اروپا پذیرای پلاستیکی برای مبارزه با تغییر آب و هوا

در مبارزه با تغییر آب و هوا و پلاستیک اغلب دشمن عمومی شماره یک. اما در ماه سپتامبر Dow Chemical Co. امضا بعید است توافق با یک شرکت هلندی است که با هدف کمک به آمریکا غول کاهش ردپای کربن خود را در اروپا — با تبدیل به پلاستیک.

بر اساس این توافق هلند مبتنی بر Fuenix Ecogy گروه عرضه خواهد شد داو با خوراک ساخته شده از پلاستیک بازیافت با استفاده از یک فرایند شناخته شده به عنوان تجزیه در اثر حرارت که تجزیه پلیمرها به نفت است. داو خواهد شد و سپس با استفاده از این ماده خام برای تولید تازه پلیمرها در آن هلندی تسهیلات در ترنوزن بسته شدن یک دایره حلقه است که ازدواج کیفیت پلاستیک — از جمله قدرت خود و moldability — با برش لبه پژوهش های علمی به منظور کاهش ضایعات.

Fuenix
Ecogy بخشی از یک تلاش گسترده که مصرف کردن در سراسر اروپا در هلند
سوئد و بلژیک و فرانسه و آلمان — برای درمان پلاستیک به عنوان متحدان در جنگ
در برابر گرم شدن کره زمین تبدیل مواد مصنوعی به آن ساختمان
بلوک های. این مواد شیمیایی بازیافت روش تغذیه به اروپا اهداف
خنثی کربن تا سال 2050 و در حال راه اندازی یک پلاستیک به سوخت فن بازار برآورد
برای رسیدن به 2.3 میلیارد دلار توسط 2026.

شرکت هلندی BlueAlp اعلام کرده است قصد دارد برای ساخت اروپا و تجاری پلاستیک-به-روغن گیاهی. یک کنسرسیوم از شرکت های است که شامل پوسته و بندر روتردام می خواهد به روند 360,000 تن از nonrecyclable زباله از جمله پلاستیک به 220,000 تن متانول از طریق یک گیاه جدید. Ioniqa, Eindhoven University of Technology پاک-tech spin-off متخصص در تبدیل پلی اتیلن ترفتالات (PET) پلی استرها به قطعات است که می تواند بازسازی شده, به, جدید, “باکره-کیفیت” حیوان خانگی.

در
سوئد دانشگاه چالمرز فناوری محققان نشان داده اند که چگونه برای بازیابی
100 درصد کربن از پلاستیک زباله و تبدیل آن به آن, باکره
اجزای. موسسه تحقیقات MISTRA است که به بررسی استفاده از دستگیر کربن
دی اکسید به عنوان یک ماده خام در حالی که موسسات تحقیقاتی سوئد (افزایش) هستند
به دنبال بازیافت پیچیده پلاستیک زباله به مواد شیمیایی است.

ما شاهد تعداد زیادی از تقاضا از بازار است.

یوهانس Musseleck, INEOS Styrolution مدیر استراتژی جهانی

در آلمان موسسات تحقیقاتی EPEA هامبورگ و موسسه کارلسروهه فناوری و شرکت شیمیایی BASF در حال استفاده از depolymerization — که در آن پلیمر در حال تبدیل به مؤسسان مونومر — را محصولات از پلاستیک بازیافت. دانشگاه فرایبرگ در حال توسعه یک فرایند شناخته شده به عنوان تبدیل کردن به گاز — که در آن پلاستیک ها تجزیه به ترکیبی از کربن مونوکسید و دی اکسید کربن و هیدروژن است. و INEOS Styrolution یکی دیگر از شرکت آلمانی در ماه اکتبر نشان داد یک اثبات مفهوم برای تکنولوژی است که می تواند تبدیل پلی استایرن به آن مونومر, استایرن. آنها امیدوار به ایجاد فن آوری عملی تجاری تا سال 2021 می گوید: یوهانس Musseleck شرکت مدیر استراتژی جهانی. پلی استایرن است مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و بسته بندی مواد غذایی گزینه است.

“ما فکر نمی کنیم [پلی استایرن] یک محصول بد … و آن بازیافت می تواند در بسیاری از راه های مختلف می گوید:” Musseleck. “ما شاهد تعداد زیادی از تقاضا از بازار است.”

Plastic Waste Disposal

این رانندگی اروپایی تلاش است بعید است ائتلاف متشکل از موسسات تحقیقاتی و شرکت ها و دانشگاه ها — و حتی کارگران صنعت. در بلژیک, اتحادیه Agoria راه اندازی کرده است یک فروم که کاوش در دایره اقتصاد طرح های شیمیایی از جمله بازیافت. در همین حال فرانسه بازی میزبان را به یک گیاه جدید متعلق به شرکت پلاستیک انرژی است. شرکت فرانسوی Citeo حمایت از راه اندازی در بازیافت شیمیایی فضا.

این جای تعجب نیست که اروپا پیشرو در این طرح. مفهوم دایره اقتصاد بالا است در دستور کار اتحادیه اروپا. این یک بزرگتر اولویت در اروپا نسبت به جاهای دیگر می گوید: Sander Defruyt از الن مک آرتور پایه و اساس است. کانادا و ایالات متحده آمریکا هستند و تنها فقط شروع شیمیایی بازیافت توسعه است.

اما مزایای این تلاش ها گسترش فراتر از این قاره است. کشورهای اروپایی در حال همکاری با بیشتر کشورهای شرقی مانند چین و کشورهای خلیج فارس برای انتقال تجربه و تخصص خود را. عربستان صنایع Corp. مثلا اولین شرکت پتروشیمی اعلام کند قصد دارد به سرمایه گذاری در یک پلاستیک زباله-به-خوراک پروژه با هلند مبتنی بر تسهیلات در نظر گرفته شده برای 2021. با توجه به مجمع جهانی اقتصاد گزارش یک دایره اقتصاد می تواند صرفه جویی تا 700 میلیارد دلار در مواد سالانه در کالاهای مصرفی بخش. شیمیایی بازسازی پلاستیک به شمار می رود از خلوص بالاتر و با کیفیت تر از مکانیکی بازیافت پلاستیک به عنوان فرایند باعث می شود آن را ممکن است به حذف مواد افزودنی.

برای مطمئن شود, چالش های باقی مانده در “پوسته پوسته شدن آن می گوید:” Defruyt. برای لحظه ای وجود دارد عدم وجود استاندارد با کشورهای مختلف متفاوت با استفاده از پليمريزاسيون فن آوری و حلال است.

“این
به طور کلی مزایای زیست محیطی متفاوت هستند” برای هر یک از این حلال
و فن آوری های او می افزاید. برخی نیاز به دماهای بالاتر فشار بالاتر
و انرژی بیش از دیگران است. در صورت عدم وجود استاندارد وجود ندارد
گفتن اینکه آیا تمام مواد شیمیایی مورد استفاده برای تفکیک فرآیند پاسخگویی سلامت
مورد نیاز است.

و
این فن آوری های جدید بازیافت به این معنی نیست که تمام پلاستیک خوب است. Defruyt می گوید:
ما “نیاز به از بین بردن” غیر ضروری و اقلام پلاستیکی. اما با کیفیت بالاتر پلاستیک
مانند پلی استایرن دیگر نیاز به جرقه زنگ.

در سوئد KTH Royal Institute of Technology, استاد Joydeep Dutta در حال کار بر روی یک اتحادیه اروپا تامین مالی پروژه به شکستن پلاستیک با استفاده از نور خورشید طبیعی است. “آیا شما تا به حال متوجه چگونه یک کیسه پلاستیکی ترک در گرما ؟” او می پرسد. “این اتفاق می افتد چرا که اشعه ماورای بنفش نور می شکند تا پلاستیک.”

این فرایند اکسیداسیون فتوکاتالیستی — می تواند سال ها طول بکشد تا Dutta را در تیم ایجاد کرده است nanomaterial پوشش سیستم فیلتر به آن سرعت.

این تکنولوژی می تواند یک تغییر بازی در مکان های با حاد زباله های پلاستیکی مشکل مانند لبنان. اما وجود دارد یک مطلب اساسی راه به آینده در خطر است. یک دشمن قدیمی از محیط زیست فقط ممکن است در حال ظهور در یک آواتار جدید: به عنوان یک دوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>