شرکت های انرژی میلیاردها خرج کرده اند در پروژه هایی که به هیچ کجا نمی رویم

ماموران فدرال دستگیر شدند اوهایو bailout ایالتی مجلس رئیس لری Householder ماه گذشته در اتهام رشوه و رشوه در طرح 60 میلیون دلاری شامل ابزار بودجه صندوق slush سیاسی و نجات 1.3 میلیارد دلار از دو نیروگاه هسته ای دولت. four others called خانه دار به همراه چهار نفر دیگر در رابطه با کنترل صندوق لجن و استفاده از آن برای تامین بودجه مبارزات انتخاباتی برای خود و نامزدهای مورد نظرش در ازای تصویب لایحه نجات، در آنچه دادستان های فدرال به آن یک quid pro quo می نامد، متهم شدند. بزرگترین رسوایی فساد در تاریخ اوهایو است.

سناریوهای مشابه در حداقل شش ایالت دیگر با انحصارات اصلی سودمندی پخش شده اند. fallen out of competition شرکت های انرژی با استرانگهدر قانون گذاری های ایالتی در کارولینای جنوبی، نیومکزیکو، ویرجینیای غربی، جورجیا، و پنسیلوانیا میلیاردها دلار در صورتحساب بر روی ratepayers برای پروژه های زغال سنگ و هسته ای که شکست خورده اند و یا سقوط کرده اند از رقابت به عنوان حمایت عمومی برای سرمایه گذاری انرژی تجدید پذیر همچنان به رشد فشار. در مورد دیگری که مربوط به انرژی است، بزرگترین ابزار برق در ایلینوی به خاطر قراردادهای تجاری و پرداخت های پرداختی در ازای قانون که افزایش نرخ برق را آسان تر می کرد جریمه شد.

نیروی رانش stopped and stalled Three Mile Island accident انرژی هسته ای به عنوان جایگزین سوخت های فسیلی در آمریکا برای دهه ها متوقف و متوقف شده است، و بیشتر بخار خود را پس از حادثه جزیره سه مایل در سال ۱۹۷۹ از دست داده است. picked back up اما سرمایه گذاری پس از سال 2002، زمانی که رئیس جمهور جورج بوش برنامه “انرژی هسته ای 2010” را آغاز کرد، که یک برنامه دولتی برای به اشتراک گذاری هزینه و یارانه ها برای کمک به شناسایی و توسعه سایت های جدید برای توسعه هسته ای برای برآوردن نیازهای انرژی پیش بین انهاست تا سال 2010 را فراهم کرد. سرمایه گذاری و هزینه های عملیاتی برای اجرای هسته ای بسیار بالاتر از منابع انرژی تجدید پذیر دیگر مانند باد و خورشیدی. که به علاوه مقدار بسیار زیاد آب مورد نیاز برای تولید انرژی هسته ای، باعث می شود که آن را نسبت به دیگر منابع موجود انرژی کربن-خنثی، کمتر کارآمد کند. stalled بیشتر طرح های هسته ای گل سرسبد معرفی شده در اطراف آن زمان از زمان متوقف شده و یا به طور کامل رها شده اند، در نتیجه هزینه های overruns و تاخیر های سال طولانی.  

در سال 2019، قانون گزاری اوهایو تصویب وثیقه برای نیروگاه های هسته ای در اوک هاربر و پری، در طرف مقابل کلیولند. complaintبنابر شکایت جنایی فدرال ، که لایحه عبور پس از تعدادی از گروه های پول تیره آمد — از جمله یکی کنترل شده توسط Householder — پول را در حمایت از Householder و نامزدهای دیگر که حمایت از نجاتهزینه. نسل حالا، 501(ج)(4) funneled غیر انتفاعی کنترل شده توسط Householder، پول قیف از FirstEnergy – یک ابزار الکتریکی مقر در Akron که برای ورشکستگی در سال 2018 واصل شده بود و تهدید به توقف فعالیت اگر آن را دریافت نمی کند وثیقه – برای حمایت از نامزدهای متعدد برای قوه قضاییه دولت، برای کمک به Reelect Householder به عنوان سخنران، و به شکست همه پرسی در لایحه نجات خود را.

بین مارس ۲۰۱۷ تا مارس سال جاری، نسل کن ۶۰ میلیون دلار از شرکت FirstEnergy دریافت کرد که در شکایت فدرال تنها به عنوان “شرکت A” complaintارجاع داده شده است، در ۱۶ ژوئیه در دادگاه ناحیه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی اوهایو ثبت شدهاست. در ازای پرداخت از شرکت A، بنگاه خانگی به تصویب مجلس لایحه 6 کمک کرد … یک میلیارد دلار “نجات” که از بسته شدن دو نیروگاه هسته ای شکست خورد در اوهایو نجات داد، وابسته به FirstEnergy. در سال 2019، بنگاه خانگی “سپس کار می کرد تا به طور فاسد اطمینان حاصل شود که HB 6 به عمل رفت با شکست دادن یک ابتکار رای دادن،” شکایت خوانده می شود. 

به دنبال دستگیری خانگیر در ماه گذشته، همکارانش در ایالت به اتفاق آرا رای دادند که او را به عنوان سخنران حذف کند. appear نام خانواده در انتخابات عمومی ۳ نوامبر آینده همچنان در رای گیری ظاهر خواهد شد. او در حال حاضر بدون مخالفت در حال اجرا است، اگر چه معلوم نیست که آیا او در مسابقه باقی خواهد ماند، به عنوان تحقیقات هنوز هم ادامه دارد. تا کنون، دو نامزد نوشتن نیز در ماه نوامبر برای اجرا ثبت شده است. 

پس از is calling نقش اولت انرژی در رسوایی اوهایو به روشنی، نامزد دموکرات های غربی ویرجینیا در حال خواستار بررسی عملیات شرکت در ویرجینیای غربی، جایی که آن را یکی از دو تاسیسات انرژی عمده در ایالت است. FirstEnergy’s PAC thousands داد هزاران دلار به جمهوری خواه حکومت جمهوری خواه کمپین انتخاباتی جیم عدالت پس از ملاقات با دفتر خود را در مورد قانون برای کمک به شرکت برای جلوگیری از پرداخت مالیات برای کارخانه زغال سنگ عمده خود را در شهرستان دلپذیرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>