هر زمان Kelly Clarkson به ضربه در بدن-Shamers

What doesn’t kill you makes you stronger! Kelly Clarkson روشن ساخته است در طول سال است که او هیچ مشکل صحبت کردن ذهن خود را — به خصوص وقتی که می آید به کف زدن در بدن-shamers.

صریح خواننده — که تبدیل به یک مدل نقش برای بدن مثبت شده کاندید مورد وزن او در تلاش است که برای اولین بار آمد به نور هنگامی که او برنده اولین فصل از بت آمریکایی در سال 2002.

“من بزرگترین دختر در [بت آمریکایی بازیگران] بیش از حد” کلارکسون گفت: در این Ellen DeGeneres در سال 2015. “و من نبود اما مردم به من تماس بگیرید ، من به نوعی همیشه که بدست.”

او افزود: “من فکر می کنم که چه لطمه می زند و احساسات من برای مردم است که من باید یک ملاقات و خوش آمد می گوید پس از نشان می دهد و یک دختر که بزرگتر از من خواهد بود در ملاقات و خوش آمد می گوید و مانند ‘وای اگر آنها فکر می کنم شما بزرگ من باید تا چربی به آنها است.’ و آن را مانند شما فقط که شما هستند. ما که هستیم — هر چه اندازه است.”

در ماه ژوئن سال 2018 به “عشق خیلی نرم” خواننده نشان داد در مصاحبه با امروز که او از دست داد 37 پوند به عنوان یک اثر جانبی از تغییر رژیم غذایی خود به “غیر GMO بدون آفت کش ها, خوردن واقعا آلی است.” اما Clarkson نمی اتخاذ یک سبک زندگی جدید در تلاش برای از دست دادن وزن است.

“من تا به حال یک بیماری خود ایمنی و مشکل تیروئید است که در سال 2006 آغاز شده,” او توضیح داد: به میزبان هدی قطب نما. “من می دانم که این صنعت را دوست دارد وزن رفته اما برای من نبود واقعا [درباره] وزن. برای من آن بود که ” من نه در پزشکی من هر بیشتر.”

کلارکسون نیز باز در مورد او دوست نداشتن برای کار کردن و مبارزات خود را با رژیم غذایی و ورزش است.

“این فقط در” این صدای مربی توییتی در نوامبر سال 2018 است. “من هنوز هم نفرت کار کردن. من عرق قرمز و هر گونه نازک تر است. مردم می گویند این خوب است برای قلب شما…. اما مردم نیز می گویند شراب قرمز برای قلب شما خوب است. منظورم اینه که من فقط بیان حقایق در اینجا مردم است. من که هستم به چشم پوشی از علم؟!”

پایین ببینید Clarkson بهترین clapbacks به بدن-shamers در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de