اوا مندس: نگه داشتن ارتباط من با رایان گاسلینگ خصوصی “فقط کار می کند”

تحت کاری ادامه داده اند. اوا مندس توضیح داد که چرا او و شریک زندگی خود Ryan Goslingبود برای حفظ رابطه خود را از چشم های عمومی.

از طرفداران خواسته دردسر ستاره, 46, از طریق Instagram روز شنبه, مارس 18 چرا او هرگز سهام زیادی در مورد او “خانواده” در رسانه های اجتماعی. “تا آنجا که رایان و من آن را فقط برای ما کار می کند این راه را برای اقامت خصوصی” مندس پاسخ داد.

Eva Mendes Says Keeping Her Relationship With Ryan Gosling Private
اوا مندس و رایان گاسلینگ. شاتر

این بازیگر همچنین روشن دلیل دختران خود Esmerelda 5 و Amada, 3, هرگز ظاهر را بر روی او حساب رسانه های اجتماعی — و نه در هر زمان به زودی.

“من همیشه به حال یک مرز روشن وقتی که می آید به من و بچه های من. من در مورد آنها صحبت کنید البته با محدودیت اما من نمی خواهد ارسال عکس از زندگی روزانه ما” مندس نوشت. “و از فرزندان من هستند کمی و نمی فهمید چه ارسال تصویر خود را واقعا به معنی من نمی باید رضایت خود را. و من نمی خواهد ارسال تصویر خود را تا زمانی که آنها به اندازه کافی قدیمی به رضایت.”

ماه گذشته مندس نشان داد که او دارای الزامات خاص برای های نوت بوک star, 39, on Instagram صفحه پس از دیگری از طرفداران پرسید که چرا او نمی پست او.

“تا آنجا که رایان من فقط پست فلش بک از چیزهایی که در حال حاضر در خارج وجود دارد’ (مثل عکس از فیلم ما بود یا چیزهای شبیه به آن)” او نوشت: در ماه مارس است. “من و بچه ها خصوصی هستند. که برای من مهم است بنابراین با تشکر برای گرفتن آن.”

مندس و گاسلینگ شروع آشنایی پس از ملاقات آنها در مجموعه ای از محل فراتر از سنبه در سال 2011 و یکی از مهمترین و معروف خصوصی در هالیوود است. فلوریدا بومی به یاد می آورد در این Kelly Clarkson نشان می دهد در ماه اکتبر 2019 چگونه او تلاش برای جلوگیری از آشکار محبت او برای Gosling.

“است که به معنای واقعی کلمه من رفتن مانند” من در عشق با او. من در عشق با او. چه ؟ من در عشق!'” مندس گفت: در اشاره به یک عکس از خودش و لا لا زمین ستاره در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2012. “ما در تلاش بودند به صورت بسیار حرفه ای است.”

اگر چه این دو خواهم به نگه داشتن خود را عاشقانه بین دو نفر از آنها مندس را باز کنید تا کمی در مورد زندگی خصوصی خود را در ماه فوریه است.

“رایان شگفت انگیز آشپز و نانوا. برای reals. باور نکردنی است. هیچ شوخی” مندس نوشت طریق Instagram. “من مطمئن هستم که آنچه که من انجام پخت و پز است. آن را بیشتر شبیه به بخار سبزیجات و آبمیوه و برنج. او واقعا آشپز. من زنده خواهد ماند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>