Eva Amurri می دهد تولد به 3 کودک با شوهر جدا

به انجمن خوش آمدید جهان! Eva Amurri به هنگام تولد به فرزند سوم او با جدا, شوهر, Kyle مارتینو, در روز جمعه, مارس 13.

Kyle Martino and Eva Amurri
Ludgate و Eva Amurri. اندرو مورالس/SSTK/شاتر

“او با خیال راحت وارد & خوش در خانه, مارس 13th در 3:58pm با وزن 7 پوند 11 اونس و 21 اینچ طولانی” Amurri, 34, اعلام کرد در یک خبرنامه هفتگی برای وب سایت با خوشحالی اوا پس از, صفحه شش گزارش در روز جمعه. “قلب ما پر! با تشکر از شما برای آرزوهای خوب و من به جلو نگاه به های بیشتر به زودی!”

سوزان ساراندوندختر اعلام کرد در ماه سپتامبر که او و NBC sports, تحلیلگر, 38, انتظار کودک شماره 3. “خانواده ما نشئه است برای به اشتراک گذاشتن این collab’ است که دم در حال حاضر برای چند ماه” سبک زندگی و مامان وبلاگ نویس نوشت: در Instagram در آن زمان است. “مثل همیشه از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت مداوم خود را برای خانواده ما آن را واقعا به معنای جهان است. xoxo این Martinos.”

از مادران و دختران ستاره که سهام Marlowe, 5, و, عمده, 2, با مارتینو در ادامه به نوشتن “اگر شما یک پیشخدمت, mailman, عبور از گارد کتابدار یا معلم در Fairfield county, شما ممکن است در حال حاضر این خبر را شنیده ماه پیش از دو بسیار هیجان زده خواهر و برادر بزرگتر.”

بعد که همان ماه در نیویورک مادری نوشته شده در فیلم از بالون خود را جنسیتی آشکار اعلام کرد که آنها تا به حال یک پسر بچه در راه است. “شکر و ادویه و همه چیز خوب است ؟ یا میله های حلزون و سگ توله سگ دم؟” Amurri نوشت: در رسانه های اجتماعی. “آشکار ما tie-breaker عزیزم در وبلاگ امروز.”

در ماه نوامبر Undateable آلوم و سابق ستاره فوتبال به نام آن واریز شده پس از هشت سال از ازدواج. “پس از مقدار زیادی از ملاحظه نظر و کار ما در رابطه ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را عاشقانه قسمت راه به عنوان یک زن و شوهر” سابق زن و شوهر نوشت: در بیانیه ای در زمان. “ما متعهد به هیجان زده در مورد بالا بردن ما سه فرزند زیبا به عنوان دوستان نزدیک و همکاران و ما باید بیشترین احترام را برای یکی دیگر.”

Amurri previosuly باز به ما هفتگی در مورد رابطه خود را در ماه ژوئن سال 2018 است. “شما نیاز به درک لحظات خوب و سپس در لحظه های بد, شما نیاز به درک که جاوا را به نوبه خود دوباره به سمت چیزی بهتر” او نشان داد. “ازدواج یک سفر است.”

با وجود این “تپه ها و دره ها از رابطه خود” بازیگر گفت: ما از ورزشکار سابق: “من همیشه می گویم در مورد شوهر من بدون توجه به آنچه ما در حال رفتن را از طریق در زندگی من خواهد بود و نه از قطع ارتباط با او بیش از هر شخص دیگر.”

وقتی که می آید به آوردن نوزادان خود را اوا نیست ترس به اعتراف است که او در حال انجام کارهای متفاوت از بازیگر مادر 72. “او واقعا سخت” Amurri گفت: ما از ساراندون. “ما اجازه نداشتند به شکر و یا بسیاری از شیرینی.”

در بالا از آن, پس از آن نوجوان بود تنها مجاز به تماشای یک ساعت تلویزیون در هفته است. “من می خواهم به تماشای دوستان و داوسون کریک و کسانی که آن دو را نشان می دهد!,” او توضیح داد به ما.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im