الیزابت وارن کمپین سقوط از هم جدا در پاییز و هرگز از آن بهبود

الیزابت وارن فکر هیچ شانس واقعی که سناتور. برنی ساندرز خواهد اجرا برای رئيس جمهور. در طول سال 2017 و 2018 او و مشاوران بر این باور بودند که ساندرز را بررسی چشم انداز و تصمیم می گیرید که خود را بزرگترین سهم می تواند به عنوان kingmaker در اصلی یکی است که می تواند مبارزه را در شرایط است که او خود را تاسیس کرده بود و تقریبا هر نامزد در آغوش مدیکر برای همه, سبز معامله جدید و قوی نقش برای دولت است که می شده اند غیر قابل تصور فقط چهار سال قبل و قبل از او در کمپین 2016 قرار دادن آن بر روی نقشه.

هنگامی که وارن و ساندرز با هم در آپارتمان او در اکتبر 2018 برای تبدیل شدن به یک بدنام جلسه ساندرز هنوز نشده بود تصمیم گرفت که آیا او بود که برای اجرا بود اما تخمگذار زمینه با این وجود. آن را نمی خواهد آخرین پیش بینی غلط.

ماساچوست سناتور شروع به پریدن کرد در آستانه سال جدید و نشانه هایی از مشکلات پدید آمده در اوایل. لیست ایمیل او ایجاد شده بود از سال 2012 سنا کمپین تولید کم خونی جمع آوری کمک های مردمی مسافت بالا بردن کمتر از 300.000 دلار در 24 ساعت. پیشین نوشته. Beto o’rourke, مقایسه به ارمغان آورد و در بیش از 6 میلیون دلار در روز اول. با این وجود یک سال پس از دیدار خود با Sanders, او حزب را حزب سوسیالیست برای رئیس جمهور پیوسته در پای صندوق های رای از طریق تابستان تا زمانی که او تحت الشعاع سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

روشن frontrunner در اکتبر 15, بحث, وارن در زمان آن را از همه طرف اما هیچ کدام مخرب تر از رگبار گلوله از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که حمله خود را برای داشتن یک طرح توجیهی “برای پرداخت” مدیکر برای همه پیشنهاد او تایید شده است. “ما آن را شنیده امشب: بله یا خیر سوالی است که نمی توانید یک پاسخ آری یا نه” او گفت:. “امضای خود را, سناتور, این است که یک طرح برای همه چیز. به جز این.”

وارن در تلاش بود سخت به دادن پاسخ او فکر خواهد بود kryptonite در انتخابات پارلمانی — که مالیات ممکن است برای طبقه متوسط — و پس از او با تمرکز بر هزینه های کلی عوض شود. “ما می توانید برای این پرداخت. من گذاشته اصول اساسی” او گفت:. “هزینه های تا به حال برای ثروتمند. آنها در حال رفتن به بالا برای شرکت های بزرگ. آنها نمی خواهد بالا برود برای خانواده های طبقه متوسط. و من نمی خواهد ثبت نام یک لایحه به قانون است که باعث افزایش هزینه های خود را به دلیل هزینه های هستند چه مردم در مورد مراقبت.”

سناتور. ctq ، teaming با Buttigieg در مقایسه وارن نامطلوب با ساندرز — که در آن زمان نبود دیده می شود به عنوان یک تهدید داشتن فقط آمده از لاس وگاس بیمارستان پس از یک حمله قلبی.

“حداقل برنی صادق بودن در اینجا و گفت: چگونه او در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این که مالیات در حال رفتن به بالا برود. و من متاسفم الیزابت, اما شما باید گفت که, و من فکر می کنم ما آن را مدیون به مردم آمریکا به آنها بگویید که در آن ما در حال رفتن به ارسال فاکتور” Klobuchar گفت.

بعد از آن شب اخبار را شکست که Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز خواهد بود صحه گذاشتن ساندرز و به دنبال آن به زودی توسط مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر و رشیدا Tlaib دادن ساندرز پشتیبانی از سه نفر از چهار نفر از اعضای به اصطلاح تیم ملی و جوانی مبارزات انتخاباتی خود.

در نوامبر 1, وارن در پاسخ به فشار به یک طرح برای پرداخت هزینه های مدیکر برای همه با آزاد کردن یکی. مراقبت های بهداشتی فعال Ady Barkan مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان “شاید بزرگترین شاهکار سیاست عمومی جوجیتسو است که من تا کنون دیده اند” در حالی که ساندرز حامیان آنلاین ناودان آن است. مت Bruenig نوشتن در Jacobin magazine, کمک مجموعه ای از تن مطابق Barkan را اغراق و دوبله آن را “یک فاجعه است.” خود را دقیق ایراد می گرفت باریک — وارن شامل یک سر مالیات بر کارفرمایان که Bruenig استدلال باید به طور موقت و به آرامی انتقال به سنتی مالیات حقوق و دستمزد در حالی که وارن طرح مقرر آن خواهد بود دائم. فاصله بین اصل اعتراض و حجم که در آن او طرح شد و مورد انتقاد قرار شد یک تم برای ماه بعد.

دو هفته بعد او اعلام کرد که او را با استفاده از یک فرآیند قانون گذاری شناخته شده به عنوان مصالحه به پیاده سازی یک گزینه در سال اول و پس از آن یک بار حمایت شده بود ساخته شده برای بزرگتر, عمومی نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی او را فشار مدیکر برای همه در سال سوم. ساندرز در عین حال گفت: معرفی خدمات درمانی برای تمام بیل بلافاصله و چالش مخالفان خود را در صفحه اصلی مناطق. در حال حاضر توسط ساندرز در حال افزایش بود و تحکیم مقدار از چپ و وارن در حال سقوط بود در شهرت به عنوان یک سیاستمدار که در پاسخ ضعیف در هنگام حمله کردند. مدیکر برای همه اجرای آمیخته با نگرانی های طولانی در مورد چگونه او تا به حال buckled به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه گرفته و یک تست DNA در سال 2018 است.

خنجر اگر چه تا به حال گیر شده در توسط نیویورک تایمز همان خروجی که مثبت پوشش کمک وارن افزایش از طریق تابستان است. در نوامبر 4, مقاله فرار یک نظرسنجی را انجام داده بود پیدا کردن که وارن انجام شده نسبتا ضعیف در برابر تهمت در باید برنده زنگ کمربند متحده — از دست دادن 6 امتیاز به او در میشیگان در حالی که در پنسیلوانیا و ویسکانسین بدتر عملکرد در هر سه از هم بایدن یا Sanders.

با اکثریت تحصیلکرده پایه رای دهندگان hellbent در چیزی بیش از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن بار سیگنالینگ است که او یکی از بهترین و به انجام شد ضربه ویرانگر — به خصوص به عنوان بسیاری از کسانی که رای دهندگان پس از دست دادن با هیلاری کلینتون در سال 2016 شد مستعد به این باور است که یک زن بود به سادگی unelectable یا حداقل می توانست یک زمان بسیار سخت تر در سال 2020 است.

به عنوان روزنامه نگاران انجام کالبد شکافی از وارن کمپین پس از خروج از مسابقه روز پنج شنبه مطرح خواهد شد که او چه می تواند انجام شود برای جلوگیری از و یا آب و هوا که سقوط. دو عمده تصمیم گیری خواهد شد در زیر میکروسکوپ.

این اولین بار است که بیشتر از یک تاکتیکی انتخاب: اقامت کردن تلویزیون است. در حالی که ساندرز و Buttigieg صرف پول در تبلیغات تلویزیون در آیووا رانندگی خود را در نظرسنجی شماره وارن تا حد زیادی خاموش ماند تحت این استدلال که هزینه تنها یک کمپین قند بالا است و رای دهندگان فراموش نکنید همیشه از دیدن آگهی در عرض چند هفته. وارن رئیس استراتژیست جو Rospars شده است شک و تردید از ارزش های تلویزیونی, تبلیغات و مبارزات انتخاباتی را انتخاب و به تعامل با مشاوران خود که مشوق های مالی آنها را به اصرار بیشتر و بیشتر هزینه های کمپین. آن بهتر خواهد بود کمپین رهبری اعتقاد به صرف یک هیات بزرگ به سازماندهی برای قفقاز شوهر منابع و صرف بزرگ کردن و کشش در تلویزیون در هفته منتهی به قفقاز. مایک بلومبرگ است و تام Steyer را در مبارزات نشان داد که حتی بدون هر گونه ناگهانی از حمایت تلویزیون تبلیغات می تواند در واقع حرکت سوزن تا 10 امتیاز (هر چند که صرف شده بسیار بیشتر از وارن خواهد به احتمال زیاد قادر به). چه-اگر پس از آن این است که آیا هزینه های اکتبر و نوامبر می تواند لبه پنجره رساند تا وارن نظرسنجی شماره به اندازه کافی برای جلوگیری از electability مرگ مارپیچی از مصرف خود را پایین تخلیه. بهترین مقابله با این اتهام که یک نامزد نمی تواند برنده را به نفع خود. دوم بهترین, ضد, قوی رای گیری. کاهش نظرسنجی در ضمن تغذیه درک است که یک نامزد در واقع ضعیف است که می ترساند کردن طرفداران بیشتر ،

اما بزرگتر تصمیم استراتژیک است که سقوط بود به غیر روحانی کردن بایدن. در طول 2019, عمو جو بود به سختی لمس توسط مخالفان خود را در هر یک از آنها امیدوار بود که هر کسی دیگری را به او ضربه اول یا که بایدن خواهد فقط خود سوزند. هیچ کس نمی خواست به دنبال مانند آنها انجام شد برگ برنده مناقصه به عنوان او رفت و پس از بایدن خستگی ناپذیر برای فساد در اوکراین است. و دو نفر از نامزدها که آمار بایدن سر-در — کامالا هریس و Julián Castro — به زودی به اندازه کافی شد قصه های احتیاطی.

اما تا به حال وارن انجام بایدن در پاییز چه چیزی او را به بلومبرگ به تازگی او ممکن است شده اند یکی به پرداخت قیمت. اگر یک اصل ایدئولوژیک بحث تا به حال شکست بین بایدن و وارن بیش از نقش های اجتماعی از وال استریت و شرکت های بزرگ امریکا در حالی که ساندرز بود هنوز در تلاش برای فرار از کم دو رقمی یک نوار زیادی از ترقی خواهان ممکن است بسیج به وارن, مشتاق برای مبارزه. وارن آمده بود به زندگی عمومی مبارزه بایدن بیش از ورشکستگی و برخی از شدیدترین شعارهای همیشه کارگردانی شده است در او به خصوص به او هشدار داد که “مانند سناتور جو بایدن نباید مجاز به فروش زنان در صبح و منادی به عنوان دوست خود را در شب.” به جای کمپین مشاوران استدلال کرد که در این مسابقه باید درمان بیشتر به عنوان اگر آن را یک بازی گلف — هر بازیکن ضربه خود را به عکس های خود را با هدف برای بهترین دور — به جای بوکس که در آن یک پانچ مسدود شده و ملاقات با یک کانتر.

وارن واقع مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان وارث چندین نسل مداوم زنان — از نان و گل سرخ اعتصاب به کارگران صنعت پوشاک در نیویورک washerwomen در آتلانتا و سرایداران در لس آنجلس — اما متوقف کوتاه مصرف مبارزه به طور مستقیم به بایدن تا زمانی که خیلی دیر شده بود. (اگر چه او را دفن Buttigieg در شراب غار شده اند که باید رضایت بخش, اگر نه در نهایت به اندازه کافی برای برنده شدن.)

در روز سه شنبه مشخص شد که در یک مسابقه برای حمایت از حومه رای دهندگان ساندرز است که در یک نقطه ضعف عمده. که نه مورد با وارن اما زمانی که مسابقه آمد او دیگر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>