ایمیل نشان می دهد Rep. هنری Cuellar ارائه گسترده به نفع امنیت مرزی لابی

Rep. هنری Cuellar, یک محافظه کار تگزاس از حزب دموکرات استفاده کرده است خود را از قرار گرفتن در کنگره به فشار برای بودجه برای تبلیغات خصوصی زندانها نظارت هواپیماهای بدون سرنشین و افزایش امنیت مرزی اجرای.

این نماینده مجلس به دفاع از خود رکورد به عنوان بخشی از وظیفه خود را به عنوان یک مرز نماینده مجلس با تمرکز بر امنیت ملی, اما, ایمیل, نمایش Cuellar اقدام در دستور خوبی متصل لابی دولت و پیمانکار است.

Perceptics یک شرکت که مبادرت به فروش دوربین های دیجیتال است که اسکن پلاک بارها شنود گذاشته Cuellar برای نعمت حداقل از سال 2011 از جمله فشار به لبه یک رقابت فروشنده با استفاده از تیم خود را از لابی و کمپین کمک به کاری به نفع خود ،

ارتباط نزدیک با مجلس بود و نشان داد از طریق ایمیل های که منتشر شد آنلاین تابستان گذشته پس از Perceptics هدف قرار داده بود توسط یک هکر ناشناس. کالین Strother یک سخنگوی Cuellar کاهش یافته است به بحث در مورد ایمیل و متهم رهگیری از “دستور کار و تعصب.” Perceptics کاهش یافته است به نظر.

این ایمیل نشان می دهد که قانونگذار ذکر نام ده ها بار به عنوان یک متحد Perceptics می تواند با استفاده از حمایت قانون و یا نوشتن نامه های رسمی در این شرکت نمایندگی. لابی و مدیران در این شرکت اشاره او به عنوان Perceptics را “دوستانه کنگره” و “ما Cuellar قدرت شلیک.”

Cuellar این روابط نزدیک به کسب و کار و منافع ایستادگی کردن حتی در میان دیگر محافظه کار آمریکا. Cuellar بزرگترین دموکراتیک دریافت کننده کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از خصوصی زندان, صنعت, یکی از تنها دموکرات ها رای به تاخیر مقررات payday در وام است و رای دادند در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در دستور کار کنگره یک رکورد 75 درصد از زمان.

این نماینده مجلس غیر منتظره ای محافظه کار ضبط را به خود جلب کرده مترقی اولیه مخالفان از جسیکا Cisneros, وکیل مهاجرت. تگزاس اولیه در سه شنبه 3 مارس. اولیه را به خود جلب کرده سنگین سطح هزینه از مترقی و منافع کسب و کار با یک عمل سیاسی کمیته در ارتباط با امنیت مرزی لابی بالا بردن هزاران نفر در حمایت از Cuellar.

این رابطه به صورت جدی آغاز شد در اوایل سال 2011 پس از Cuellar شده است که در دفتر از سال 2005 منصوب شد به خانه امنیت داخلی کمیته پنل نظارت بر امنیت مرزی. “و در اینجا D….توجه داشته باشید Cuellar!” نوشت: کریستینا Antelo قرارداد لابی عبور در طول یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام قانونگذار جدید کمیته تکالیف.

جان دالتون اجرایی این شرکت یادآور شد در یک ایمیل پیگیری از Antelo که او معرفی کرده بود او را به Cuellar “حداقل دو بار در جمع آوری کمک من میزبانی برای CHC پررنگ PAC” یک مرجع به کنگره اسپانیایی انجمن را تایید. Antelo ویژه در خدمت در هیئت CHC بنیاد است و به طور معمول به میزبانی CHC پررنگ PAC جمع آوری اعانه در طول دهه گذشته است.

در سال 2011 Perceptics تحت فشار قرار دادند برای شروع یک بازرس کل تحقیقات در برابر Axiompass یک رقابت شرکت است که اعطا شده بود قرارداد توسط وزارت امور خارجه به نصب وسیله نقلیه شناسایی تکنولوژی در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. مدیران در Perceptics اعتقاد بر این است که آنها تا به حال شده است ناعادلانه گذشت بیش برای معامله سودآور.

Cuellar پا تا به وظیفه. تگزاس نماینده مجلس در تماس با وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick در مارس 22, 2012, درخواست بررسی بیش آژانس تدارکات روند.

یک سال بعد پاتریشیا Inglima با انتقاد از Cuellar گذشت همراه یک نامه از وزارت امور خارجه به Perceptics تیم تایید که تا به حال با موفقیت تشویق آژانس برای باز کردن یک پرس و جو. “من فقط تایید با OIG که این نامه با اشاره به پلاک خوان فناوری پیشنهاد است و تحقیقات همچنان ادامه دارد” Inglima نوشت.

در سال 2014 پودستا گروه در حال حاضر-توقیف لابی شرکت که یک بار موفق Perceptics لابی تلاش های افتخار در یک مشتری گزارش در مورد نظارت بر پیچیده تلاش برای تضعیف Axiompass قرارداد. “هم ما با موفقیت استخدام متحدان خود در کنگره که خواستار آن است که وزارت امور خارجه راه اندازی یک تحقیق” گزارش اشاره شد ارائه برنامه های بیشتر برای بستن بودجه برای قرارداد به نتایج حاصل از این بررسی است.

در طی جلسات کنگره Perceptics لابی کمک Cuellar در بخش خصوصی خواستار آن Rep. کی گرنجر, R-تگزاس ارشد نماینده مجلس در کمیته تخصیص بودجه به افزایش هزینه های آمریکا-مکزیک کمک های خارجی طراحی شده برای تقویت مرز ردیابی خودرو فن آوری است.

این طرح تفصیلی در یک سند خلاصه یک تماس با Perceptics لابی تیم. “کریستینا ارسال آخرین پیش نویس پیشنهاد ما برای حمایت اقتصادی صندوق برای مکزیک به یک تماس در Rep. Cuellar کارکنان” در این سند اشاره کرد. این تیم همچنین در مورد جلسه بین مکزیک سفیر آمریکا و Cuellar که “Perceptics دعوت خواهد شد.”

پس از یک سری از جلسات بین Perceptics و مجلس Cuellar در نامه ای به گرنجر اصرار او را به اتخاذ 135 میلیون دلار در کمک های خارجی به دنبال بودجه برای ساخت و ساز تخصصی ترافیک حمل و نقل خطوط پیشرفته با nonintrusive خودکار شناسایی خودرو و تکنولوژی سیستم Perceptics فروخته شده به دولت است.

دنیس تامپسون مدیر برنامه های Perceptics ایمیل فرستاده شده تیم خود را به یاد داشته باشید که “Cuellar شخصا و Cuellar کارکنان باید گفت که در گفتگو با صندلی گرنجر و دفتر او LPRs مورد بحث قرار گرفت به طور خاص تحت دسته از غیر سرزده بازرسی فن آوری.”

در سال 2017 Perceptics لابی پیش نویس نامه ای فرستاده می شود و تحت Cuellar نام به گمرک و حفاظت مرزی درخواست مقامات ادامه و گسترش یک برنامه آزمایشی در لردو Juarez-لینکلن بندر ورود به استفاده از دولت از هنر پلاک-خواندن فن آوری است. معلوم نیست اگر این پیش نویس نامه ای بود که تا کنون فرستاده شده است. یک پرونده درخواست فرستاده شده به CBP نشده است به طور رسمی پاسخ داده است.

سال بعد Perceptics لابی هماهنگ تلاش برای فشار تهمت و دولت به عنوان سمبل ارتقاء به پلاک-خواندن تکنولوژی به آن مرز امنیت برنامه. به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شده Rep. چاک Fleischmann R دنیاست. ادامه صحبت را به او ارائه شده توسط Perceptics لابی او به عنوان سوال بعد-گمرک و حفاظت مرزی رئیس کوین McAleenan.

پس از Fleischmann صحبت کرد Cuellar که خدمت در همان مرزی کمیته امنیت نیز به ارمغان آورد تا مسائل مشابه در طول جلسه. لوسیو آلونزو یک لابی به Perceptics فرستاده دادرسی تصویری به دالتون Perceptics’ مدیر عامل شرکت به مشتری جلب کردن شرکت موفقیت در کاپیتول هیل.

“بیشتر مربوط به ما کنگره Fleischmann در مورد خواسته CBP طرح برای نوسازی آن LPRs که ما خواسته خود را به انجام” نوشت: آلونزو. “بعدها” آلونزو افزود: “کنگره هنری Cuellar خواسته در مورد خلبانان در لردو که صدای زیادی مانند Perceptics’.”

در طول تعامل با Cuellar در طول سال Perceptics مدیران و لابی ادامه داد: برای کمک به Cuellar و حامی رویدادهای مالی برای او. ارتباط می رود به حداقل 2009 زمانی که Antelo حمایت یک صبحانه جمع آوری کمک برای Cuellar با Perceptics مدیران.

این پودستا گروه به طور منظم به روز رسانی به مشتری یادآوری Perceptics را به قانونگذاران با کلید نظارت نقش بیش از مهاجرت و امنیت داخلی از جمله Cuellar. فدرال کمیسیون انتخابات افشاگریهای متعدد نشان می دهد کمک های مالی به Cuellar در طول سال.

آمریکایی ها برای رفاه اقدام یک گروه تاسیس و تامین مالی میلیاردر چارلز کخ ریخته نقدی به مسابقه به افزایش Cuellar اولین بار کخ-حمایت فوق العاده PAC است interjected خود را به یک مسابقه به دفاع از حزب دموکرات.

شرکت انجمن های صنفی بودجه با نامعلومی پول کسب و کار از جمله بانکداران آمریکایی, انجمن, انجمن ملی از Realtors و آمریکا اتاق بازرگانی که به تنهایی اختصاص داده شده $200,000 برای دفاع از Cuellar همه جاری شدن سیل در منطقه با پول به شکست کیسنرس. Gilberto Ocañas یک لابی با شرکت حقوقی بین المللی Dentons همچنین راه اندازی یک جدید dark-پول گروهی به نام کارگران آمریکایی برای پیشرفت است که با صرف حداقل $720,000 در تبلیغات حمایت Cuellar.

کیسنرس اتحاد خارج مطرح Cuellar مستقیم کمک های مالی در بخش ملی از طریق شور و شوق و تاییدیه از کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt. اما Cuellar ساخته شده است یک کمپین رزرو در بخشی از شگرف جمع آوری کمک های مالی از شرکت های بزرگ PACs. نقدی از مرز دفاع صنعت می تواند نقش مهمی بازی کند.

در اوایل این ماه CHC پررنگ تایید کنگره اسپانیایی انجمن گروه وابسته Perceptics لابی و دیگر شرکت های بزرگ لابی منتقل 250.000 دلار به یک سوپر پک حمایت از Cuellar. در روز پنج شنبه CHC پررنگ PAC میزبانی در آخرین دقیقه جمع آوری کمک در واشنگتن در حمایت از Cuellar و درخواست شرکت کنندگان تا آنجا که $20,000 هر یک به میزبان این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>