خانواده جداسازی در مرز تشکیل شکنجه, گزارش جدید ادعا

جدایی از خانواده های ایالات متحده مقامات مهاجرت در مرز ایالات متحده و مکزیک به مقدار شکنجه, با توجه به یک گروه پزشکی و کارشناسان حقوق بشر که انجام ارزیابی روانی از پناه جویان. گزارش خود را برای پزشکان برای حقوق بشر در ایالات متحده بر اساس غیر انتفاعی است که به بررسی نقض حقوق بشر در سراسر جهان یافت می شود که سیاست جدایی خانواده — که رسما به پایان رسید در تابستان 2018 اما همچنان امروز — “تشکل های بی رحمانه ، غیرانسانی و اهانت آمیز درمان است.” به عبارت دیگر: شکنجه.

تا آنجا که ما می دانیم که از دسامبر گذشته بیش از 5,500 کودکان شده بود به زور جدا از پدر و مادر خود را تحت یک سیاست اولین اجرا در سال 2017 و به شدت گسترش یافت و در سال 2018 به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اصطلاح صفر تحمل سرکوب در مرز. در تحقیقات خود “شما هرگز کودک خود را دوباره: مداوم اثرات روانی خانواده, جدایی,” PHR ارزیابی 17 بزرگسالان و کودکان نه از آمریکای مرکزی بود که از هم جدا شده بین 60 تا 69 روز. همه از پدر و مادر گزارش شده در حال حاضر با داشتن دچار تروما در کشور و می ترسید که فرزندان خود را می تواند صدمه یا کشته شدند اگر آنها باقی مانده است و یا بازگشت. و بنابراین در جستجوی حفاظت از آنها فرار کرد.

به جای پیدا کردن ایمنی و یا پناهنده در ایالات متحده, اما آنها ملاقات با سوء استفاده های جدید و بیشتر از تروما است. کودکان به “زور از [پدر و مادر] با اسلحه” و یا به سادگی “ناپدید شد” در حالی که پدر و مادر خود را گرفته بودند به دادگاه. برخی از پدر و مادر بودند و سپس به سخره و مسخره ایالات متحده مهاجرت مقامات زمانی که از آنها خواسته پس از فرزندان خود را. پس از آن شوک و وحشت و غم و اندوه بود نه تنها انتظار می رود اما عمدی — طراحی شده برای فشار پدر و مادر را به دادن پناهندگی خود را مورد.

“مقامات ایالات متحده به عمد انجام اقدامات باعث درد شدید و درد و رنج به منظور تنبیه کردن, اجبار و ارعاب آمریکای مرکزی از متقاضیان پناهندگی به پناهندگی خود را ادعا می کند.”

“مقامات ایالات متحده به عمد انجام اقدامات” این گزارش توضیح میدهد: “باعث درد شدید و درد و رنج به منظور تنبیه کردن, اجبار و ارعاب آمریکای مرکزی از متقاضیان پناهندگی به پناهندگی خود را ادعا می کند.” که نزدیک است یک عامل کلیدی است که در این گزارش متمایل به این استدلال که سوء استفاده مطابق با استاندارد حقوقی برای شکنجه.

یک مادر از ال سالوادور به یاد می آورد “کابوس” هنگامی که افسران بیدار شد او در 2 صبح و بازجویی او در مقابل دخترش. “آنها به او گفت که او تا به حال قانون شکسته و از این رو او را دستگیر کردند. آنها دست به دستبند خود را در مقابل دخترش و سپس اقدام به دختر او را به یک اتاق دیگر.”

مادر یکی دیگر از ال سالوادور بازگو درخواست یک مقام آمریکایی که چرا دخترش بود که دور از او گرفته شده. رسمی گزارش دادند که او دختر “که قرار بود به تصویب رسید توسط یک خانواده آمریکایی که [او] خواهد بود تبعید کردند و او هرگز دختر خود را دوباره” با توجه به گزارش. مادر دیگری که دختر بود از او گرفته شده بود که به گفته او باید “یاد بگیرند که برای مقابله با آن است.”

PHR پزشکان وقایع است که تمام کسانی که از آنها مصاحبه به نمایش گذاشته علائم و رفتارهای سازگار با تروما: سردرگمی و نگرانی ثابت گریه زیادی دچار مشکل خواب و غذا خوردن کابوس, افسردگی, قریب به اتفاق, اضطراب, وحشت و ناامیدی است. پدر و مادر احساس توصیف “عذاب خالص” و “فوق العاده محزون.” یک مادر گزارش شده است که او احساس او را در یک “سیاه چاله.”

کودکان نیز به نمایش گذاشته رگرسيون در سن-رفتارهای مناسب از جمله بیش از حد گریه امتناع از خوردن کابوس و دیگر مشکلات خواب از دست دادن نقاط عطف رشد و همچنین چسبیده به پدر و مادر و احساس ترس الحاق به دنبال. دو نفر از کودکان و بزرگسالان که بررسی شد نشان داد نشانه هایی از درد و رنج اختلال استرس پس از سانحه.

عواقب ناشی از شکنجه به خصوص شکنجه کودکان در حال شدید و طولانی مدت. کودکانی که تحت شکنجه “نرخ بالاتری از شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی و سرطان و مرگ زودرس” این گزارش اشاره می کند. “علاوه بر این وجود دارد که افزایش خطر ابتلا به اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی و روان پریشی و مضر مقابله رفتارهایی مانند سیگار کشیدن و استفاده از الکل یا مواد مخدر.”

عواقب آن را “اثر دومینو” به خصوص در کودکان گفت: دکتر Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور PHR موثر به طور کلی “سلامت, سلامت روان, شناخت رفتار است.” از جمله تروما در کودکان می تواند در واقع از لحاظ فیزیکی تغییر ساختار مغز و همچنین DNA Mishori توضیح داد. او با ذکر شواهدی از کودکانی که تا به حال از هم جدا شده درد و رنج شدید رگرسيون حتی بیش از یک سال و پس از آنها پیوست شده است با خانواده خود را.

دکتر ذکر شواهدی از کودکانی که تا به حال از هم جدا شده درد و رنج شدید رگرسيون حتی بیش از یک سال و پس از آنها پیوست شده است با خانواده خود را.

صدها نفر از کودکان بودند که از هم جدا شده بودند preverbal و این گزارش به این نتیجه رسیدند که دولت ایالات متحده در نظر گرفتن آنها از پدر و مادر خود را به مبلغ “به خطر انداختن کودکان بسیار مناسب به نام و هویت یک نقض جدی حقوق کودکان است.” ایالات متحده تنها عضو سازمان ملل متحد است که به کنوانسیون حقوق کودک را امضا کردند در نیویورک در سال 1989.

برای اهداف این گزارش PHR به دنبال استانبول پروتکل: سازمان ملل متحد دستورالعمل برای ارزیابی و مستند سازی ، رسمی U. N. تعریف شکنجه یک عمل است که باعث شدید جسمی یا روانی رنج می برند انجام می شود به عمد با هدف اجبار مجازات و ارعاب و یا برای یک تبعیض آمیز دلیل رسمی دولت و یا با دولت رضایت یا رضایت. تصمیم به برچسب این مجموعه خاص از cruelties به عنوان شکنجه بود “چیزی نیست که ما در زمان به آرامی” Mishori گفت: رهگیری. سازمان مشورت با کارشناسان سازمان ملل متحد در مورد شکنجه و دقت نظر حقوقی تعریف.

“بخشی از فراخوانی این شکنجه” Mishori گفت: “در مورد پاسخگویی.” PHR خواستار غرامت برای افرادی که آسیب دیده اند به طور خاص در قالب سلامت روان درمان. افرادی که تبعید شدند و به احتمال زیاد دریافت هیچ تخصصی توجه در همه. کسانی که باقی می ماند در ایالات متحده آمریکا ممکن است بدست کمک از سازمان های غیر انتفاعی و یا برنامه های تحت حمایت دولت اما اخیر واشنگتن پست بررسی نشان داد که برخی از درمانگران کار مهاجر در بازداشتگاه به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مشتریان خود را با مهاجرت و گمرک, یا, یخ, که پس از آن می توانید با استفاده از اطلاعات در برابر آنها را در موارد خود را. PHR نیست خواستار یک دادگاه بین المللی را به این صورت حداقل هنوز رتبهدهی نشده است, اما آنها فراموش می خواهید یک “داخلی حساب” Mishori گفت: به خصوص برای کسانی که طراحی و اجرا شده سیاست.

PHR همچنین به این نتیجه رسیدند که سیاست جدایی خانواده به منزله ناپدید شدن اجباری “که زمانی رخ می دهد که دولت عوامل پنهان کردن سرنوشت و یا محل نگهداری از یک فرد است که از آزادی محروم.” مقاله اخیر از نشان دادن اخلال ماده به PHR ادعا مفصل داستان از 10 سال بود که از خانواده اش جدا و ناپدید شد و سپس به پناهگاه سیستم به مدت شش سال که در طی آن خانواده او تا به حال هیچ ایده که در آن او بود.

در همه این موارد مورد بررسی در PHR گزارش وجود دارد و حداقل یک دوره که در آن پدر و مادر تا به حال هیچ ایده که در آن فرزندان خود بودند قادر به تماس با آنها و “تا به حال هیچ تضمین و یا جدول زمانی برای نهایی تماس بگیرید و یا الحاق.”

یکی از توصیه های این گزارش است که به سادگی برای جلوگیری از خانواده جداسازی. دولت دستور داده شده است به انجام درست آن: مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا در 20 ژوئن 2018 و یک قاضی فدرال صادر شده در سراسر کشور دستور در سیاست و شش روز بعد. در عین حال نقاط ضعف بودند در جای خود باقی مانده اجازه می دهد تا تمرین را ادامه دهد در شرایط خاص و حداقل از 1142 کودکان از هم جدا شده اند پس از رسمی پایان دادن به سیاست. است که با توجه به PHR یکی دیگر از 1142 کودکان شکنجه توسط دولت آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im