کارکنان می گویند Smithfield گیاه در ویسکانسین پنهان Covid-19 عفونت تحت فشار آنها را به کار آرنج به آرنج بدون حفاظت

Smithfield,غذاهای گوشت غول صنعت رو نصب و سوالات بیش از دست زدن به آن از coronavirus بحران بارها و بارها شکست خورده خود را برای محافظت از نیروی کار در ویسکانسین گیاه با توجه به کارگران صحبت کرد که به رهگیری.

کارگران در پاتریک بورلی هیلز کارخانه در کوداهی ویسکانسین مواجه Covid-19 شیوع هفته پیش اما می گویند مدیران در ابتدا پنهان تعداد آلوده تحت فشار کارمندان برای جلوگیری از اقدامات قرنطینه و موفق به ارائه هر گونه ماسک و یا تقسیم.

اخیر شیوع در اسمیتفیلد گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, S. D. در حال حاضر یکی از بزرگترین Covid-19 نقاط در ایالات متحده با 644 تایید موارد وابسته به مرکز. این Smithfield شیوع نشان دهنده نزدیک به نیمی از تمام موارد تایید شده در آن کشور است.

در حال حاضر ویسکانسین گیاه که در استخدام بیش از 1000 کارگران بیش از دو دوجین مورد تأیید و بسته کردن در روز چهارشنبه برای تمیز کردن و بهداشت. کارگران در این کارخانه که صحبت به رهگیری تحت شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه می گویند خیلی بیشتر باید انجام شده است.

یک کارگر کارخانه با آسم گفت که زمانی که او برای یک ماسک ماه گذشته یک مقام رسمی در این شرکت کاهش یافته است درخواست خود را چرا که اگر او ارائه شد یکی Smithfield خواهد “باید آن را برای هر کس دیگری.”

او گفت که یکی از همکاران خود آورده بود خود ماسک و مواخذه شد به Smithfield بخش منابع انسانی که به او گفت که پوشیدن ماسک خود را در تعلیق است.

پس از چند روز به عقب و جلو بین مدیران کارخانه و کارگران کوداهی گیاهی مجاز آن نیروی کار را به خود ماسک. برخی به نظر می رسد در کار, در خانه, پارچه, ماسک, اما بیشتر به کار ادامه داد و بدون پایه تجهیزات ایمنی مانند N95 ماسک.

“در نهایت آنها سعی در انجام برخی از اجتماعی فاصله در کافه تریا اما در واقع آنها در حال کار بر آرنج به آرنج روی خط پس هیچ اجتماعی فاصله وجود دارد گفت:” از یکی دیگر از کارخانه کارگر. وجود دارد در حال حاضر هیچ پلکسی گلاس تقسیم بین کارگران هر چند UFCW محلی 1473 که نشان دهنده کارگران در کارخانه صورت گرفته با چنین پادمان نصب شود.

بوده است وجود دارد مردم مریض در کارخانه. من می دانم که حداقل سه نفر را من می دانم که در محل کار بیمار هستند” گفت: یکی دیگر از کارگران که توضیح داد که این شرکت برای اولین بار حاضر به انتشار اطلاعات در مورد عفونت در کارخانه و کسانی که در تماس با آنها.

هفته گذشته Fox6 اخبار, اخبار محلی, وابسته, گزارش افزایش تنش در کوداهی گیاهی با بسیاری از کارگران ابراز ترس است که این شرکت انجام نمی شد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع. Fox6 اخبار به دست آمده پرونده از کوداهی وزارت بهداشت نشان دادن حداقل 28 نفر در تاسیسات. ویلیام Garron سابق اتحادیه هرزه همچنین گفت: فاکس: “آنها واقعا در تلاش برای مخفی کردن شماره.” پس از گزارش Smithfield اعلام کرد قصد دارد به گیاه برای تمیز کردن و گفت: تنها بخشی از خدمه کار می کنند به طور متناوب.

ویسکانسین در حال حاضر دارای بیش از 3,555 تایید موارد coronavirus. رژیم صهیونیستی. تونی Evers ترویج telework و اقامت در خانه سیاست های غیر ضروری کسب و کار. دولت در واکنش به بحران شده است تمرکز توجه ملی در هفته های اخیر پس از جمهوری خواهان در دولت دیوان عالی کشور حکم داد که دولت باید در ادامه با 7 آوریل در شخص رای گیری بیش تظاهرات از بهداشت عمومی طرفداران و فرماندار.

Smithfield است که متعلق به شرکت چینی کنگلومرا WH گروه نیست بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در کوداهی گیاه و شهر در آن واقع شده است به نام پاتریک بورلی هیلز یک صنعتگر که پیشگام توده تولید گوشت خوک در سراسر ویسکانسین در اواخر قرن 19. این شرکت که یک شرکت تابعه از Smithfield در سال 1984 تولید مارک بیکن و خشک پرس سوسیس سرخ کرده در این کارخانه که در نزدیکی فرودگاه میلواکی.

Smithfield که دارای گیاهان گوشت در سراسر کشور دارای سابقه ای طولانی از کارگر صدمات و مرگ و میر. این شرکت اغلب با استفاده از مهمان خارجی و کارگران بسیاری از آنها گزارش داده اند سوء استفاده از درمان است. در سال 2007 تعدادی از کارگران مهمان از تایلند کار در اسمیتفیلد گیاهان گزارش شرایط برده. کارگران بعد رسیده محرمانه حل و فصل با Smithfield و یک, استخدام شرکت جهانی به نام افق.

در پاسخ به توجه ملی به گسترش این بیماری در داکوتای جنوبی, گیاه, Smithfield هفته گذشته اعلام کرد که آن را به طور موقت نزدیک برخی از گیاهان در میسوری و کارولینای شمالی است.

در بیانیه منتشر شده در اسمیتفیلد مواد غذایی سایت ارشد اجرایی Kenneth سالیوان زده مبارز تن.

“ما یک استارک انتخاب به عنوان یک ملت: ما یا رفتن به تولید مواد غذایی و یا حتی در صورت COVID-19” نوشته سالیوان. در این زمان فشار به طور موقت نزدیک گیاهان برای تمیز کردن او افزود: “هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>