ترس دموکراسی قاتل نه هکرها

Papers cover the floor near boxes of voter registration forms inside an auxiliary Iowa Democratic Party office in Des Moines, Iowa, U.S., on Tuesday, Feb. 4, 2020. The breakdown in reporting results from Iowa's Democratic caucuses appears tied to failures in a mobile application that may not have been ready for the load of a statewide election and which the head of the Homeland Security Department said wasn't subjected to a cybersecurity test by his agency. Photographer: Daniel Acker/Bloomberg via Getty Images

مقالات پوشش کف در نزدیکی جعبه از رای دهندگان ثبت نام فرم در داخل یک کمکی آیووا حزب دموکرات در Des Moines, آیووا, on Feb. از 4 سال 2020 است.

عکس: Daniel Acker/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

چیزی تغییر برخی از سیناپس جامعی در آمریکا و روان هنگامی که آن را کاملا طبیعی به متهم کسی که با شما مخالف آنلاین بودن یک ربات. این نفس همیشه freaked پوشش های روسیه و رسانه های اجتماعی هرزه قبل از سال 2016 انتخابات birthed خود کلبه صنعت; تکنولوژی خبرنگاران در کابل صاحب نظران و حوصله کاربران توییتر به میدان جنگ خبرنگاران شبانه در صدای جیر جیر-pocked ترانشه از “جنگ اطلاعات,” “اطلاعات عملیات” و دیگر موضوعات در صفحه اصلی در اواخر حرفه ای تام کلنسی رمان. یک حشره گوشی برنامه گزارش با عجله به استفاده متهم شده است توسط آیووا حزب دموکرات برای به تاخیر انداختن انتقال حزبی نتایج مورد انتظار دوشنبه شب به خوبی به بازی روز سه شنبه بعد از ظهر. هر پیچ یو پی اس در آیووا حزبی ممکن است به نوبه خود — مخرب و یا صرفا احمق — که botched tallying روند و با صدای بلند واکنش آن باعث شده است که نشان دهنده یک خطر تقریبا به عنوان قبر به هر چه “کارشناسان امنیت سایبر” می گویند نگرانی های آنها: هنگامی که به شما گفته می شود بیش و بیش از این که ما در جنگ سایبری, همه چیز در حال رفتن به احساس می کنم مثل یک حمله.

با استفاده از یک برنامه در هر قسمت از انتخابات به خصوص یک برنامه با عجله با هم در بودجه بند کفش است البته یک ایده بد است. این یک ایده بد است چرا که به معنای واقعی کلمه هر چیزی بر روی گوشی های هوشمند را می توان با دستکاری داده شده کافی انگیزه و وقت و منابع است. هر متخصص معتبر در زمینه رای گیری و انتخابات یکپارچگی را به شما بگویم که سخت افزار و نرم افزار باید نگه داشته شود به مطلق lo-fi حداقل به این دلیل ساده که وجود دارد تقریبا همیشه یک راه برای هک کردن یک کامپیوتر است, اما آن را بسیار سخت تر برای هک یک ورقه نازک از درخت خمیر کاغذ و جوهر است.

اما با اضافه کردن کد کامپیوتر به یک جلسه همچنین اجازه می دهد تا برای یک نتیجه بسیار مردها از دیجیتال نفوذ: هیستری سردرگمی و مدنی نیهیلیسم. مردم آمریکا تبدیل شده است به طوری کوک در گزارش از “دموکراسی هک شدن” که آن را احساس می کند شبیه به آنچه که 20 سال از جنگ علیه ترور انجام داده است و به مغز ما: هر ظهور, بالون, ماشین متوقف شده و منظقه پلوپز تداعی ترس از خزنده جهاد. در حال حاضر هر نکبتی برنامه شکست است که به ما چنگال تکنو-توطئه بیش از حد.

ما در معرض خطر از همه بدتر نتایج عمیقی از دست دادن ایمان در روند انتخابات.

که است که می گویند این است که صرف پارانویا. ما می دانیم که از دادستان فدرال که روسیه اطلاعات نظامی را در واقع نقض VR سیستم های فلوریدا مبتنی بر e-voting فروشنده قبل از انتخابات 2016. ماشین های رای گیری و شرکت هایی که فروش آنها به یک ظرف غذا از بی کفایتی و آسیب پذیری همه بدتر ملی ما تشنگی برای نتایج فوری به هر قیمتی. پس از آن هنوز هم ممکن است که وجود دارد برخی از بدگویی توطئه پشت bungled حزبی. اما با تبدیل از ساده ترین توضیح برای آیووا botched حزبی — بی یار دموکراتیک پیمانکاران استارت کردن یک محصول بد برای ساختن یک جفتک سریع — و به جای استقبال از subplot از ویلیام گیبسون کتاب ما در معرض خطر از همه بدتر نتایج: عمیق از دست دادن ایمان در روند انتخابات و شکست چشم انداز که در آن ما همیشه مورد حمله قرار گرفت. سایبری بچه های بد همیشه مشابه از پشت یک گوشه و رای خود را فقط در حال انتظار برای هک دور. به عنوان یک دموکراسی آن روشن به نظر می رسد ما می توانیم آب و هوا رگبار گلوله از وضوح پایین عکس Jpeg بودن spewed از سن پترزبورگ, اما نه چندان روشن است که ما می توانید زنده ماندن ملی فرض توطئه و هرج و مرج در هر زمان ما ضربه دست انداز. ما به طور پیش فرض ملی نگرش فرض cyber-بدترین در هر cyber-به نوبه خود نمی خواهد منجر به قوی تر سیستم انتخاباتی است که مقاومت در برابر دخالت و اما بدبینانه رای دهندگان که نمی توانید ببینید نقطه در تلاش کنه.

در پایان است که ممکن است واقعی و پیروزی های به دست آمده توسط روسیه: نه تغییر نتایج نه رای به سرقت رفته اما آمریکایی رای گیری عمومی بیش از حد مضطرب به فکر می کنم راست رانده دیوانه توسط آلاینده توییتر موضوعات و تصویر نظریه. آیووا انجمن تنها اولین شکست چه خواهد بود بلند, کثیف تقلا قبل از ماه نوامبر است. اگر ما همچنان به فرض بدترین (و یا گوش دادن به کسانی که حدس و گمان در مورد آنچه می تواند بدترین), آن را سخت به تصور بیشتر هدیه برای دشمنان آمریکا رای گیری در خانه و یا خارج از کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>