همه چیز Kristin Cavallari جی کاتلر اند گفت: در مورد رابطه خود را

آن را به عنوان یک سورپرایز برای طرفداران که Kristin Cavallari و جی کاتلر اعلام کرد خود را تقسیم شده در مارس 26 سال 2020 پس از هفت سال از ازدواج.

“با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق” این بسیار Cavallari ستاره زیر نویس یک عکس از جفت Instagram. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا. ما از هر کس به حریم خصوصی ما احترام بگذارند همانطور که ما حرکت در این زمان دشوار در خانواده ما است.”

این زن و شوهر که باز شده بود در مورد یو پی اس و فراز زندگی را در ارتباط بودند اختصاص داده شده به کار خود را در ازدواج خود را قبل از فروپاشی حتی به دنبال زوج درمانی است.

“وجود دارد هیچ چیز مانند یک رابطه ایده آل,” سابق لاگونا بیچ ستاره بستری در واقعیت نشان می دهد در ماه آوریل 2019. “جی مشکل دارم — من همیشه بسیار آوازی که در مورد. ما باید به کار در روابط ما. … ما قطعا باید مسائل است.”

سابق شیکاگو خرس کارفرمایی و Cavallari که مجموعه ای متقابل رفیق Giuliana Rancic در سال 2010 بستن گره در ژوئن 2013 و به اشتراک گذاری دو پسر — کمدن و Jaxon — و یک دختر Saylor.

نادر جیمز بنیانگذار اعتراف کرد که ازدواج خود را مورد آزمایش قرار گرفت و پس از کاتلر چپ NFL پس از 2017 فصل است.

“ما از این که در مورد جی حرفه ای و برنامه های خود را و همه چیز را به حال غیر معمول James شده است واقعا مصرف کردن و نشان دادن و همه چیز را و او را در خانه” او گفت که در ماه ژانویه 2019. “پس این درست است که در تلاش برای حرکت این طبیعی است. اما منظورم این است که همه چیز خوب است. این همه خوب است!”

اما در مدت کوتاهی قبل از تقسیم او اعتراف کرد که رابطه خود را در “پایین.”

در حالی که آنها رفته اند راه خود را جدا یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری “وجود دارد هیچ چیز رسوا و یا گمان خود را در مورد تقسیم می شود. راستش آنها فقط سقوط از عشق و رشد از هم جدا است.”

در پایین حرکت به عقب نگاه در همه چیز جفت است گفت: در مورد رابطه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>