Ellen DeGeneres چهره واکنش برای مقایسه قرنطینه به بودن در زندان’

Ellen DeGeneres از سر خود را نشان می دهد بحث در دوشنبه 6 آوریل پس از توقف تولید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بازگشت او را خدشه دار شد با جنجال.

کمدین, 62 آمد آتش در توییتر پس از او به شوخی در مقایسه با زمان او صرف قرنطینه در خانه به زندانی بودن.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام از بودن در قرنطینه است که … این است مثل این است که در زندان است و آنچه در آن است” DeGeneres گفت: در این Ellen DeGeneres از اتاق نشیمن از $27 میلیون عمارت در منتکیتو کالیفرنیا. “این عمدتا به دلیل من شده است با پوشیدن همان لباس به مدت 10 روز و هر کس در اینجا همجنسگرا است.”

Ellen DeGeneres Faces Backlash for Comparing Coronavirus Quarantine to Being in Jail
Ellen DeGeneres میزبانی ‘The Ellen DeGeneres Show’ از خانه در طول coronavirus قرنطینه. Warner Bros.

پس از دو برابر شدن بیش با خنده و کف زدن دست خود را با هم, او اضافه کرد: “جوک که من!”

امی برنده نظر دریافت یورش واکنش در رسانه های اجتماعی که در آن بینندگان با اشاره به این که زندانیان در سر می برند و اغلب غیر بهداشتی زندان ها در آمریکا هستند به خصوص مستعد ابتلا به COVID-19 گسترش یافته است.

“چه نگاه بزرگ برای الن به عنوان هزاران نفر از مردم نشستن در واقعی زندان سلول فقط به امید بهترین بدون صابون و حمایت های اولیه” یک کاربر توییتر نوشت. یکی دیگر از توییتی “الن شما quarantining در عمارت خود را در طراح عرق چیزی شبیه به زندان است.”

یک منتقد با اشاره به این که DeGeneres, و, همسر, Portia de Rossi, یک میل شدید برای خرید خانه, رفع آنها و فروش آنها را به سود. Architectural Digest منتشر شده یک جدول زمانی در سال 2019 که شامل حداقل 17 خواص که متعلق به پس از سال 2003.

“نمی کند…..او خرید / عباس / فروش مانند….. چند قصرها یک سال ؟ ” فوق کاربر توییتر نوشت. “مردم در حال مرگ هستند من می ترسم به ترک خانه من هر روز اما من به اما خوب رفتن الن. انزوای اجتماعی بد است استرس زا باشد و باعث افزایش اضطراب و افسردگی, اما این است که زندان است.”

با وجود واکنش شدید برخی از بینندگان بودند مصمم توسط DeGeneres’ شوخی است. یکی او را برای “برگزاری ملت ما با هم و کمک به مردم با این حال شما می توانید” در حالی که یکی دیگر از توییتی “خود را نشان می دهد امروز به من لبخند و خنده و فراموش نکنید که برای زمان حال در مورد من شدید مسائل مالی علت این وضعیت نفرت انگیز.”

نزدیک به 1.5 میلیون نفر از این رمان coronavirus سراسر جهان گزارش شده از دسامبر 2019 با بیش از 83,000 مرگ و میر. ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد در 400,000-plus.

نیویورک تایمز گزارش داد در اواخر ماه مارس است که صدها نفر از COVID-19 تشخیص تاييد شده بود در محلی و ایالتی و فدرال تادیبی امکانات اگر چه تعدادی است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر با توجه به عدم تست.

ما هفتگی رسیده به DeGeneres’ هرزه نظر.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>