فرسایش خصوصی مرزی دیوار به یک مهندسی بازرسی تنها چند ماه پس از اتمام

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل.

سازنده از بودجه خصوصی مرزی دیوار در امتداد سواحل ریو گراند توافق مهندسی بازرسی از بحث ساختار است که کارشناسان می گویند نشانه هایی از فرسایش که تهدید ثبات آن تنها چند ماه پس از $42 میلیون پروژه به پایان رسید.

Tommy Fisher جمهور داکوتای شمالی-بر اساس فیشر صنایع بود bragged او می تواند ساخت سریع تر و دقیق تر از دولت فدرال تماس خود را طراحی دیوار روش یک “لامبورگینی” در مقایسه با دولت “اسب و حشره دار.”

روز چهارشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی سفت جرثقیل دستور داد وکلای مدافع به کار کرد جزئیات بازرسی و برای رسیدن به یک توافق در مورد رفع بخشی از این 3 مایل حصار که نقض یک معاهده با مکزیک با منحرف کردن آب بیش از حد در طول سیل. جرثقیل نظارت بر طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دولت فدرال و همسایه ملی پروانه مرکز در طول ساخت و ساز از حصار و تهدید بالقوه آن برای ریو گراند.

فیشر صنایع وکیل علامت کورتوا گفت: روز شنبه که این شرکت قصد دارد به ارسال یک خدمه به آلودگيها فرسایش که دقیق در هفته گذشته در یک Marketplace/تگزاس تریبیون بررسی است. “آنچه که ما پیش بینی است که برخی از مرتب کردن بر اساس توافقنامه ای که در آن ما همچنان به حفظ آن رفتن به جلو” کورتوا به دادگاه گفت. “اگر مسائل وجود دارد که می آیند تا ما آدرس آن است.”

18-پا بلند حصار اولین قطعه از مرز دیوار ساخته شده به طور مستقیم در سواحل رودخانه در دره ریو گراند تبدیل شده flashpoint در مسابقه برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی وعده حدود 450 کیلومتر از دیوار جدید شد و مورد ستایش قرار داد توسط برخی به عنوان یک مدل جدید برای خصوصی صنعت سهم به این هدف است.

فیشر مهمان مکرر در فاکس نیوز دیده است شرکت خود را تبدیل به تهمت ترجیح مرز دیوار پیمانکار است. پس از گام گذاشتن در بودجه خصوصی سرمایه گذاری که شامل یک نیم مایل حصار, خارج, El Paso, Fisher اعطا شده است حدود 1.7 میلیارد دلار در قراردادهای فدرال برای مرز دیوار کار در آریزونا.

فیشر خصوصی حصار پروژه ها رفته اند تا با مالی و سیاسی کمک از ما ساخت دیوار نفوذ محافظه کار و غیر انتفاعی است که شمارش سابق تهمت سیاسی استراتژیست استیو Bannon به عنوان یک عضو هیئت مدیره. این گروه می گوید آن را مطرح کرده است $25 میلیون به سوی خصوصی دیوار تلاش و ادعا می کند که توافق با مالکان در 250 مایل از riverfront ملک در تگزاس است. این گروه شهادت آن کمک 1.5 میلیون دلار به سمت دره ریو گراند حصار.

دستیار آمریکا وکیل اریک Paxton وارنر, نمایندگی بین المللی مرز و آب کمیسیون binational آژانس که نظارت ساختمان در ریو گراند دشت سیلابی و اجرا ایالات متحده-مکزیک معاهدات مرزی بر روی رودخانه گفت: جرثقیل که آژانس مهندسین باید شناسایی چهار مناطق مشکل ساز فرسایش است که نیاز به ثابت.

خاویر پنا وکیل برای ملی پروانه مرکز که نشسته فقط upriver از حصار گفت: جرثقیل فرسایش در زیر حصار “عظیم.”

“آنها ساخته شده است این دیوار در شن و ماسه. … شما می توانید ببینید فرسایش در واقع یک سوراخ در زیر دیوار. این که آیا آن می رود تمام راه را از طریق نامشخص است چرا که ما نمی بازرسی است.”

هفته گذشته کورتوا گفت ProPublica و تگزاس تریبون که فرسایش شد “عادی” بخشی از ساخت و ساز جدید و که این شرکت به دنبال ساخت خندق زهکشی برای کاهش زوال است.

شش مهندسی و هیدرولوژی کارشناسان مشورت با ProPublica و تگزاس تریبیون گفت: آن مربوط به سطح فرسايش در اطراف حصار به زودی پس از ساخت و ساز و اضافه شده است که بخش فیشر اسکلت فلزی سرنگونی می تواند به رودخانه اگر ثابت نیست.

امی پاتریک هوستون قانونی و ساختاری و مهندس عمران است که در مورد سوال مهندسی زنده ماندن از مرز دیوار به طور کلی گفت که این عکس ها از فرسایش نشان می دهد که چیزی اشتباه رفت و با حصار ساخت و ساز: “این واقعیت است که آنها نیاز به مداخلات زود هنگام این است که قطعا مورد نظر از طول عمر ساختار است.”

بین المللی مرز و آب کمیسیون استدلال کرد که فیشر شروع به ساخت و ساز بدون اخذ تصویب لازم است که حصار را نقض نمی آب پیمان با مکزیک با تشدید جاری شدن سیل در مکزیک طرف و یا باعث رودخانه مرزی را به تغییر.

در ژانویه جرثقیل حکومت این پروژه ادامه می تواند با وجود این واقعیت است که این کمیسیون تا به حال به اتمام هیدرولیک مدل و کارشناسان هشدار داده بود که حصار باید ساخته شده خیلی نزدیک به لبه رودخانه.

ایالات متحده گشت مرزی است ساختمان خود را حصار در بالای یک levee سیستم حدود یک مایل در شمال فیشر دیوار. مقامات می گویند که پروژه همچنان ادامه دارد اما معلوم نیست چه کسی را بیش از مدیریت فیشر دیوار بلند مدت. فیشر و متحدان خود را گفت: آنها می خواهم به اهدا و یا فروش نرده ها به دولت ایالات متحده است که توافق برای خرید این ساختار است.

با توجه به کپی برداری و نگهداری طرح ارائه شده به وکلای چهارشنبه فیشر صنایع علاوه بر بازرسی دستور داد این شرکت قصد دارد در سه ماهه بازرسی و همچنین به عنوان فوق العاده معاینات پس از طوفان بزرگ. این شرکت همچنین گیاه علف که بهتر است در جای خود نگه شنی رودخانه. جدید خاک خواهد بود “درمان و کشت” برای کمک به پر کردن زمین را پوشش میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im