FBI بازداشت هکر مرتبط با سابق تشکر. کتی هیل کمپین

ماموران فدرال را دستگیر آرتور سد در ارتباط با یک نرم ولگردی و قانونی شکنی که مختل 2018 دموکرات کالیفرنیا اولیه که در نهایت نامزد کتی هیل با توجه به شکایت کیفری.

سد در شکایت کیفری است که به طور مستقیم به تپه مبارزات انتخاباتی. هیل برنده انتخابات عمومی در کالیفرنیا 25 منطقه و سپس بعد از استعفا از کنگره در میان جنجال.

“سد شد متصل به حملات سایبری از طریق مشترک اطلاعات آدرس IP و موقعیت جغرافیایی و سابقه کاري منابع از جمله از طریق کارفرمای خود و همسرش K. O. که مشغول به کار برای یکی از قربانی مخالفان” شکایت می خواند.

سد همسر است Kelsey اوهارا هیل جمع آوری کمک در طول مبارزات انتخاباتی و مدیر منطقه پس از او به دست آورد ، O’hara نیز موضوع جنسی سخن گفتن ساخته شده توسط هیل و گرفتار در نوار توسط معاون News در سال 2018 است. در تپه فدرال کمیسیون انتخابات سوابق او در لیست 500 $در نوع سهم از سد در 25 مارس 2018 برای “طراحی گرافیک و وب سایت های امنیتی مشاوره.”

در طول مبارزات انتخاباتی, وب سایت هیل مخالفان دموکرات جس ققنوس و برایان Caforio بود که پشتیبانی شده توسط عدالت دموکرات ها در هر دو بودند حمله کردند هر چند تپه را هرگز بالا بردن سوء ظن در آن زمان که هیل کمپین پشت سر آنها بود. یکی از عمده حمله Caforio را در وب سایت کمپین آمد و در یک لحظه مهم فقط یک ساعت قبل از بزرگترین بحث اولیه شکایت یادداشت ها. هیل در نهایت برنده کالیفرنیا اولیه کمتر از 3000 رای.

FBI راه اندازی یک پروب که zeroed در تپه مبارزات انتخاباتی در سال 2019 با توجه به FBI مکاتبات بررسی رهگیری. تپه بلافاصله پاسخ برای نظر.

FBI ترسیم هک کردن به یک وب سرویس آمازون حساب به آدرس ایمیل [email protected] هر چند کارت های اعتباری استفاده می شود به پرداخت هزینه برای خدمات ذکر شده در زیر سد. به حساب هاتمیل ایجاد شده بود در سال 2002 با استفاده از مشترک نام “آرتور با شدت بهم زدن.” سد همچنین با استفاده از حساب هاتمیل به عنوان ایمیل بازیابی برای خود حساب Gmail.

“من کاملا شوکه و غمگین به یاد امروز که کتی هیل کمپین همکاران هک انتخاباتی به منظور کمک به او پیش از طریق اولیه” Caforio گفت: رهگیری. “این باید در خدمت به عنوان یک یادآوری است که روسیه نه تنها تهدیدی برای دموکراسی ما. وجود دارد بد بازیگران در همه طرف است که هر چیزی را برای خود و منافع شخصی خود و ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک آمریکایی برای دفاع از کشور ما و نگه دارید و همه مسئول و پاسخگو باشد.”

تپه کمپین موضوع ملی غیر معمول توجه در طول مبارزات انتخاباتی از جمله معاون اخبار مستند و یک سنگ نورد مقاله. در 3 مارس 25 کنگره منطقه خواهد شد برگزاری یک انتخابات ویژه به جای هیل که استعفا در ماه اکتبر 2019.

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im