همه چیز Becca Tilley گفت: در مورد ‘خصوصی’ رابطه

Becca Tilley ممکن است خوش شانس در عشق اما سابق لیسانس مسابقه آماده نیست و برای جهان به می دانم که او است به او گل رز — هنوز.

Tilley اول رقابت برای کریس Soulesقلب در فصل 19 از این کارشناسی که پخش در سال 2015. در حالی که او ساخته شده آن را به نهایی دو کشاورز پیشنهاد ویتنی Bischoff و ارسال Tilley بسته بندی. (Soules و Bischoff به نام آن واریز شده کمتر از یک سال پس از آخر پخش شد.) این طراح لباس در زمان شات دوم در واقعیت تلویزیون های عاشقانه در بن Higgins‘ فصل از این کارشناسی که پخش در سال 2016. Tilley به پایان رسید در صفحه پنج.

“من فکر می کنم من به آن رفت با طرز فکر” اگر این به معنای این فرد سپس آن را به معنای بود و من میخوام در آغوش این زمان که من آن را کنید و سعی کنید به overthink آن و استرس در مورد آن است. و آن است که یک احساس عجیب و غریب برای تبدیل شدن به دوستان با افرادی که قدمت همان فرد به عنوان شما” Tilley گفته سرگرمی امشب در مورد سری واقعیت در ژوئن 2019. “این یک محیط طبیعی در حس شما در حال تماشای آن همه اتفاق می افتد در اطراف شما اما من ساخته شده برخی از نزدیک ترین دوستی من تا به حال به دلیل نشان می دهد. من واقعا خدا را شکر.”

Tilley بود که باز در مورد اینکه یک بار در این سری در نقل مکان کرد با رابرت گراهام که به نظر می رسد در فصل 9 از لیسانس و فصل 1 از لیسانس در بهشت. ما هفتگی اخبار شکست خود را تقسیم شده در مارس 2017.

“آن را سرگرم کننده. ما شده ایم دوستان برای یک مدت طولانی و این فقط یک پیشرفت طبیعی و او فقط شگفت انگیز شده و بیمار با من,” او گفت: ما در ماه دسامبر سال 2016 در مورد خود رمان است. “من به کسی نیاز است که بیمار و حاضر به معامله با من و او بوده است که در راه است. بنابراین آن را سرگرم کننده آن بوده است انتقال آسان.”

سه ماه بعد Tilley گفت: ما که رابطه خود را “فقط به پایان رسید.”

“به این دلیل است که رابرت و من نیست هم دلیل است که من احساس می کردم واقعا مشغول کار و سفر بسیاری پس از آن نبود حس مانند” من می خواهم به رایگان و به تاریخ به عنوان بسیاری از بچه ها به عنوان امکان پذیر است.’ آن را بیشتر از من فقط مایل به گرفتن این زمان برای خودم و تمرکز بر من و آنچه که من انجام,” او گفت: ما در ماه سپتامبر 2017. “آن را مانند یکی از ما فریب خورده و یا وجود این تلخی. من هنوز هم مراقبت زیادی در مورد او وجود دارد و هیچ احساسات سخت است. امیدوارم در هر دو طرف است اما می توانم بگویم که برای من است.”

در اواخر 2018, Tilley تایید او خاموش بود و بازار دوباره اما هنوز برای فاش کردن که او در حال دیدن.

حرکت را از طریق همه چیز Tilley گفت: در مورد رمز و راز عشق:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im