همه چیز را ما می دانیم حامله نیکی بلا گفته است در مورد شروع یک خانواده

به معنای! نیکی بلا صحبت کرد و با صراحت در مورد رویاهای خود را از تبدیل شدن به یک مادر مدت ها قبل از ژانویه 2020 بارداری اعلام.

ما هفتگی تایید شده در ژانویه 29 که بازنشسته کشتی گیر حرفه ای و نامزد آرتم Chigvintsevهستند که در انتظار اولین فرزند خود. در مجموع بلا زاج را دوقلو, خواهر, Brie Bella, همچنین حامله با کودک شماره 2 و دلیل طی یک هفته و نیم از خواهر و برادر او.

“@briebella این زندگی فقط می خواهد من و تو به آتش در همه چیز ما انجام lol و حتی اگر ما شوکه شده بودند فراتر از شوکه کرد, در اینجا یکی دیگر از سفر که من خیلی سپاسگزار خدا به شما با من طرف” نیکی نوشت: در Instagram در آن زمان است.

او و رقص با ستاره ها طرفدار رو درگیر در نوامبر و خود را به اشتراک گذاشته تصاویر پیشنهاد دو ماه بعد. “هیجان زده برای سال 2020 و در دهه آینده با شما @theartemc,” ورزشکار زیر نویس او Instagram آشکار در ماه ژانویه است. “من گفت: بله در فرانسه در ماه نوامبر! ما تلاش کرده اند به آن را مخفی نگه دارید اما واقعا می خواستم برای به اشتراک گذاشتن هیجان ما برای سال جدید!”

رقصنده اضافه شده با یک پست از خود: “شما بهترین چیزی است که تا کنون برای من اتفاق افتاده. خیلی هیجان زده برای چه آمده من شما را دوست دارم بیشتر از هر چیزی و با تشکر از شما برای گفتن بله.”

ما را شکست این خبر در ژانویه 2019 که زن و شوهر بودند دوستیابی زیر تقسیم او از جان سینا. نیکی و Chigvintsev ملاقات در فصل 25 از ABC نشان می دهد در سال 2017 و باقی دوستان قبل از رابطه خود گرفت و عاشقانه به نوبه خود.

بومی کالیفرنیا افتتاح شد تا در مورد ملاقات با او نامزد و پدر و مادر در ماه دسامبر اعتراف او “بسیار عصبی است.” نیکی توضیح داد: به ما “یک چیزی که بسیار دشوار است که مانع زبان. پدر و مادر خود را فقط در روسیه صحبت می کنند; من نمی دانم ، اما شما همیشه شنیدن در مورد روسیه والدین به خصوص مادران است. آنها بسیار محافظ از پسران, بنابراین من بسیار عصبی بود.”

به شدت می آیند, رقص, ستاره بوده که مادر و پدر خود را “عاشق” او. “این یک مراسم,” او گفت: ما در زمان. “من دیده نمی شود آنها را برای بیش از 5 سال است. آنها توانسته ایم در نهایت او را ملاقات در فرد قادر به دیدن آنها در این نوع یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

نگه داشتن اسکرول برای خواندن همه نیکی شیرین ترین نقل قول در مورد شروع یک خانواده هر دو قبل و پس از سقوط در عشق با Chigvintsev.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>