Ellen Pompeo انتقاد شدید ‘از لمس’ تلویزیون پزشکان در میان شیوع کروناویروس

Ellen Pompeo است در نظر گرفتن هدف در تلویزیون پزشکان مانند Dr. Mehmet Oz, دکتر فیل مک گرا و دکتر درو Pinskyکه او ادعا می کند باید گفت: “احمق خودخواه s—t” در میان شیوع کروناویروس.

پس از مشاوره طرفداران در توییتر در روز شنبه, مارس 18 که ماندن در خانه متوقف خواهد شد گسترش COVID-19 “به پرستاران پزشکان و هر کسی که با این نسخهها کار در یک بیمارستان و خانه داری …امنیت .. تعمیر و نگهداری” در grey’s Anatomy ستاره 50 و ناودان “پیر پسر سفید تلویزیون اسناد” گفتن آنها را به “پیاده روی که s–t riht بازگشت .به تنبل خود را پسران و نشستن خود را احمق سنجش را در اتاق نشیمن خود را در گلف خود را در دوره های که در آن شما زندگی می کنند..خسته از لمس پیر احمق من را دریافت نمی کند امروز آغاز شده.”

“بنابراین اجازه دهید فکر می کنم در مورد همه ما اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان خانه بهداشت ایدز خانه سالمندان کارکنان…همیشه … این خیلی بهتر است به جای قرار دادن تمرکز ما” اضافه شده Pompeo که نقش Dr. Meredith Grey در ABC, آمار, قبل از گرفتن یک شات.

“همچنین به کسانی که از لمس تلویزیون اسناد که من مطمئن هستم که آنها با من تماس lol…شما زمان سوگند به طوری که سال ها پیش به انجام هیچ آسیبی… ساخت بی دقتی اظهارات در این محیط که بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی در حال درد و رنج جسمی و عاطفی….هجوم که سوگند,” او اضافه شده قبل از retweeting عکس از سه نفر از تلویزیون اسناد و نوشتن که “آنها شده اند مشغول در اتاق پانسمان خود چهره پودر و نگرانی خود را در مورد رتبه بندی …آنها هیچ ایده چه پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم در واقع انجام دهید و یا آنها اهمیتی نمی دهند.”

دکتر Oz مواجه واکنش اوایل این هفته و پس از او ساخته شده نظرات به فاکس نیوز در مورد بازگشایی مدارس در میان همه گیر دانست و گفت که “ممکن است فقط ما هزینه 2 تا 3 درصد از مجموع مرگ و میر” از دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه.

“من متوجه شدم من نظرات به خطرات اطراف باز شدن مدارس باید گیج و ناراحت مردم بود که هرگز قصد من” متخصص قلب و عروق و دکتر Oz نشان می دهد میزبان 59 گفت: در یک پیام ویدیویی ارسال شده در صفحه توییتر خود در روز پنج شنبه, مارس 16. “من misspoke.”

دکتر فیل 60 بود مصاحبه در مورد اثرات COVID-19 shutdown در Ingraham زاویه در روز پنج شنبه و در مقایسه با بیش از 38 ، 000 نفر که گذشت از این ویروس در ایالات متحده به مرگ و میر ناشی از تصادفات سیگار کشیدن و یا حوادث استخر.

“ما مردم در حال مرگ 45,000 نفر در سال جان خود را از حوادث خودرو 480,000 از سیگار 360,000 یک سال از استخرهای شنا, اما ما نمی shut کشور پایین است که, اما در عین حال ما در حال انجام آن را برای این کار ؟ و ذرات در حال رفتن به آخرین برای سال های سال به دلیل زندگی مردم در حال نابود” مجری برنامه تلویزیونی که دارای درجه دکتری در روانشناسی بالینی گفت: در حالی که با استناد به بسیار نادرست اعداد.

او عذرخواهی کرد برای نظرات خود را در Facebook Live روز بعد. “به اعتقاد من بدون در نظر گرفتن آنچه که من ممکن است در سراسر آمده به عنوان گفته است که ما نیاز گسترده تست و ادامه داد: حفاظت از خطر بالا بخشی از جمعیت او گفت:” در سهشنبه, مارس 17. “تاریخ و زمان آخرین شب من گفت: ما به عنوان یک جامعه را انتخاب کرده اند به زندگی می کنند با برخی از کنترل های مرگبار خطر هر روز سیگار, خودرو, تصادفات, شنا, و بله, من می دانم که کسانی هستند که مسری نیست بنابراین احتمالا نمونه های بد.”

دکتر درو, 61, عذرخواهی اوایل این ماه برای مقایسه coronavirus به آنفولانزا در فوریه ادعا در یک ویدیو که یک فرد شانس مرگ ناشی از کوروناویروس پایین تر از “بودن برخورد با یک سیارک است.”

“من در اوایل نظرات در مورد معادل coronavirus با آنفلوانزا اشتباه بودند. آنها نادرست است. من بخشی از یک گروه کر بود که گفت. و ما در اشتباه بودند. و من می خواهم برای معذرت خواهی برای این که” اعتیاد متخصص پزشکی گفت: در Periscope تصویری به اشتراک گذاشته شده خود را به توییتر در مارس 4. “من آرزو می کنم من تا به حال آن را بدست راست اما من اشتباه کردم.”

همانطور که در آوریل 18, وجود دارد بیش از 2.3 میلیون نفر از coronavirus در سراسر جهان با بیش از 737,000 نفر تست مثبت در آمریکا بیش از 160 ، 000 نفر فوت کرده اند در سراسر جهان است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>