Fangirl! Mindy Kaling, ‘عاشق’ Taylor Swift پس از تماشای “از دست Americana’ Doc

آن را امن برای تماس Mindy Kaling a Swiftie! پس از تماشای تیلور سویفت‘s را از دست ندهید Americana , مستند, بازیگر زن چیزی جز ستایش برای خواننده است.

“من کاملا عاشق #MissAmericana ها @taylorswift13 مستند” از دفتر آلوم 40 توییتی در پنج شنبه, مارس 12. “من عاشق موسیقی است اما در حال حاضر من او را دوست دارم (که عجیب و غریب برای گفتن در مورد کسی که من ندیده ام).”

Mindy Kaling Says She ‘Loves’ Taylor Swift After Watching Singer’s ‘Miss Americana’ Documentary
Mindy Kaling و تیلور سویفت. دیوید فیشر/شاتر; چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

Kaling ادامه داد: “اگر شما خود را هنر اگر تا کنون دست کم گرفت اگر شما را دوست دارم و نگران مادر خود را, آن را باید ببینید!”

این دور از Kaling, ابراز عشق خود را برای 30 سال پیر “Cruel Summer” خواننده. در سال 2015 Mindy Project تا به حال به را انتخاب کنید که آیا او در تیم تیلور سویفت, مایلی سایرس یا Nicki Minaj در ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن.

“من تیم تیلور” او در آن زمان گفت: پس از آن شوخی “من miffed نمی شود در [او] ‘بد خون [موزیک ویدئو] و من گاهی اوقات دروغ به مردم می گویند که من در بد خون است.'”

دو سال قبل از آن Kaling توییتی در مورد چگونه او می خواست می شود مربوط به Grammy winner. “من آرزو می کنم تیلور سویفت و من جوان ترین و قدیمی ترین خواهران به ترتیب از بزرگ جین آستن-y نوع خانواده” از اواخر شب بازیگر-فیلمنامه نوشت.

سویفت برای اولین بار او را از دست Americana doc, یک فیلم که قرض خود را به عنوان او عاشق آهنگ به همین نام در سال 2020 جشنواره فیلم ساندنس در ماه ژانویه است. طرفداران “نگاه آنچه که شما ساخته شده من” خواننده Kaling, شامل, رو به دیدن این فیلم پس از آن ضربه Netflix بکشد بعد از آن ماه است.

این مستند به دنبال سویفت بسته بندی تا او شهرت عصر و کار او را پیگیری ثبت عاشق. این فیلم همچنین برجسته صمیمی جزئیات بیشتر در مورد سریع از جمله سیاسی بیداری پس از یک دوره سکوت در مورد این موضوع.

“با استفاده از صدای من سعی کنید به مدافع تنها انتخاب را. چرا که من صحبت در مورد برابری و آواز در مورد آن را در آهنگ های مانند “به نیویورک خوش آمدید” اما ما در یک نقطه که در آن حقوق بشر نقض,” سریع توضیح داد که به تنوع در ماه ژانویه است. “وقتی شما می گویید که برخی از مردم می تواند لگد از یک رستوران به دلیل که آنها را دوست دارم و یا چگونه آنها را شناسایی و اینها واقعی سیاست هایی که برخی از سیاستمداران صریحتر ایستاده در پشت آنها پنهان آنها را به عنوان ارزش های خانواده است شوم. بنابراین پس از تاریک.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im