جوانان اروپا شرط استبدادی متحده برای رفع تغییر آب و هوا

چرا شما باید مراقبت از

این یافته ها آخرین ضربه به اعتبار دموکراسی در اروپا است که در حال حاضر شاهد افزایش populists.

  • اکثر اروپایی ها در 16-29 گروه سنی بر این باورند استبدادی متحده بهتر شات در پرداختن به بحران آب و هوا از دموکراسی با توجه به جدید آکسفورد-حمایت نظرسنجی.
  • این یافته ها نشان می دهد رشد سرخوردگی بیش از شکست به طور معنی داری کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

زمستان سال گذشته بود که در اروپا گرمترین تا کنون ثبت شده است. این بهار معمول ترد بادها جایگزین شده اند خشک و درجه حرارت گرمتر و غیر منتظره موج گرما در ماه مه.

اروپایی ها تشخیص بحران است. در واقع بسیاری از مشاهده تغییر آب و هوا به عنوان یک تهدید وجودی و 58 درصد می خواهند کشور خود را برای رفتن خنثی کربن تا سال 2030 با توجه به نظرسنجی اخیر که توسط محققان در دانشگاه آکسفورد-حمایت Eupinions رای گیری ، اما تعجب آور پیچ و تاب و در یافته است.

اکثریت — 53 درصد از اروپایی ها در 16-29 گروه سنی بر این باورند استبدادی متحده شانس بهتری برای رفع تغییر آب و هوا از دموکراسی.

که قطره قطره به 42 درصد مردم در 30-49 گروه سنی و 35 درصد برای 50-69 ساله. نتایج نشان می دهد رشد سرخوردگی در میان جوانان اروپایی ها در مورد مبارزات دولت خود را وقتی که می آید به برش کربن تولید گازهای گلخانه ای از کارشناسان می گویند.

“در صورت وجود شک و تردید در مورد دموکراسی در میان افراد جوان به این دلیل است که موجود دموکراتیک متحده به وضوح شکست خورده است وقتی که می آید به تغییر آب و هوا می گوید:” جان Dryzek استاد در دانشگاه کانبرا موسسه حکومت و سیاست تجزیه و تحلیل.

اکثر جوان اروپایی ها به نظر می رسد به این باور است که نهاد بین دولتی مانند اتحادیه اروپا “مهم تر” از خود دولت های ملی در مبارزه با تغییر آب و هوا با توجه به Timothy Garton Ash استاد اروپایی مطالعات در آکسفورد و آنتونیا زیمرمن MPhil دانشجویی در آکسفورد.

climate change graphic fix

در واقع “بحران آب و هوا می تواند باعث شکستن و یا اتحادیه اروپا می گوید:” هدر Grabbe مدیر جامعه باز سیاست اروپا و استفان Lehne بازدید کارنگی اروپا محقق در بروکسل در یک کارنگی اروپا در مقاله ای با عنوان “آب و هوا سیاست در تکه تکه اروپا است.” “آب و هوا سیاست می تواند از نسبتا خوش خیم به محض تند و زننده.”

برای اطمینان از پاسخ جوانان اروپایی نشان می دهد که در حالی که آنها می دانند که دموکراسی را تا حد زیادی بی اثر شده است در نظر گرفتن آب و هوا, اقدام, آنها نمی دانند که به اندازه کافی در مورد سابقه استبدادی متحده می گوید Dryzek. “فکر می کنم از روسیه و عربستان سعودی دو نفر از بدترین,” او می گوید. “چین مبهم است: به دنبال انرژی های تجدید پذیر و اعلام ‘محیط زیست تمدن” اما در همان زمان هنوز انبوه متعهد به زغال سنگ است.”

محققان در پشت این نظرسنجی همچنین اذعان کرد که در آن انجام شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس “در زمان اوج اقتصادی و ناامنی های اجتماعی.” و همه گیر نشده است یک تبلیغات بزرگ برای دموکراسی. سنگاپور که در آن یک حزب حکومت پس از استقلال این است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین داستان های موفقیت در جنگ در برابر ویروس. کشورهای دیگر که به نظر می رسد به کنترل شیوع — مانند کره جنوبی و چین و اسرائیل — استفاده از تلفن ردیابی نرم افزار که سازش حریم خصوصی در محراب بهداشت عمومی و نگرانی است.

هنوز نتایج نقطه به یک بزرگتر چالش های مواجه شده توسط اتحادیه اروپا — بزرگترین بلوک از دموکراسی. در بخشی از مشکل نهفته است در اتحادیه اروپا را پیچیده ساختار سیاسی که اغلب بلوک های اقدام جمعی در حالی که در همان زمان اجازه می دهد دولت های ملی به “شانه خالی کردن از مسئولیت” Grabbe و Lehne نوشتن مقاله خود را.

چالش قبل از رهبران اروپایی آنها می گویند نیست فقط به تدبیر هوشمند سیاست اقدامات برای مقابله با تغییر آب و هوا, اما به آنها را از طریق اتحادیه اروپا سیستم. اگر آنها موفق نمی Grabbe و Lehne می گویند اتحادیه اروپا می تواند به صورت گرما برای جمعی از انفعال هر دو به پایان می رسد — به عنوان منبع از اقدامات خشن برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و عدم به معنی هماهنگ عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>