رو غیر محتمل شانس در نوادا الیزابت وارن می رود در این حمله در برابر مایک بلومبرگ

الیزابت وارن رز به ستارگی قتل خائنانی. اولین بار او به طور گسترده ای متوجه شده در مرحله ملی آمد و با یک چکش حراجی در دست او زد و سپس-وزیر خزانه داری تیم گایتنر خود را برای قراضه از وال استریت اعتراض کردند. عضو مجلس سنا در سال 2012 او به سرعت او تبدیل به قرار گرفتن در خواب آلود کمیته امور بانکی به استودیو است که به طور منظم تولید ویروسی ویدئوها از برش بیچاره تنظیم کننده های بانکی و مدیران وال استریت به قطعات. و او را محکم بازجویی از ولز فارگو مدیر عامل تیموتی اسلون به طور گسترده ای اعتبار به عنوان پیشرو به او شلیک.

که مبارز روح سوخت پیش نویس-وارن مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری او که مقاومت در سال 2016. اما در سال 2020 چرخه او تا حد زیادی با روکش او چاقو تا روز چهارشنبه خنثی توسط مبهم درون سیاست حزب دموکراتیک اولیه است که در آن هیچ وجود دارد آشکار تبه کار است که می تواند مطابقت گایتنر یا اسلون. حتی اگر او تا به حال صرف یک دهه به عنوان یک استاد حقوق tangling با سن. جو بایدن بیش از ورشکستگی اصلاحات او تا حد زیادی او را از چپ به تنهایی. با وجود داشتن شده است به یک رهبر در سنا از فشار به گسترش به جای کاهش امنیت اجتماعی او اجازه برنی ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود تیم برای مبارزه با آن را با بایدن بیش از برنامه است.

هنگامی که مایک بلومبرگ sauntered بر روی بحث مرحله, قدیمی الیزابت وارن reemerged تبدیل در یک بحث تاریخی عملکرد که در سمت چپ سابق شهر نیویورک شهردار سیاسی خون آلود ظروف سرباز یا مسافر. بلومبرگ معلوم شد فویل وارن مورد نیاز است.

وارن باز با یک ضربه سنگین علیه بلومبرگ لیست خود شباهت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” او گفت: برای تشویق خروشان. “دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از حمایت نژادپرستانه سنجی مانند redlining و توقف-و-frisk. من حمایت از آنکه حزب دموکرات نامزد شده است اما درک این دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.” او در ادامه به حمله بلومبرگ در امواج در طول بحث است.

وارن عملکرد قوی ممکن است تبدیل به یک قتل-خودکشی: در حال حاضر ممکن است خیلی دیر شده برای وارن خودش را به بهبود می یابند در این مسابقه است. در نوادا که در آن بحث برگزار شد 70,000 رای اولیه در حال حاضر ریخته شده در مقایسه با 86,000 مجموع در سال 2016. او را برای رای گیری در تک رقمی در اینجا در کارولینای جنوبی و در بسیاری از سوپر شنبه متحده است. و صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال حاضر دیده می شود بلومبرگ تبلیغات به لطف $233 میلیون او صرف شده تا کنون دیجیتال و تلویزیون که بسیاری از آنها می تواند این تصور که او شده است تایید شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، و او متصلب تا تعدادی از تاییدیه از رهبران کنگره و رشته در روزهای منتهی به این بحث است.

ساندرز های مورد علاقه در نوادا ایستاده بود به یک ذینفع وارن حمله به بلومبرگ. این سناتور ورمونت تهدید ناراحتی از بایدن در کارولینای جنوبی و دارای پتانسیل برای انتخاب کنید تا تقریبا نیمی از نمایندگان در سه شنبه ساختمان چه می تواند تبدیل به مانع نماینده منجر شود.

اوایل روز چهارشنبه بلومبرگ انتخاباتی هشدار داد که فقط امکان نشان می دهد که برای جلوگیری از آن بایدن Warren ctq و پیت Buttigieg باید به رها کردن مسابقه و اجازه بلومبرگ تمرکز بر ساندرز یک در یک.

Klobuchar در زمان فوری جرم به بلومبرگ را پیشنهاد و آن را به سرعت روشن شد که هیچ کس در مرحله برنامه ریزی شده را به مشاوره خود را. پرسید: در پایان این بحث که آیا نامزد با بیشترین نمایندگان حتی اگر از اکثریت باید نامزد رفتن به کنوانسیون اما ساندرز demurred دیدن مسیر خود را برای نامزدی در رقابت کنوانسیون.

بلومبرگ از آن ساخته شده بحث مرحله برای اولین بار پس از کمیته ملی حزب دموکرات خود را تغییر صلاحیت آستانه در ژانویه اجازه می دهد او را به واجد شرایط بودجه انتخاباتی خود را.

Buttigieg هم ضربه سخت بود Warren, که گفت که او “باعث می شود آن مشخص نیست و آنچه که او می ایستد دیگر از خود پیشرفت است.” Klobuchar بعد seconded او گفتن او “شما را حفظ کرده اند یک دسته از نقاط صحبت کردن و یک دسته از چیزها.”

وارن در زمان در نقش واقعیت-جستجوگر در بلومبرگ تلاش برای خفاش دور انتقادات خود را متوقف کند-و-frisk سیاست و متعددی از اتهامات آزار و اذیت جنسی.

در توقف و frisk بلومبرگ اشاره کرد او عذر خواهی کرد و گفت او نگران بود و خجالت در مورد تاثیر این سیاست تا به حال در سیاه و سفید و قهوه ای ساکنان شهر نیویورک. “وجود دارد هیچ پاسخ بزرگ به بسیاری از این مشکلات. و اگر ما در زمان خاموش همه که اشتباه بود این پنل همه که اشتباه بود در عدالت کیفری در برخی از زمان در حرفه خود می شد و هیچ کس دیگری در اینجا” بلومبرگ گفت.

“آهنگ بسیار نزدیک به عذرخواهی” وارن گفت. “این در مورد چگونه آن را معلوم شد. این است که در مورد آنچه در آن بود به انجام طراحی شده برای شروع با. هدف آن جوامع از رنگ. هدف آن سیاه و سفید و قهوه ای مردان از آغاز است.”

وارن نبود تنها کسی بود که در عکس عصر ایران. ان بی سی Hallie جکسون خواسته بلومبرگ در مورد تکرار اتهامات که او نظارت خصمانه محیط کار برای زنان است که او در آن بستری برای ساخت تحریک کننده جنسی اظهارات. شهردار سابق در پاسخ سنگهای با شعار درصد از زنانی که کار در بلومبرگ بنیاد و شهرداری ، “هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” او گفت:.

ارز به وارن فرصت دیگری برای رفتن پس از بلومبرگ. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع توافق,” او گفت: با اشاره به تعداد نامعلومی از زنان که کار کرده و بلومبرگ که توافق کرده اند به صحبت علنی در مورد ادعای خود را از تبعیض جنسیتی و یا آزار و اذیت جنسی.

بلومبرگ گفته است که “تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق” توصیف آنها به عنوان “توافق نامه بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن را آرام و آن را به آنها.” وارن پس از آن منتقل گفتگو به بلومبرگ است electability هشدار در برابر “چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض.”

زمانی که مدیران فشرده Klobuchar مورد نمی دانستند که این رئیس جمهور است که وارن آمد و به دفاع از او گفت: آن را فقط یک لحظه فراموشی. “اجازه دهید روشن از دست رفته به نام همه به خودی خود نشان نمی دهد که شما نمی فهمید چه خبر است و من فقط فکر می کنم که این یک اشتباه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>