اریک پرنس ارائه کشنده خدمات به تحریم روسیه مزدور شرکت Wagner

اریک پرنس, موسس این شرکت امنیتی خصوصی بلک واتر و مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت, مشاور تلاش کرده است در ماه های اخیر به ارائه خدمات نظامی به تحریم روسیه مزدور شرکت در حداقل دو آفریقایی, درگیری, با توجه به سه نفر با آگاهی از تلاش های.

شاهزاده برادر تهمت وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, ملاقات در اوایل این سال با یک مقام عالیرتبه روسیه واگنر گروه و ارائه خود را مزدور نیروهای خود را برای حمایت از این شرکت عملیات در لیبی و موزامبیک با توجه به دو نفر آشنا با شاهزاده را ارائه دهد.

واگنر در انتخابات گفت: آنها علاقه مند هستند در کار با شاهزاده سه نفر آشنا با تصمیم خود گفت: رهگیری.

یک وکیل برای شاهزاده را تکذیب کرد که مشتری خود را ملاقات کرد کسی از واگنر.

واگنر است یک نیمه خصوصی نیروی نظامی است که در عمل در کشور و یا درگیری در جایی که دولت روسیه به دنبال deniability قابل قبول برای فعالیت های آن است. آن است که اغلب مجهز و پشتیبانی به طور مستقیم توسط وزارت دفاع روسیه با توجه به گزارش ها و کارشناسان که آهنگ واگنر فعالیت است. وزارت امور خارجه ایالات متحده سایت همچنین لیست واگنر به عنوان یک نهاد متصل به “بخش دفاع از دولت فدراسیون روسیه.” هر کسب و کار ارتباط بین شاهزاده و واگنر را در اثر ایجاد نفوذ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور مقاطعه به ارتش روسیه.

در سال های اخیر دولت روسیه مستقر واگنر به چندین کشور آفریقایی, اوکراین و سوریه, که در آن ارتش آمریکا از کشته شدن ده ها تن از واگنر مبارزان در سال 2018 پس از روسها و سوریه متحدان حمله به یک معدن است که ایالات متحده برای دفاع از.

“واگنر است یک ابزار سیاست روسیه. آن را با این نسخهها کار تحت GRU است که روسیه اطلاعات نظامی گفت:” شان McFate یک عضو ارشد ” شورای آتلانتیک سابق و یک پیمانکار نظامی است که نوشته شده است در مورد مزدوران است.

در تلاش برای انجام کسب و کار با Wagner, Prince ممکن است در معرض خود را به مسئولیت قانونی.

در تلاش برای انجام کسب و کار با واگنر شاهزاده نیز ممکن است در معرض خود را به مسئولیت قانونی. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم واگنر به عنوان به خوبی به عنوان موسس آن و سر دیمیتری Utkin برای داشتن “استخدام و ارسال سربازان به مبارزه در کنار [روسیه-حمایت] جدایی طلبان در شرق اوکراین گفت:” در طول سال 2014 تهاجم روسیه. دولت روسیه را رد دخالت در تهاجم حتی به عنوان نیروهای خود را اشغال و در زمان کنترل کریمه نیز در قلمرو اوکراین در نقض قوانین بین المللی است.

تحریم منع افراد یا شرکت ها از ارائه خدمات “مالی و مواد و یا پشتیبانی فنی و یا کالا و یا خدمات و یا در حمایت از هر کسی که اموال و منافع اموال مسدود شده به موجب این منظور است.” آنها همچنین هر کسی ممنوع “به عمل و یا ادعا به عمل برای یا از طرف” واگنر. در سال 2017 علاوه بر این از واگنر به لیست تحریم های ایجاد شده در سال 2014 اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

“در تجربه من عمل درخواست از تحریم حزب در واقع می تواند یک نقض آشکار گفت:” برایان o’toole, یک عضو ارشد با شورای آتلانتیک و ارشد سابق تحریم رسمی در وزارت خزانه داری. “آیا شما را که [حقوقی] مورد کاملا مجزا از ماده” او گفت:, و اضافه کرد که تبادل کسب و کار به واگنر “به نظر می رسد نسبتا فاحش چیزی که به انجام است.”

زمانی که شاهزاده از ملاقات با واگنر رهبری او در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال برای نقض قاچاق اسلحه و مقررات. این پیشنهاد به این شرکت روسی همچنین پرسش در مورد اینکه آیا تهمت مقامات دولت مجاز به جلسه و یا آگاه بودند پرنس تلاش برای کار با این گروه است.

سابق نیروی دریایی مهر و موم که گل رز به شهرت و معروفیت به عنوان رئیس شرکت امنیتی خصوصی بلک واتر شاهزاده شده است آوازی حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خدمت به عنوان غیر رسمی مشاور نظامی و مسائل سیاست خارجی در آفریقا و شرق میانه و افغانستان است. شاهزاده یک مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده در سال 2016 کار کرده است و برای حمایت از رئیس جمهور سیاسی در حالی که پیشنهاد خصوصی راه حل نظامی که او به نفع شرکت های مالی.

در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, شاهزاده پیشنهاد خصوصی سازی جنگ در افغانستان و تامین مغلوب ساختن پیشی جستن با یک جاسوس خصوصی خدمات در نظر گرفته شده برای دور زدن جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود. نه پیشنهاد موفق شد با وجود داشتن پشتیبانی برای برخی از ایده های خود را از ارشد مقامات دولت از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

برای سال, Prince سعی شده است که عمدتا ناموفق به پیروزی نظامی قرارداد با دولت ها در آفریقا و خاورمیانه است. واگنر تبدیل شده است به طور فزاینده ای قابل پخش در منطقه نفوذ روسیه در آنجا رشد کرده و اجازه این کشور به کار گیرند تحت رادار در زمانی که “deniability قابل قبول است که قوی تر از قدرت شلیک” با توجه به McFate های مزدور ،

“به همین دلیل گروه هایی مانند واگنر وجود دارد این است که جنگ های مدرن است sneakier و مزدوران هستند یک راه عالی برای انجام کارها در سایه”.

“به همین دلیل گروه هایی مانند واگنر وجود دارد و به همین دلیل افرادی مانند اریک پرنس [هستند] موفق است که جنگ های مدرن است sneakier و مزدوران و گروه های مانند واگنر هستند یک راه عالی برای انجام کارها در سایه” McFate گفت.

لیبی تقسیم شده است و در درگیری های پس از ایالات متحده و متحدان ناتو برداشته دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi در سال 2011. سازمان ملل متحد و بسیاری از جامعه بین المللی از جمله ایالات متحده رسمیت شناختن دولت توافق ملی در طرابلس به عنوان رسمی این کشور رهبران. اما بخش شرقی این کشور به رهبری حزب جدا خلیفه Hifter که سعی کردم در سال گذشته به طرابلس. هر دو طرف مورد حمایت قدرت های خارجی است که باید به طور مستمر نقض U. N. تحریم در حمایت نظامی. ترکیه و قطر را به حمایت از GNA در حالی که روسیه و امارات متحده عربی و مصر حمایت Hifter.

در بهار گذشته Hifter را نیروهای ارتش ملی لیبی نقل مکان کرد به طرابلس اما خنثی شد در روز. Hifter تبدیل به مسکو و واگنر. آمریکایی ها ممنوع است از کمک به هر دو طرف جنگ بدون دولت آمریکا مجوز.

در همان زمان, شاهزاده به دنبال ارائه یک نیروی در موزامبیک که در آن دولت بوده است مبارزه کوچک شورشیان بیش از دو سال گذشته. رئیس جمهور فیلیپ Nyusi از موزامبیک پرواز به مسکو برای دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ماه اوت سال 2019. کشورهای امضا چندین تجارت معاهدات و روسیه توافق کردند که به ارسال کمک های نظامی. روسیه تجهیزات نظامی روسی و اتباع کار برای Wagner وارد در موزامبیک در ماه سپتامبر با توجه به گزارش های خبری.

پس از واگنر از دست داده و بیش از یک دوجین مبارزان در موزامبیک, Prince ارسال پیشنهاد به شرکت ارائه برای تامین نیروی زمینی و همچنین حمل و نقل هوایی مبتنی بر نظارت با توجه به اسناد بازدید رهگیری و یک فرد آشنا با شاهزاده پیشنهاد.

شاهزاده نیز خدمت کرده است به عنوان یک مشاور به بالفعل حاکم امارات متحده عربی, تاج شاهزاده محمد بن زاید شناخته شده به عنوان MBZ برای بیش از یک دهه. تحت بن زاید رهبری امارات متحده عربی نزدیک منطقه ای متحد آمریکا به مداخله نظامی در چندین جنگ منطقه ای در خاورمیانه و آفریقا است. منفور در طول دولت اوباما شاهزاده گرفته شده در توسط اماراتی ولیعهد و اهدا یک قرارداد به ارزش صدها میلیون دلار برای ایجاد و آموزش نیروهای گارد ریاست جمهوری برای خانواده سلطنتی. او بعدها برای حذف سوء مدیریت در میان دلایل دیگر.

شاهزاده نیز دارای روابط چین است. او co-صندلی Frontier خدمات گروه هنگ کنگ بر اساس تدارکات شرکت تاسیس کرد و که بزرگترین سرمایه گذار است که دولت چین. رهگیری قبلا گزارش شده است که دولت ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفت شاهزاده خود را برای روابط چین سرویس اطلاعاتی. درگیری بین شاهزاده تجاری منافع و اهداف بسیاری از دولت ها که حفظ خدمات خود را انباشت اشیاء بدست آمده تا به عنوان شاهزاده در تلاش است تا فروش نظامی و مزدور قابلیت های سراسر جهان است. FSG, برای مثال, امضا قرارداد برای حقوق ماهیگیری در موزامبیک در حدود همان زمان شاهزاده شروع به کاوش در دفاع از قرارداد وجود دارد. ماهیگیری قرارداد شده و حل شده با توجه به شرکت.

“تضاد منافع هستند و تهدید دموکراسی هنگامی که شما یک عامل آزاد رفتن بین ایالات متحده و اصلی آن قدرت رقبا” گفت: McFate. “آن را هرگز حذف یک جامعه اطلاعاتی بررسی زمینه. این یک چیز خطرناک برای هر دموکراسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>