Ezra Miller به نظر می رسد به خفه کردن زن در ایسلند بار در ویدئو تکان دهنده

Ezra Miller به نظر می رسد برای بدست به یک درگیری فیزیکی با یک زن در یک نوار در ایسلند باعث طرفداران به نوبه خود در برابر این بازیگر در رسانه های اجتماعی.

با توجه به انواع, فیلم از 27 سال Perks of Being a Wallflower ستاره منتشر شده در توییتر در روز یکشنبه 5 آوریل سرعت ساخت میلر یک روند موضوع است. انتشار گزارش روز بعد که یک ناظر در Prikið Kaffihús هیپ بار در ریکیاویک ایسلند تایید کرد که بازیگر شد همراهی از استقرار پس از جنگ است.

در اخلال در هفت-فیلم دوم یک روش میلر که از او می پرسد “آیا شما می خواهم به مبارزه ؟ این چیزی است که شما می خواهم به انجام?” این فلش بازیگر سپس دست خود را در اطراف زن را گلو و پشت او را به سبد خرید قبل از کشیدن او را به زمین. به عنوان تعامل میان پلیس و معترضان فرد پشت دوربین به طور ناگهانی متوقف می شود فیلمبرداری و می گوید: “اوه برادر. Bro” قبل از تلاش برای دخالت کند.

پس از تایید که فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید ستاره های درگیر در این درگیری که صورت گرفت در مارس 1, انواع گزارش داد که “شده اند وجود دارد هیچ قبلی حوادث مربوط بازیگر” در نوار. میلر گفته از دست خلق و خوی خود را پس از “مواجهه با یک گروه از طرفداران مشتاق” که شد “کاملا بازور” برای به دست آوردن نزدیک به این بازیگر.

هنگامی که طرفداران برای اولین بار دیدم این ویدئو بسیاری از آنها در سمت چپ تعجب اگر آن را یک اصل برای مبارزه با و یا بی ضرر شوخی است. هر چند آن را به سرعت روشن شد که نبود یک تعامل بازیگوش, برخی از کاربران توییتر بودند مردد به “لغو” این بازیگر در دسترس نباشد.

“محاکمه توسط توییتر است که همیشه خیلی سریع به موضوع اعدام خود را با تنها چند ثانیه از یک فیلم. آنچه اتفاق افتاده است قبل از ؟ چه اتفاقی افتاده است ؟ کل داستان مسائل مردم” یک نفر نوشت: به عنوان میلر و نام آن بالا روند.

اما دیگران نیست تمایل به میلر به نفع شک. در بلوک من ستاره دیگو Tinoco به نام We Need to Talk About Kevin بازیگر نقش اول مرد برای “واقعا غیر انسانی” رفتار های نمایش داده شده در این ویدئو.

“نمی دانم کل backstory اما من فکر نمی کنم من باید به” 22 ساله Netflix ستاره توییتی در دوشنبه 6 آوریل. “مردم خیلی تیره در سر خود را با غرور آنها فکر می کنم آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند به هر کس که آنها می خواهند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>