدن فرزندان ما” گفت: جنس زنبق و سوسن بائز که پسر آنتونی کشته شد توسط اداره پلیس نیویورک در سال 1994 و در تلاش, در بیانیه ای به رهگیری. “سپس Ritchie تورس چاقو ما را در بازگشت. ما — خانواده — مبارزه شد و برای حق دانستن عمل برای محافظت از جوانان ما و جوامع ما امن تر اما او سوخته این لایحه است. اگر تورس انجام داده بود درست این امر کمک کرده اند کاهش خشونت پلیس و ما ممکن است در موقعیت ما در حال حاضر است.”

در زمان تصویب این لایحه تورس توجیه تصمیم خود گفت که NYPD را حاضر به همکاری. “همه ما خاطرات سال 2014 هنگامی که باز شورش در اداره پلیس آغاز شد,” او گفت:. تورس با اشاره به سازمان های جامعه, گفت:, “هیچ مدافع باید قدرت وتوی قانونی دستور کار در نیویورک است.” اگر این قانون تصویب کرده بود به عنوان تورس هشدار داد NYPD رفته اند ممکن است به “باز کردن شورش.”

“حتی اگر این معنی است که من دیگر محبوب در محافل مترقی حتی اگر من هیچ آینده ای در سیاست مترقی من در صلح هستم با مسیر من را انتخاب کرده اند” تورس گفت: در پایان سخنرانی خود.

کاوشگر یکی از حامیان اصلی از قانون برخورد با تورس بیش از سازش. “ما تا به حال یک زمان سخت پس از حق می دانند عمل می کنند. که آسیب دیده ما دوستی” کاوشگر گفت: این استدلال که هر سیاست بحث رسیدن به یک معامله پشت درهای بسته و بدون دخالت خانواده ها و گروه های که الهام گرفته از قانون شد. در عین حال گفت: کاوشگر گرفته شده به عنوان یک کل تورس است به طور گسترده مترقی قانونگذار با عقل قوی و شایسته حمایت است.

“او را نگه ندارد خودش را به عنوان یک AOC-سبک مترقی است. … او را در حال اجرا جمال بومن مبارزات انتخاباتی. که منصفانه نقد.” گفت: کاوشگر که به تایید هر دو تورس و بومن. او تشبیه تورس به کنگره حزبی مترقی Co-صندلی Pramila Jayapal گفت که تورس می تواند به عنوان یک پل بین این به اصطلاح تیم ملی و گسترده تر مترقی جهان است.

“انواع مختلف دارد مترقی در این لحظه در زمان و بدن خود را از کار است و مبارزه برای مردم منطقه خود را در یک راه واقعی” کاوشگر گفت. تورس سخت است برای قرار دادن در یک جعبه گفت و مردم را دیدم که او را به عنوان یک پیشرو امیدواریم که ممکن است طرح خواسته های خود را به او.

“این چنین نیست که او یک چپ که به فروش می رسد و رفت و متوسط است. این مورد که او واقعا جذاب مترقی واقعی و پیچیده فرد است که درست از آغاز و آن را درست باقی می ماند در حال حاضر” کاوشگر گفت. “و اگر مردم تو را دیدم چیزی که آنها می خواستند به کلیشه در یک راه خاص, من فکر می کنم آن را صادقانه تر بر روی آنها را از او.”

با وجود تورس acquiescing به NYPD خواسته های بر حق می دانید لایحه جرم اعتراض به قتل جورج فلوید و Breonna تیلور به نظر می رسد به تغییر دیدگاه های خود را. در روز سه شنبه تورس با اشاره به تند و تیز NYPD sergeants’ اتحادیه به عنوان “یک گروه نفرت masquerading به عنوان یک اتحادیه کارگری” و خواستار آن شد که اتحادیه بررسی شود برای doxxing د Blasio دختر. تورس را مدیر کمپین در بیانیه ای گفت که او همچنان قوی ترین حریف دیاز:

این مسابقه یک مسابقه بین یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت محافظه کار چه کسی بوده است, تایید شده توسط پلیس خیرخواه انجمن و Ritchie تورس — آفریقایی-Latino LGBTQ سابق برنی نماینده که گذشت حق دانستن قانون با وجود مخالفت از هر اتحادیه پلیس در شهر و تایید شده توسط راست-به-می دانید عمل co-sponsor عضو شورای آنتونیو Reynoso. به عنوان نشان داده شده در رای گیری های اخیر توسط داده ها برای پیشرفت Ritchie تنها کاندیدایی است که می تواند ضرب و شتم دیاز و اطمینان حاصل شود که bluest کنگره صندلی در کشور هرگز سقوط به ضد همجنس دست PBA-حمایت تهمت خواه.

در واقع دیاز تایید شده توسط پلیس خیرخواه انجمن و پلیس اتحادیه های کارگری مخالف حتی سازش نسخه از تورس لایحه. خیلی از دیاز کمپین بودجه به نظر می رسد آمده از همکار انجیلی وزیران با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط مرکز سیاست پاسخگو.

دیگر دست کشیدن بر روی تورس است که بودجه خود را از لوکس املاک و مستغلات توسعه دهندگان یک مرکز قدرت در شهر و راننده کلیدی gentrification. کاوشگر که حاضر املاک و مستغلات گفت: او نمی خواهد در دفاع از تورس پذيرش پول از این بخش اما قابل درک است که یک شورای نژاد که 8 به 1 در تامین مالی عمومی, مسابقه, متفاوت است, جانور از یک کنگره مسابقه و ضرب و شتم دیاز را به مقدار جدی از پول است. که یک نقطه تورس ساخته شده به نیویورک تایمز. “او قرار است به اجازه یک جانشین می گویند این ماده بار اما او اشتباه نیست. به ضرب و شتم کشیش دیاز در حال رفتن به یک نامزد با مقدار زیادی از پول” کاوشگر گفت.

New York City Councilmembers addressing the crowd - In an act of peaceful civil disobedience, a total of nine New Yorkers were arrested on April 20, 2017; protesting President Trump's proposed federal housing cuts. The group refused to stop protesting beyond police barricades during a major demonstration by thousands at 26 Federal Plaza in New York City. Trump's proposal to cut $6.2 billion in federal housing funds would decimate programs that help millions of low-income Americans keep a roof over their heads. (Photo by Erik McGregor) *** Please Use Credit from Credit Field ***(Sipa via AP Images)

Ritchie تورس و دیگر شهر نیویورک Councilmembers اعتراض به رئیس جمهور تهمت پیشنهاد فدرال مسکن کاهش در 20 آوریل سال 2017 در نیویورک است.

عکس: Sipa ایالات متحده آمریکا از طریق AP

با وجود آن روابط تورس که ریاست کمیته عمومی مسکن تا به حال یک رکورد شدید در مسکن به خصوص در مخالفت با درنده صاحبخانه — کاوشگر گفت: با اذعان به ضعف این استدلال. “من به طور معمول نمی عشق است که دفاع از” کاوشگر گفت. “من از این نقطه نظر است که می گوید آن را یک جاده خطرناک به پایین به دلیل مظاهر این روابط می تواند در دراز مدت عواقب. که واقعی است.”

تورس نیز پذیرفته $11,200 در مبارزات انتخاباتی سهم از صندوق های تامینی مدیر دن لوئب و همسرش مارگارت. لوئب شد تا 2018 دیرین متولی از منهتن موسسه که به ایجاد و تبلیغ این “پنجره شکسته” نظریه تاکید کرد که خشونت پلیس شیوه در جوامع فقیر در هزینه حل جرائم جدی. لوئب یک متحد نزدیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو بلکه عمده ای ایران اهدا کننده نیز با انتقاد به استفاده از کلمات نژادپرستانه هنگامی که صحبت کردن در مورد نیویورک رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده.

تورس همچنین شمارش در میان اهدا کنندگان Bradley تاسک یک NYPD اتحادیه لابی و مهر مشاور که او نیز در پشت بارگذاری را مقدمه ای برای شهر نیویورک است. در تورس انتخاباتی برای شورای شهر, او موفق به دریافت $6,750 در مبارزات انتخاباتی سهم از اجرای قانون اتحادیه های کارگری از جمله $2,500 از پلیس خیرخواه انجمن.

McElwee از داده ها برای پیشرفت معتقد است که تورس بهترین شانس توقف دیاز و حمایت خود را تیره و تار در حال حاضر ارتباط تنش با دموکراتیک سوسیالیست برای امریکا است که پشتوانه لوپز. در زمان تورس در زمان خود در DSA. “اگر شما به یک کلیسا در جنوب برانکس شما بعید است برای آمدن در سراسر یک مجموعه دموکراتیک سوسیالیستی انقلابی گفت:” تورس. “این یک واقعیت است که D. S. A. دارای قوی ترین عضویت در ثروتمند سفیدتر gentrified محله.”

لوپز گفت که تورس اخراج از سوسیالیسم دموکراتیک در منطقه خیانت به میراث گذاشت تشکر. خوزه سرانو یکی از مترقی ترین قانون گذاران در کنگره آنها لوپز قبلا کار می کرد. “بسیاری از این شرکت های بزرگ دموکرات ها در حال اجرا هستند در میانه-of-the-road سیاست اما کنگره Serrano یکی از چپ ترین اعضای کنگره است. دموکراتیک سوسیالیست آمریکا و خوزه سرانو بسیار تراز وسط قرار دارد, سیاسی,” او گفت:. “ما نیاز به نمایندگی که جهات Serrano میراث طول می کشد و آن را به سطح بعدی.”

سرانو و پسرش, دولت بهداشت ، Jose M. Serrano باقی مانده اند خنثی در مسابقه.

تورس استقلال و قدرت فکری را می توان هر دو برکت و لعنت کاوشگر گفت. “او می تواند فکر می کنم خود را از مشکلات, اما او همچنین می توانید از فکر می کنم خود را به مشکلات,” او گفت:. همان ضربه به باک حزب استقرار احتمال کمک به او برخلاف خود را از متحدان خود در اصلاحات پولیس مبارزه با. “او ناراحت کننده با یک نوع دریافت خرد و یا راه شما قرار است به انجام کاری” کاوشگر گفت.

“و این که بد نیست صفت است. آن را همیشه شما را یک حرکت خوب بازیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im