پدر می شود! Will Arnett, دوست دختر حامله است: “آنها بسیار خوشحال هستند’


Will Arnett and Alessandra Brawn Pregnant
Will Arnett و الساندرا نیروی عضلانی می رسند برای 2019 هنرهای خلاق امی, جوایز, در, مایکروسافت, تئاتر در لس آنجلس ، نینا PROMMER/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پدر و حالت! Will Arnett و دوست دختر خود را Alessandra نیروی عضلانیهستند که در انتظار اولین فرزند خود هم ما را هفتگی می تواند تایید.

فیلم لگو بازیگر دختر حامله است و منابع متعدد بگویید ما به طور انحصاری است. “آنها بسیار خوشحال و هیجان زده” خودی می افزاید.

کودک خواهد بود سوم برای کانادا بازیگر که سهام پسران, مورچه, 11 و آبل, 9, با همسر سابق Amy Poehler. آن است که فرزند دوم برای نیروی عضلانی یک بازرگان که آشنایی شده است Arnett پس از 2019.

“وجود دارد هیچ چیز مانند [بودن پدر خود],” Arnett بوده به ما در ماه ژوئن 2018 در مورد یک پدر و مادر خود را به پسران است. “این بهترین چیزی است که تا کنون. وجود دارد هیچ دیگر تنها چیزی که من در زندگی است که حتی در همان رده.”

ما را شکست این خبر در مارس 2019 که زن و شوهر شده بود دوستیابی برای چند ماه. این Arrested Development ستاره و مستقر در نیویورک اجرایی خال خال شد با هم در هر دو شرق و غرب سواحل به عنوان اوایل ماه مارس 2019.

آنها عکس, دست در دست, و بوسیدن در ونیز محله لس آنجلس که در همان ماه.

Brawn مشغول به کار به عنوان یک روابط عمومی و مدیر بازاریابی در لباس زیر زنانه لوکس شرکت Kiki de Montparnasse قبل از تبدیل شدن به مدیر عامل چپل بود که یک لباس با نام تجاری است که به فروش می رسد, قدیمی, تی شرت, در سال 2016.

او قبلا ازدواج به restauranteur جان Neidich از اکتبر 2014 تا تابستان 2018 یک منبع قبلا گفته ما. نیروی عضلانی و Neidich به اشتراک گذاری یک پسر به نام نش.

این نشان می دهد سگ بازیگر برای ازدواج کرده بود به پارک و تفریح و سرگرمی آلوم از سال 2003 تا سال 2016. او قبلا ازدواج بازیگر Penelope Ann Miller از سال 1994 تا 1995.

قبل از درگیر شدن با نیروی عضلانی ، BoJack Horseman ستاره مرتبط با طراح داخلی الیزابت قانون از سال 2016 تا 2017.

Arnett را هرزه پاسخ نمی به ما هفتگی درخواست برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>