هر زمان Ali Fedotowsky شده است بدن مثبت

Ali Fedotowsky نیست ترس واقعی در مورد تمام تغییرات خود را پس از زایمان بدن می رود از طریق — از جمله جذابترین و چربی شکم — چرا که او یاد گرفته به آغوش بدن او را می پذیرد.

Fedotowsky و همسرش, Kevin Manno, استقبال دختر خود مولی در سال 2016 و پسر خود را, رایلی, متولد مارس سال 2018 است. سابق لیسانس دارای پنجه چالش های مادری از جمله نادیده گرفته جنبه از نقش دوست خود پوست است.

در یک پست وبلاگ در جولای 2018, Fedotowsky نشان داد که او دریافت کرده بود تعارف از مردم ستایش است که او “در پشت صحنه” به قبل از بارداری ، او نوشت که “در حالی که من درک نظرات مثبت … من فقط خوبی در چیدن از لباس های که تملق گفتن من بدن و من پنهان شود.” در همان ماه او گفت: ما هفتگی است که او می خواست خود را رسانه های اجتماعی دنبال برای دیدن آنچه که واقعا می تواند اتفاق می افتد به بدن یک زن پس از زایمان.

“من نمی خواهم برای نشان دادن یک تصویر غیر واقعی از آنچه که من پس از بارداری بدن به نظر می رسد مانند” او گفت ما.

Fedotowsky شروع مستند بدن او سفر با عکس در Instagram که نشان داد جنبه های او شکل است که به طور معمول کفن در شرم. او پیروان’ پاسخ به صداقت و طاقت فرسا بود. او نوشت: در Instagram داستان در جولای 2018 “شما بچه ها من حلال زشت گریه در حال حاضر! اشک خوشحال.”

در نوامبر سال 2018 او گذراند یک پست که تبدیل جنبه های منفی از بدن خود را به عناصر قدرت است. “وقتی که من نگاه خودم را در آینه من نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که باسن من در حال گسترده تر از آنها استفاده می شود من چین و چروک ها عمیق تر از زمانی که من در 20 و معده من به توده و برجستگی که نمی شود وجود دارد,” او نوشت.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره افزود: “من چین و چروک ها عمیق تر چون من های بی شماری را صرف خوابی مطمئن شوید kiddos من هستند برای مراقبت تغذیه و دوست داشتنی. و من حلقه اضافی است پیچ و تابدار چون آن را صرف 18 ماه ساخت مطمئن شوید که دو کمی شیرین بچه ها را به خانه تماس بگیرید. گاهی اوقات آنچه ما به عنوان ” نقص ” در خارج هستند در واقع آنچه ما را فوقالعاده زیبا در داخل است.”

در پایین حرکت به عنوان خوانده شده Fedotowsky ترین نقل قول های الهام بخش در مورد بدن-مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>