الیوت Stabler همسر و پسر تقریبا ساخته شده ظاهر در ‘SVU’


Law and Order Special Victims Unit Christopher Meloni, Mariska Hargitay
Christopher Meloni و Mariska Hargitay در ” Law and Order Special Victims Unit.’ تلویزیون جهانی/Kobal/شاتر

طرفداران Law & Order: Special Victims Unit بودند هیجان زده به شنیدن Christopher Meloni به زودی تلافی سابق خود نقش الیوت Stabler — اما شخصیت نیست تنها Stabler بود که به معنای بازگشت.

دو نفر از اعضای خانواده خود را نیز در نظر میگیرد برای بازگشت به صفحه نمایش کوچک با توجه به showrunner وارن Leight.

“ما امیدوار بودیم را پشت [Stabler]’s و مشکل در بخشی به توپ را روی گوه خود بازگشت” Leight گفت TVLine در جمعه, آوریل 3.

Isabel Gillies بازی الیوت همسر کتی Stabler در جرم و جنایت درام. داستانی جفت مشترک پنج فرزند و دو که شامل فرزندان ریچارد “ریچارد” Stabler (جفری Scaperrotta) و الیوت Stabler جونیور که متولد شد در یک قسمت که پخش شده در ماه نوامبر سال 2007.

Mariska Hargitay and Isabel Gillies Law and Order Special Victims Unit
Mariska Hargitay و Isabel Gillies on the set of Law & Order: Special Victims Unit در شهر نیویورک است. شاتر

Meloni, 59, ستاره دار, به عنوان محبوب پلیسی از سال 1999 تا 2011 مخالف Mariska Hargitay‘s شخصیت Det. اولیویا بنسون. در سهشنبه, مارس 31 مهلت گزارش داد که Meloni, 58, را به تصویر بکشد یاد شخصیت تلویزیونی بار دیگر در یک spinoff سریال برای NBC. آینده نشان می دهد که بخشی از خالق کیر Wolf‘s پنج سال جدید مقابله با NBC خواهد شد از ویژگی های NYPD-organized crime unit که Stabler led در مرکز آن است.

Hargitay که ستاره دار در SVU پس از آن در سپتامبر سال 1999 اولین فرستاده Meloni آرزوهای خوب در روز پنج شنبه, آوریل 2 پس از اعلام بازگشت خود را. همه در حالی که او به او همکار دیرین شیرین تولد shoutout.

“تولدت مبارک @chris_meloni تبریک و خوش آمدید صفحه اصلی الیوت Stabler #آن’sBeenAWhile #MissedYou #ElliotStabler ،” 56 ساله ER آلوم زیر نویس این Instagram عکس از جفت در حالی که Meloni پاسخ داد: “زین تا گرل ما داشتی ماشین رو میروندی agin [sic]. و TY برای همه BD آرزوها.”

Meloni تصمیم به بازگشت به SVU برای فصل 13 پس از رد یک 8 میلیون دلار قرارداد معامله به گزارش خبرنگار هالیوود. در حالی که حقوق و دستمزد زیادی در تئوری آن کاهش پرداخت از حدود 400.000 دلار در هر قسمت پایین به $300,000.

Season One Cast Law and Order Special Victims Unit Law & Order SVU Dean Winters Dann Florek Mariska Hargitay Christopher Meloni Michelle Hurd Richard Belzer
(L-R) Dean Winters به عنوان کارآگاه برایان نوجوانی Dann Florek به عنوان کاپیتان دونالد Cragen, Mariska Hargitay به عنوان کارآگاه الیویا بنسون, Christopher Meloni به عنوان کارآگاه الیوت Stabler, میشل هرد به عنوان کارآگاه Monique Jefferies, Richard Belzer به عنوان کارآگاه جان جویدن. کریس claudia flores/NBC

در ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در مارس 2017, Meloni نشان داد که او تا به حال هیچ تاسف در مورد خروج از ان بی سی نشان می دهد. “نه برای یک روز نه یک روز” او اعتراف کرد, اضافه کردن یک خنده از قبل گفت: “زمانی که مذاکرات شکست.”

Meloni, اما نشان داده است آنچه در آن بود را به او را در هیئت مدیره. “من همیشه می گفت من می بود باز به آن گفت:” سرگرمی امشب در مارس 2017. “[این] شرایطی باید به سمت راست است. ما را ببینید. این شده است هرگز به ارمغان آورد تا به من, به طوری که سوالی است که این نوع از دست من.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im