Ellen Pompeo سهام پیام ویژه برای پزشکان و پرستاران در میان Coronavirus

Meredith Grey آن می شود! Ellen Pompeo ارسال یک پیام قدردانی به پزشکان و پرستاران است که هنوز هم در محل کار و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من این است که پرستاران و پزشکان و تمام مراقبت های بهداشتی کارگران قدردانی پست” به grey’s Anatomy ستاره, 50 گفت: در یک Instagram video on جمعه, مارس 13. “بسیاری از ما امتیاز به خود قرنطینه و ایزوله و سعی کنید به ماندن سالم و هیچ یک از شما باید که دادید. همه شما باید در خط مقدم از این چیز و چه چیزی است که قطعا در حال حاضر بد نیست اما قطعا بدتر در چند هفته آینده.”

او ادامه داد: “پس این است که فقط از من و خانواده ام از همه شما به می گویند با تشکر از شما. ما قدر شما ما شما را دوست دارم. ایمن ماندن. پرستاران, سنگ, پزشکان, سنگ, و هر کسی که با این نسخهها کار در یک بیمارستان یا مراقبت های بهداشتی صنعت شما سنگ است.”

Pompeo زیر نویس ویدئو او را “با عشق و قدرشناسی” اضافه کردن یک شکلک قلب و نماز-دست از emoji.

برای 16 فصل از تلویزیون, این بازیگر قرار است خودش را در کفش از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی او را ستود. او بازی های برگزار شده است دکتر مردیت گری در grey’s Anatomy از مارس 2005.

Ellen Pompeo Special Message for Doctors, Nurses Amid Coronavirus
Ellen Pompeo اجلاس 2018 GLSEN احترام جوایز در Beverly Wilshire هتل در اکتبر 19, 2018 در بورلی هیلز کالیفرنیا. ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

Pompeo نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش یا نه. “این [یک] خیلی جای خوبی برای کار,” او گفت: TVLine در ژانویه 2019. “من دوست دارم وضعیت من در اینجا. تا آنجا که این ایده از چیزی جدید تجدید نظر به من … حقیقت این است که من سه بچه. من واقعا نمی خواهید به سفر و ترک [آنها را]. من نمی خواهم به یک سیرک مسافر و زندگی در هتل ها. و شبکه و استودیو همچنان به تشویق من و فقط به من می دهد که من نمی توانم رد.”

علاوه بر این, درام نگه می دارد برگزاری یک محل خاص در طرفداران قلب. “من در حفظ و گفت:” من آماده هستم به حرکت می کند و من می خواهم برای متوقف کردن نشان می دهد قبل از رتبه های پایین اما رأی هرگز به پایین!'” او اضافه شده است. “آنها به پایین کمی, اما این واقعیت است که ما قادر به نگه داشتن ما [به عنوان ABC شماره 1 سری] نوع [باور]. آن را بسیار سرد به این نوع از رتبه بندی می شود و در یک آمار شبکه نمایش در این [اوج TV] چشم انداز است.”

در میان coronavirus شیوع grey’s Anatomy معلق تولید “برای حداقل دو هفته” به عنوان پنج شنبه, مارس 12.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>