Eva Amurri و کایل مارتینو: یک جدول زمانی خود را در رابطه

راه آنها شدند. Eva Amurri و کایل مارتینو اعلام کرد برنامه های خود را به طور جداگانه در نوامبر سال 2019 پس از هشت سال از ازدواج, اما آنها تا به حال بسیاری از اوج با هم در طول راه.

پس خود را در دسامبر 2010 نامزدی بازیگر سابق و بازیکن حرفه ای فوتبال در چارلستون کارولینای جنوبی است. این مراسم با Amurri مادر سوزان ساراندونو سابق, ناپدری, Tim Robbins, در میان بسیاری دیگر.

آنها بعدها خوش آمدید دختر خود مارلو, مای, در سال 2014 و پسر عمده جیمز در سال 2016. در سپتامبر 2019, Amurri اعلام کرد که آنها انتظار داشتند که خود فرزند سوم هم. اما در اطراف این زمان او اعتراف کرد در یک پست در او با خوشحالی اوا پس از وبلاگ که او برنامه را به یک سوم کودکان تا زمانی که مارتینو به اشتراک گذاشته شده مورد علاقه خود را در حال گسترش خانواده خود را.

“او به من نگاه کرد با عجیب ترین نگاه در چهره اش, و من تحت فشار قرار دادند و او را به پیدا کردن آنچه که او فکر می کرد … در نهایت او ریخته لوبیا: “من فکر می کنم من می خواهم برای رفتن به یک سوم’,” او نوشت ، “من شوکه شده بود. شوکه کرد. او سپس به تدريج به کل کمپین چرا ما باید آن را انجام دهید! من فقط عقب نشسته و گوش و مقدار زیادی از آن ساخته شده حس بی نقص برای من است.”

او ادامه داد: “یکی از بزرگترین چیزهایی که کایل و من تا به حال به کار در در ازدواج ما این است که ما دیدگاه های مختلف از نقش های جنسیتی که آن را مربوط به پدر و مادر. برای سال های بسیاری از او درگیر شد [در] حداقل در کمک به من با بچه ها حتی اگر من کار تمام وقت است. بسیاری از این تا به حال با تربیت او و برخی از آن عوامل دیگر — اما آن را در زمان بسیاری از درمان برای ما در همین صفحه.”

طولانی نیست پس از تایید سوم بارداری او نشان داد که آنها برنامه ریزی شده برای پایان دادن به ازدواج خود در ماه نوامبر سال 2019. او این خبر را از طریق Instagram اشاره کرد که چگونه تصمیم به جدا آمد “پس از بسیاری از متفکر در نظر گرفتن.”

سه ماه پس از اعلام تقسیم Amurri باز کرد تا در مورد تجربه خود را صرف روز ولنتاین برای اولین بار به عنوان یک مادر تنها. او اظهار داشت که او “تنها زنی که می خواهد برای پیدا کردن عشق” دوباره در نظر گرفته شده اما به صرف روز ولنتاین در سال 2020 پیوند با کودکان خود.

“من تنها طرح این روز ولنتاین است به درک که چگونه خوش شانس هستم که چنین پیوند با بچه های من فقط به آویزان کردن, جمع شدن, خواندن با هم و شاید پخت کمی,” او نوشت: او با خوشحالی اوا پس از وبلاگ در فوریه سال 2020 است. “من هشت ماه باردار. Ha! من همچنین برنامه ریزی برای انجام یک فعالیت کمی با بچه ها که در آن ما را به یک قلب برای هر یک از ما و همه پر کنید و آن را همراه با کلمات و یا عبارات در مورد آنچه که ما در مورد هر یک از دیگر. من می خواهم به مطمئن شوید که بچه های من رشد دانستن است که روز ولنتاین است در درجه اول یک روز تعطیل به رسمیت شناختن آنچه که دوست داشتنی در مورد خودتان!”

در پایین حرکت به عقب نگاه در Amurri و مارتینو رابطه در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>