“فوق العاده وخیم”: ثانویه اثرات Covid-19 می تواند به افزایش جهانی فقر و گرسنگی

بیش از 234,000 مردم در سراسر جهان که در حال حاضر مرده از Covid-19 و قبل از همه گیر پس از اتمام آن می تواند کشتن صدها نفر از هزاران و حتی میلیون ها نفر بیشتر. اما نهایی تلفات است به مقصد به مراتب بالاتر از کسانی که می میرند از Covid-19. کارشناسان هشدار می دهند که مرگ و میر ناشی از اثرات ثانویه – فقر و گرسنگی بیماری و خشونت تشدید این بیماری همه گیر – مه کوتوله تعداد کسانی که می میرند از coronavirus خود را.

تجزیه و تحلیل جدید توسط محققان کالج کینگ لندن و دانشگاه ملی استرالیا تحت نظارت سازمان ملل متحد دانشگاه موسسه جهانی برای توسعه اقتصاد پژوهش برای مثال هشدار می دهد که انقباض اقتصادی ناشی از Covid-19 می تواند فشار اضافی 500 میلیون نفر – حدود هشت درصد از جمعیت زمین – به فقر معکوس از 30 سال بهبود اقتصادی. “ما شگفت زده شدند در مقیاس پتانسیل سونامی فقر است که می تواند به دنبال Covid-19 در کشورهای در حال توسعه گفت:” اندی Sumner, یکی از نویسندگان این مطالعه.

جای تعجب نیست که چنین مالی خرید اینترنتی اتحاد ترسناک knock-در اثر است. “من می خواهم به استرس است که ما نه تنها رو به یک بهداشت جهانی همه گیر اما همچنین جهانی فاجعه انسانی” هشدار داد دیوید Beasley مدیر اجرایی سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا. “میلیون ها نفر از شهروندان ساکن در درگیری زخمی ملل از جمله بسیاری از زنان و کودکان در صورت تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی با شبح قحطی بسیار واقعی و خطرناک احتمال است.” یک مطالعه جدید توسط WFP یافت که مستندات و رکود اقتصادی ناشی از Covid-19 ماسکولار و در حال حاضر وخیم در سراسر جهان با بحران گرسنگی تقریبا دو برابر شدن تعداد زیادی از مردم که می تواند گرسنه هل دادن در مجموع 265 میلیون نفر به آستانه گرسنگی در پایان سال است.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی اشاره می کند که انحراف از منابع می تواند به خصوص اثرات مخربی بر مبارزه با مالاریا. تحت بدترین سناریو است که در آن همه حشره کش-درمان بستر شبکه مبارزات معلق است و 75% کاهش در دسترسی به موثر ضد مالاریا داروها از مرگ و میر پشه-بیماری منتقله از راه برسد می تواند 769,000 – تعداد مرگ و میر در سال 2018 به طور موثر پاک کردن 20 سال از سود در سرکوب مالاریا مرگ و میر. به طور مشابه یک تجزیه و تحلیل جدید توسط پژوهشگران در امپریال کالج لندن دریافتند که در پایین و کشورهای با درآمد متوسط اختلال به خدمات بهداشتی و درمانی می تواند باعث مرگ و میر ناشی از ایدز ، سل و مالاریا را افزایش می دهد تا 10, 20 و 36 درصد به ترتیب بیش از پنج سال است.

“به عنوان Covid-19 مورد افزایش در سراسر جهان بقا از زنان باردار و کودکان در معرض خطر با توجه به تیره و تار سیستم بهداشت و درمان و اختلال در زندگی-صرفه جویی در خدمات بهداشتی,” دکتر گفت: Stefan پترسون مدیر دانشیار و جهانی رئیس بهداشت و درمان در كودكان سازمان ملل متحد صندوق اضطراری. در واقع محققان در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی هشدار می دهند که تاثیر این بیماری همه گیر به نوزاد, کودک و نوجوان, سلامت و تغذیه, خدمات ممکن است منجر به مرگ و میر ناشی از 1.2 میلیون کودک – 45 درصد افزایش موجود بر مرگ و میر کودکان سطح.

به طور کلی مرگ و میر در میان جوانان در واقع ممکن است به صورت تصاعدی بالاتر با توجه به گزارش های اخیر از مسیحی کمک سازمان جهانی دید. یک تجزیه و تحلیل از 24 کشور با موجود انسانی بحران – از افغانستان به یمن – یافت می شود که به عنوان بسیاری از 30 میلیون زندگی کودکان در معرض خطر هستند از دیگر بیماری هایی مانند دیفتری ، سیاه سرفه و کزاز اگر سیستم بهداشت و درمان در حال غرق با این بیماری همه گیر و منابع منحرف از واکسن. “ما در حال اشتباه است اگر فکر کنیم این است که کودکان بیماری گفت:” اندرو مرلی, جهان, چشم انداز رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “تجربه به ما می گوید که زمانی که شیوع پایمال کردن سیستم های سلامت, تاثیر بر کودکان مرگبار است.”

در میان جوانان خواهد رنج می برند بیشتر به گفته های اخیر تجزیه و تحلیل طرح بین المللی کمک های سازمان است که طرفداران حقوق کودکان و برابری برای دختران. پس زنان و دختران انجام بیش از سه چهارم از مراقبت های پرداخت نشده و در جوامع روستایی و کم درآمد کشور صرف تا 14 ساعت در روز کار چنین خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر در معرض خطر عفونت است. اما این فقط یک نوع از خسارت های ناخواسته. “Covid-19 آتن را مختل خواهد شد در اوایل یادگیری رسمی آموزش و پرورش و معیشت” با توجه به گزارش. “اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری را بدتر نابرابری های موجود را وادار دختران را از مدرسه و قرار دادن آنها در افزایش خطر خشونت در خانه خود.”

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد پناهنده آژانس اشاره می کند که حتی قبل از Covid-19 pandemic حدود یک سوم زنان تا به حال تجربه کرده جسمی یا سوء استفاده جنسی. حبس مستندات و قرنطينه همراه با بدتر شدن شرایط اجتماعی و اقتصادی در حال حاضر ایجاد یک طوفان کامل. “این عوامل به طور قابل توجهی افزایش خطرات ناشی از همسرآزاری با پناهندگان آواره و افراد بدون تابعیت در میان آسیب پذیرترین” با توجه به آژانس. اما “سایه همه گیر” خشونت علیه زنان و دختران فراتر از پناهندگان و آوارگان و قربانیان جنگ با گزارش خشونت خانگی با داشتن 30 درصد افزایش یافته در فرانسه در حالی که تماس برای کمک به شروع به پریدن کرد 30% در قبرس و 33% در سنگاپور است.

سازمان ملل متحد بررسی پیش بینی است که بیشترین تاثیر اقتصادی Covid-19 خواهد بود در کشورهای جنوب صحرای آفریقا که در آن موارد به سرعت در حال افزایش است و اگر پیش بینی اثبات دقیق “تا نیمی از جدید فقیر زندگی می کنند.” وجود اثرات احساس خواهد شد در نوزاد و مرگ و میر مادران سوء تغذیه, malnourishment و پيشرفت تحصيلی در میان شاخص های دیگر.

الکساندرا Lamarche ارشد حمایت غرب و مرکز آفریقا در پناهندگان بین المللی توضیح داد که اقدامات پیشگیرانه با هدف مقابله با Covid-19 نیز مربوط به کمک های انسان دوستانه ترک مردم فقیر بدون دسترسی به مواد غذایی است. “ما در حال رفتن به دیدن اثرات قابل توجهی در نرخ سوء تغذیه” او گفت: رهگیری. “و ما شاهد انواع و اثرات ثانویه. به عنوان مثال وجود دارد شیوع بیماری فلج اطفال در نیجر زیرا آنها متوقف واکسیناسیون.” بین گرسنگی و بیماری و فقر و خشونت را دنبال کنید-در اثر Covid-19 تهدید به عنوان گسترده به عنوان آنها کشنده است. “وجود دارد فقط خیلی متفاوت عواقب غیر منتظره” گفت: Lamarche. “این بسیار دلسرد کننده است. و آن را به فوق العاده وخیم بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im