ER نیروی انسانی شرکت معکوس مزایای کاهش برای پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

پزشکی عمده نیروی انسانی شرکت گفت: آن را نمی خواهد رفتن را از طریق با کاهش به پزشکان پرداخت و مزایای پس از Marketplace اولین گزارش برنامه.

Alteon سلامت که استخدام بیش از 1700 پزشکان و سایر کارکنان پزشکی سراسر کشور گفت: آن را نمی خواهد قطع پزشکی’ مدیران حق الزحمه 20 درصد به عنوان برنامه ریزی شده و ادامه خواهد داد به ارائه زمان پرداخت کردن که در آن گفته بود را متوقف خواهد کرد. در حالی که Alteon تسلیم خواهد شد مطابق 401(k) سهم آن را نمی خواهد از بین بردن این سهم همانطور که قبلا اعلام شد.

مدیران هنوز در نظر گرفتن 25% کاهش پرداخت و این شرکت حمایت حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران جدید کوه سرمایه و فریزر بهداشت و درمان همکاران گفت: از آن خواهد شد کاهش هزینه های اداری با 20 درصد است.

در یک بیانیه Alteon گفت: آن را به طور مستمر reevaluating یک حرکت سریع و بی سابقه ای وضعیت. این شرکت هنوز تبدیل حقوق و مزایای کارکنان به ساعت در پرداخت و کاهش ساعت در برخی از مکان ها: ER بازديد کاهش یافته است تا آنجا که 40 درصد در سراسر کشور به غیر coronavirus بیماران در خانه بمانند و بیمارستان ها لغو روش انتخابی.

“این تغییرات قابل توجهی در بیمار بازديد و الگوهای رفتاری در حال ایجاد اختلال برای سیستم بهداشت و درمان و جامعه ما در بزرگ” مدیر عامل شرکت استیو Holtzclaw گفت: در یک پیام به کارکنان در روز یکشنبه. “ما اصل هدایت به عنوان ما را از طریق این وضعیت این است که ما تمرکز منابع و پرداخت در کسانی که در حال مبارزه با کروناویروس که ما عمل nimbly در پاسخ به این محیط و این که ما ترکیب آخرین اطلاعات در دسترس ما است.”

Alteon است به تنهایی در تقسیمات جدید ساعت است که می تواند در نتیجه کاهش پرداخت هزینه برای تحت تاثیر پزشکان به عنوان ProPublica روز جمعه گزارش داد. TeamHealth متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام غول استون است کاهش ساعت برای برخی از پزشکان ER, و درخواست برای furloughs از بیهوشی. SCP سلامت, دیگر, پزشکی, نیروی انسانی شرکت با حمایت شرکت سرمایه گذاری انکس شرکت برش حقوق پرستار پزشکان و پزشک دستیاران. این شرکت گفت که آنها در حال تطبیق با کاهش تقاضا است.

تصور بهداشت و درمان که خصوصی-حقوق صاحبان سهام حامی است KKR است خودداری پرداخت و با توجه به کاهش حقوق و دستمزد در میان آن بیش از 25000 پزشکان, بلومبرگ گزارش داد. “تصور بهداشت و درمان 100% تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و حفظ کشور را شکننده سیستم بهداشت و درمان” شرکت در بیانیه ای گفت.

بسیاری از بیمارستان ها را استخدام نمی ER پزشکان به طور مستقیم اما به جای قرارداد با تمرین گروه که به طور فزاینده ای خریداری شده و به همراه نیروی انسانی شرکت های خصوصی-سرمایه گذاران ، محو درآمد از مراقبت های معمول نیز باعث furloughs و کاهش دستمزد در بیمارستان اپراتورها هر دو غیر انتفاعی و غیر انتفاعی.

در حالی که برخی از بیمارستان ها در حال مبارزه با یک یورش COVID-19 بیماران دیگران به طور ناگهانی کمتر مشغول است.

“ما باید به برخی از سطح از نیروی انسانی انعطاف پذیری” Holtzclaw گفت: در روز یکشنبه پیام. “اگر یک پزشک نمی تواند مشغول به کار در یک بیمارستان ما نمی خواهیم آنها را در معرض ویروس. بهترین چیز برای سلامت و ایمنی خود را به آنها را در خانه در حال استراحت با خانواده های خود و آماده شدن برای موج.”

Alteon گفت: این کاهش آستانه برای بیمه بهداشت و درمان به طوری که کارکنان کار کمتر ساعت هنوز هم پوشش داده شود. آن را نیز پرداخت کارکنان که در حال جدا خود به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>