Eric Stonestreet نشان می دهد که شیرین داستان پشت ‘خانواده مدرن’ دلقک Fizbo


Eric Stonestreet Reveals Sweet Story Behind Modern Family Clown Fizbo
Eric Stonestreet و دلقک Fizbo. ABC/رابرت Ashcroft; ABC/برونو کالوو

ارسال در دلقک! در آستانه Fizbo گذشته ظاهر در خانواده مدرن, بازیگر Eric Stonestreet نشان داد که دست زدن به backstory از طب مکمل و جایگزین مسخره نفس را تغییر دهید.

“از عنوان دور برگشت به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید, همه من همیشه می خواستم به عنوان یک دلقک در سیرک” Stonestreet, 48, توییتی در روز سه شنبه, فوریه 11. “پدرم به نام من Fizbo, مادر بزرگ من ساخته شده من دلقک مناسب و پدر و مادر من به من اجازه داد به بچه ها که مطرح خوک ها, بازی های برگزار شده, درام, زمان, کاراته, غیر انتفایی [sic] فوتبال و آرایش قرار داده و از کلاه گیس از زمان به زمان.”

این بازیگر سپس با اشاره به فصل 1 قسمت است که او را برنده یک جایزه امی برای بازیگر برجسته در یک سریال کمدی. “همه که منجر به این لحظه در سال 2009 هنگامی که دو نویسندگان براد والش و پل Corrigan نوشت: یک پیش نویس از خانواده مدرن به نام ‘Fizbo و شما معرفی شدند به Fizbo الاغ لگد زدن دلقک است که پیچ و تاب و شما مانند یک بادکنک حیوانات,” او نوشت.

Stonestreet نیز به کرات تا پنج شنبه, مارس 12 قسمت از امی و برنده کمدی بود که در محل فیلم برداری در پاریس. “فردا شما را ببینید Fizbo آخرین بار” او به طعنه. “من فکر می کنم مادر بزرگ لوئیس افتخار خواهد بود که او را کمی دلقک ساخته شده آن را تمام راه را از شهر کانزاس KS به خیابان های پاریس, فرانسه. هنگامی که شما ملاقات Fizbo 11 سال پیش افتاد گفت: سلام دوست قدیمی.’ فردا من می گویند خداحافظ دوست قدیمی. با تشکر از شما خانواده مدرن برای اجازه دادن به من برای تحقق رویای من از اینکه یک دلقک در بزرگترین سیرک از همه آنها را. هالیوود است.”

Eric Stonestreet Reveals Sweet Story Behind Modern Family Clown Fizbo
Eric Stonestreet به عنوان دلقک Fizbo در “خانواده مدرن’. ABC/برونو کالوو

ABC قبلا منتشر خلاصه داستان به صورت قسمت به طرفداران یک پیش نمایش از خانواده antics در شهرستان نور: “در یکی از آخرین سفر خانواده آنها سر به پاریس پس جی می توانید از قبول جایزه یک عمر دستاورد را برای کار خود را در گنجه صنعت. با این حال, خود, پیر, کینه جویی ارل اتاق می یابد و راه را به او امد و شد زیاد. در ضمن کلر است مخفی قرار ملاقات گذاشتن در یکی از رمانتیک ترین شهرهای جهان و مخفی رویای مادام العمر از انجام به عنوان Fizbo در خیابان های پاریس است در مورد برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.”

خانواده مدرن ايران در ABC چهارشنبه در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>