اورکا! بزرگ نوآوری است که می خواهید دنیا را تغییر

ما به ندرت می بینیم علم است. برای اکثر آن را از طریق استفاده از علم در قالب فناوری به عنوان مثال اسباب بازی و ماشین آلات — یا داروهای که ما تجربه “رشد و نمو” پیشرفت بشر است.

در عین حال علم است که همه در اطراف ما چرا از آسمان به نظر می رسد آبی چگونه پزشکان انجام عمل جراحی پیچیده; از چه ساده اتم می تواند به تولید قدرتمند انرژی هسته ای چرا رمز گشایی ژنوم انسان می تواند کمک به پیدا کردن درمان به ظاهر مقاوم چالش های پزشکی. علم عمل را از چشم ساده اما آن را مسئول آینده جمعی ما.

OZY آسانسور حجاب کردن آخرین نوآوری ها و مردم پشت سر آنها — که اساسا می تواند تغییر راه ما زندگی می کنند از یک دهه از هم اکنون و یا حتی زودتر با ما آخرین سری اصلی پیشرفت های علمی. ما همچنین به شما یک نگاه اجمالی از چگونگی جهان علم خود را در راه اساسی — از کسانی که تمرین آن را به کسانی که پیشرو آن است.

این
ربات جراحی بازار است که در مورد به منفجر شدن

جراحی رباتیک شده است بیش از حد گران برای اکثر بیماران تا حدودی به دلیل شرکت تک — بصری — کنترل کلید اختراع ثبت شده است. در حال حاضر کسانی که اختراع ثبت شده در مورد به پایان می رسد که جرقه یک مسابقه برای آینده نوآوری در این زمینه است که می تواند کمک به پیشبرد چگونه ماشین آلات ثابت بدن ما, در حالی که ساخت رباتیک در جراحی های بیشتر مقرون به صرفه است.

این دانشمند است که ساختمان یک ماه ایجاد کرد

با تشکر از تکنولوژی مقتدر مانند Elon Musk, بسیاری از ما در فضای توجه به مریخ می رود. اما در عمل سیاره سرخ است که هنوز هم بیش از حد برای ما به حل و فصل. در واقع بیشتر ماه ارائه می دهد یک فرصت بهتر. همین دلیل است که آژانس فضایی اروپا است که فکر کردن در مورد آنچه که یک ماه ایجاد کرد ممکن است مانند نگاه. Aidan کولی یک ESA دانشمند است که منجر به فشار به ساخت پایدار ماه حل و فصل است.

می هند و در نهایت پیدا کردن
آن ماری کوری?

برای نسل های زن هندی دانشمندان رانده شده اند به حاشیه حرفه ای خود را به ندرت به رسمیت شناخته شده و یا با توجه به فرصت برای رسیدن به هنوز هم-بالاتر دستاوردهای. که به آرامی در حال تغییر به عنوان زنان هندی را گام های غول پیکر در علم در سطح جهان است. از 35 سال ریاضیدان که در این سال شد هند زن دوم را به نفع خود این کشور و آمریکا به pathbreaking محققان در سوئد و انگلستان, هند علم چشم انداز در حال تغییر است.

از شبیه سازی به سرطان, چین در حال رانندگی آینده از علم

چینی-رهبری تحقیقات در اطراف نانوذرات ایجاد شده است تعدادی از اولین ها جلو راندن این کشور را به خط مقدم از یک میدان است که می تواند نگه کلید به بخش اعم از بیومدیکال و مهندسی شیمی به الکترونیک. آیا با استفاده از نانو ذرات به صورت دقیق تر ژن ویرایش از این است که در حال حاضر ممکن است و یا استقرار کوچک لکه به هدف قرار دادن سلول های بدخیم است که باعث سرطان پستان محققان چینی در لبه برش. و جهان ممکن است نیاز به دنبال خود منجر شود.

این یک دریای طوفانی
آب و هوا دوست یا دشمن ؟

پیتر Landschützer است ابداع مدل برای محاسبه چقدر دی اکسید کربن اقیانوس ها جذب می کند. کار خود را برانگیخته بحث به طور خاص بیش از توانایی اقیانوس جنوبی — که در اطراف قطب جنوب — برای صرفه جویی در این سیاره است. برآورد قبلی نشان می دهد که در جنوب اقیانوس جذب 40 درصد از سیاره CO2. اما Landschützer کار است که خواستار چنین فرضیات به سوال — و در این روند به چالش کشیدن اعتبار از یک آب و هوا متحد.

این نیروی پنهان در پشت
انیشتین

در موسسه پلی تکنیک در زوریخ Mileva Maric یک ستاره دانشجویی; همکلاسی اش و پس از آن عاشق آلبرت انیشتین یک enfant terrible که به ندرت سخنرانی ها حضور داشتند. زن و شوهر در نهایت اما Maric طولانی پشتیبانی از یاد فیزیکدان فدا کردن خود برای حرفه خود و کمک به او در نوشتن مقالات علمی که رو او را به شهرت.

معمار صرفه جویی در جهان از MICROPLASTICS

آن را فقط در انفرادی فنجان و کیسه های خرید پلاستیکی ذرات نیز گرفتگی بدن از آب است. اما زباله است و در نهایت با آن مطابقت دارد. معمار آلمانی مارسلا Hansch رهبری یک تیم از سه ده مهندسان و زیست شناسان و طراحان و اقتصاددانان است که در حال توسعه یک پلت فرم شناور به فیلتر پلاستیکی ذرات از اقیانوس. نمونه اولیه است که تقریبا آماده خواهد شد و آزمایش در دهان از رودخانه ها. اگر آن کار می کند پلت فرم می تواند به حل یکی از مبرم ترین چالش های آب و هوا.

او ساختمان بادبانی برای فضای

آن است که یک بادبادک ؟ یک بادبان ؟ نه ماهواره ای. طراحی شده توسط دیوید اسپنسر استادیار در دانشگاه مدرسه هوانوردی و فضانوردی LightSail 2 یک فضاپیما که با استفاده از تابش خورشیدی برای نیروی محرکه است. در ماه جولای راه اندازی 2019 توسط SpaceX را فالکون سنگین خودرو LightSail 2 می تواند به اثبات بحرانی در تلاش برای پاک کردن فضای باقی مانده از مدار زمین کم است که در حال حاضر به خطر می اندازد سفینه فضایی و سیاره خود را.

اروپا شرط بندی در پلاستیک به صرفه جویی در این سیاره

به عنوان کمپین جهانی میدارد تا در برابر استفاده از پلاستیک اتحادیه اروپا و تعدادی از کشورهای در حال توسعه و گسترش پژوهش در نه فقط شکستن پلاستیکی به جزء مونومر اما در واقع بازسازی پلاستیکی با استفاده از آنها. هدف ؟ برای ساخت یک حلقه بسته صفر-ضایعات پلاستیک چرخه است که مزایای پلاستیک — آن را آسان به حمل و نقل آسان برای حفاظت از مطالب آسان به دستکاری — در حالی که انجام دور با آن تاثیر منفی بر محیط زیست است. اروپا نیز شروع به اشتراک گذاری این تکنولوژی با چین و خاورمیانه است.

همچنین بخوانید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>