امیلی بلانت شدید دوران کودکی لکنت منجر به اقدام او

صحبت کردن! امیلی بلانت نشان داد که او لکنت شدید به عنوان یک کودک ساخته شده آن را سخت می گویند او نام خود را, اما آن را نیز تحت تاثیر قرار زندگی خود را در راه مثبت.

“هنگامی که یک stutterer من احساس می کنم همیشه یک stutterer,” بی پرده, 36, گفت 11 ساله سامی Blatstein که او نیز رنج می برد از این مانع سخنرانی در Marie Claire‘s مارس پوشش داستان.

این یک محل آرام بازیگر’ لکنت شروع در اطراف این زمان او 6 سال و “رو به تدریج بیشتر به چالش کشیدن برای من” توسط سن 11 یا 12.

“این نیست که در کل ، این فقط یک بخشی از من بود,” او توضیح داد. “وجود دارد برخی از افرادی که دوست داشت به تعریف من است که. که سخت بود.”

Emily Blunt Marie Claire
امیلی بلانت Marie Claire

مادر دو اعتراف کرد که مدرسه سخت بود عمدتا به این دلیل که او نمی تواند انجام همه چیز را او می خواست به انجام این کار در کلاس مثل خواندن یک شعر را با صدای بلند و یا پاسخ به یک معلم سوال. او همچنین تا به حال مسئله ای که وجود دارد نبود یک راه روشن برای تغییر یک کلمه دشوار است در واژگان او.

“من هرگز نمی تواند می گویند نام خود من اگر کسی گفت:” نام شما چیست؟’ زیرا شما نمی توانید جایگزین یک کلمه همان چیزی است که ما تمایل به انجام این کار برای پیدا کردن یک بهتر جریان و” مری پاپینز بازده بازیگر گفت: این مجله. “شما به جای کلمه ای دیگر است که آسان تر است و شما نمی توانید خود را جایگزین نام. بنابراین من متوجه شدم به سرعت به عنوان یک بچه گونه تحت فشار شرایط بسیار سخت برای من است.”

یک نکته مثبت این بازیگر انگلیسی آموخته و از طریق او لکنت که برخی از دیگر حواس بیشتر افزایش.

“من فکر می کنم در برخی از راه های که شما را از طریق چیزی شبیه به داشتن یک لکنت شما را تبدیل به یک واقعا شنونده خوب. شما جذب جهان در راه های مختلف،” لبه فردا ستاره گفت. “شما تبدیل به واقعا آگاهانه از بسیاری از چیزهای اطراف شما, بنابراین من فکر می کنم من واقعا هوشیار بچه. من واقعا همدلانه بچه و هنوز هم احساس می کنید که چیزی است که من سعی و سرب ،

او افزود: “زمانی که شما از طریق چیزی که شما ایجاد یک حس واقعی از مهربانی. و شما رو به نوعی به خودتان و شما به نوع به افراد دیگر است.”

لکنت زبان اجرا می شود که در بلانت خانواده نیز jumpstarted حرفه بازیگری خود را. شیطان پرادا می پوشد بازیگر برای اولین بار معرفی شد به این صنعت که یک معلم به او گفت که او فکر او می تواند انجام با انجام “احمقانه صدای” یا لهجه که به بلانت “تسلط” برای اولین بار.

“است که بسیار آزاديخواهانه چیزی که برای من به عنوان یک بچه” او نشان داد. پس از انجام یک “واقعا بد” شمالی لهجه انگلیسی در این بازی در سن 12 سالگی بلانت آموخته است که می تواند آن را ممکن است به “رشد گذشته این است.”

حتی اگر او نمی خواست به یک بازیگر و درست بعد از این تجربه در صداها و لهجه های مختلف به او کمک کرد تا به رشد است. در حال حاضر بلانت است که یک حامی بزرگ و فعال برای موسسه آمریکایی برای لکنت زبان است و میزبانی آن سود سالانه در نیویورک برای یک دهه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>