الیزابت وارن باید حمایت برنی ساندرز — نه برای او بلکه برای خودش و او ماموریت

Sen. Elizabeth Warren speaks to media in the spin room following the ninth Democratic primary debate in Las Vegas, Nev., on Feb. 19, 2020.

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند به رسانه ها در چرخش اتاق زیر نهم دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس, Nev. در فوریه. 19, 2020.

عکس: Bridget Benett/خبرگزاری گتی ایماژ

پیش از انتخابات 2016, الیزابت وارن ساخته شده محاسبه. او صرف چند سال گذشته در آمریکا ساختمان یک پایه از قدرت و اعمال نفوذ به شکل کاخ سفید پرسنل و تصمیم گیری در سیاست به خصوص در وزارت خزانه داری. او برنامه ریزی شده به انجام همان زمانی که آن را آمد به هیلاری کلینتون که همه از واشنگتن فرض که قرار بود به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.

وارن اولین ملاقات با کلینتون در دسامبر 2014 و خواست کلینتون به احاطه خود با وال استریت و بانکداران. کلینتون در مبارزات انتخاباتی دنبال کرد تا با رئیس دستیار دن Geldon که او نیز رئیس ستاد در وارن 2020 مبارزات انتخاباتی. در آن زمان وارن بود و در این میان با مشخصات بالا کمپین در برابر اوباما-نامزد بانکدار آنتونیو وایس, به وزارت خزانه داری — مبارزه است که او را بعد از برنده شدن. Geldon آن را آورده.

بهتر است به تایید ساندرز و یا حفظ سرمایه برای نفوذ بایدن?

“او مشتاقانه با تمرکز بر مسائل مربوط به پرسنل گذاشته مفصل مورد در مقابل باب روبین دانشکده دموکراتیک سیاست گذاران بسیار مهم از دولت اوباما انتخاب و توضیح داد: در طول مخالفت با آنتونیو وایس” نوشت: کلینتون رسمی در یک ایمیل توصیف مکالمه بعد منتشر شده توسط ویکی لیکس. “سپس ما را به دقت رفت و از طریق یک لیست از مردم آنها را مانند که EW ارسال به HRC زودتر … بیش از همه آن را مودب و درگیر اما نه دقیقا گرم گفتگو. به نظر می رسد آنها با احتیاط و بسیار متقاعد شده است که روبین مردمی را در داخل پیگیری با ما آیا ما متوجه آن نشده یا نه – اما باز به تعامل و به اشتباه ثابت شود.”

در سال 2016 وارن ملاقات با کلینتون دوباره و تصریح کرد تقاضا برای تعطیل کردن درب گردان بین وال استریت و واشنگتن ساخت فشار در یک سخنرانی در مرکز آمریکا.

“پرسنل است که سیاست های,” او گفت:. “هنگامی که ما صحبت در مورد پرسنل ما به این معنی نیست که مشاوران فقط پرداخت خدمات لب به هیلاری جسورانه دستور کار همراه با آه دانستن یک نگاه و یک twiddling از شست تا آن زمان برای نوسان بعدی از طریق درب گردان خدمت دولت و سپس رفتن به همان صنایع آنها تنظیم. ما به این معنی نیست سیتی گروپ و یا مورگان استنلی یا بلکراک گرفتن را انتخاب کنید اجرا می شود که اقتصاد در این کشور به طوری که آنها می توانید ضبط دولت ما. هیچ.”

BlackRock یک مرجع به مدیر عامل لری فینک یک شایعه انتخاب برای کلینتون وزیر خزانه داری. به منظور پیروزی در نفوذ بیش از کلینتون پرسنل تصمیم گیری وارن معتقد بودند در زمان او نیاز به هر دو هویج و چماق. توسط خونتان اوباما نامزد او تا به حال ثابت شده است که او تا به حال یک چوب. هویج بود و او تصمیم به تایید بهداشت ، برنی ساندرز طول اولیه با وجود ایدئولوژیک میل در میان این دو است. ساندرز که قرار بود به برنده وارن محاسبه می شود بنابراین او باید به شوهر او سرمایه سیاسی قرار داده و آن را به بهترین استفاده مؤثر کلینتون. مدت کوتاهی پس از آسوشیتد پرس به نام اولیه برای کلینتون و پس از جلسه دوم خود را وارن تایید شده است.

وارن البته هرگز به خود نظریه به عنوان کلینتون هرگز شانس برای قرار دادن با هم یک کابینه هر چند نام شناور به سمت پایان مبارزات انتخاباتی شد و مسلما کمتر بد — هر چند هنوز بد از آنها شده اند بدون وارن فشار است. (خبرچین بود تعویض برای شریل سندبرگ یا Lael Brainard.)

و این تصمیم را در یک هزینه به وارن به عنوان ساندرز بهتر بود در اولیه از بسیاری از انتظار می رود و وارن در زمان آتش برای عدم وفاداری ایجاد بد خون که ریخته به 2020 چرخه.

همانطور که وارن وزن دوباره که آیا به تایید ساندرز و یا اقامت خنثی متحدان برخی او را تایید نمی کند جو بایدن در حالی که این مسابقه هنوز زنده است — که همان محاسبه است در بازی دوباره. بهتر است به تایید ساندرز و یا حفظ سرمایه برای نفوذ بایدن?

Hillary Clinton held a campaign rally with Sen. Elizabeth Warren in Manchester, NH, October 24, 2016.

هیلاری کلینتون برگزار شد کمپین تجمع با سن. الیزابت وارن در منچستر, N. H., on Oct. 24, 2016.

عکس: علامت Peterson/Redux

مشکل با این نوع محاسبه است که آن را متکی بر یک کاملا ناقص فرض: که تحت تاثیر قرار است بهترین برنده در بازگشت سیاسی به نفع. به حدی که کلینتون را تعدیل او را استخدام از مدیران وال استریت به عنوان رئیس جمهور او را انجام داده اند پس از قدردانی نسبت به وارن اما از ترس از آنچه وارن قادر بود. در سال 2013 به عنوان یک عضو کمیته بانکداری با ائتلافی از متحدان هر دو در داخل و خارج او تا به حال موفق به جلوگیری از انتصاب لری سامرز به صندلی فدرال رزرو. جایی که او به قدرت رسید از: چوب نه هویج.

و او بود که قادر به جلوگیری از تابستان و دیگر نامزد به دلیل سنگ جامد داد با فعال عناصر سازمان یافته کار خارج مترقی گروه و گسترده جنبش اجتماعی آنها را نمایندگی کند. او سال 2012 سنا کارزار شکست سوابق کوچک اهدا کنندگان. قوی تر او پیوند به بیرون حرکت بیشتر قدرت او تا به حال در داخل.

تا به حال وارن تایید ساندرز اول او می خواهم به احتمال زیاد شده اند قادر به آوردن بیشتر ساندرز مردم با او هنگامی که او به روشن کلینتون.

بیشتر قدرت او تا به حال در داخل خوب بیشتر او می تواند انجام دهد برای افرادی که در خارج از. در واقع میزان آسیب او ممکن است مانع عمل واحد از مسدود کردن چالاک تابستان از تغذیه نا معلوم است.

از وارن منظر سپس این سوال که آیا به تایید ساندرز نمی باید در مورد آنچه که بهترین برای Sanders. باید آن را در مورد او — و چگونه او می تواند موقعیت خود را به انجام بسیاری از خوب است. و قوی تر ارتباط وارن اتحاد با جنبش مترقی گسترده تر و قوی تر از او است.

وجود دارد برخی از کسانی که استدلال می کنند که وارن باید خودداری از حمایت ساندرز و یک بازی به بایدن را در حال اجرا mate — خواهد بود که یک موقعیت قدرتمند با توجه بایدن را کاهش دانشکده و شناخته شده تنبل خط. اما این استدلال نیز فرض است که بهترین راه برای وارن به کاری نفوذ با بایدن با انجام این کار او سیاسی به نفع (آن را نیز فرض است که بایدن هرگز او را انتخاب کنید یک مشکوک فرض است.)

اما وارن قدرت واقعی با بایدن استوار در آنچه که او قادر به انجام او را به لحاظ سیاسی و سیاسی — و نه در نیت یک nonendorsement از ساندرز تولید ممکن است با بایدن اردوگاه.

وارن را در دراز مدت تهدید به بایدن و حزب ایجاد شده است تنها به عنوان قوی به عنوان روابط به جنبش مترقی و همان درست است از نهایی تایید بایدن. ارزش او را در انتخابات پارلمانی به بایدن است توانایی خود را به ارمغان بیاورد بایدن مترقی رای دادن و کمک به او را متحد متفاوت بال ، به وضوح سپس وارن با ارزش تر است به بایدن به عنوان یک احتمالی ستایش اگر او در واقع می تواند به ارمغان بیاورد ترقی خواهان و موثر ترین راه او می تواند انجام دهد این است که اگر او تایید کرده است و مبارزه برای Sanders. همان محاسبه درست بود در سال 2016. وارن حمایت از کلینتون شده اند که با ارزش تر به کلینتون به حال وارن در اصل تایید شده ساندرز و می خواهم که تا به حال بیشتر از یک وحدت اثر از آن را در نهایت انجام داد. تا به حال وارن تایید ساندرز اول او می خواهم به احتمال زیاد شده اند قادر به آوردن بیشتر ساندرز مردم با او هنگامی که او به روشن کلینتون.

دیگر امکان — که با وارن تایید ساندرز ممکن است موج بازگشت و ادعا نامزدی — همچنین می تواند یک مزیت به وارن که می تواند نام و موقعیت خود را(بازدید کنندگان) در دولت جدید. و در واقع با ناپایدار جمهور و غیر قابل پیش بینی همه گیر هر نتیجه ممکن است. اما با توجه به امکان سر-به-سر در انتخابات عمومی و بایدن را نشان ناتوانی در مبارزات انتخاباتی به طور موثر وجود دارد بیشتر احتمال دارد به یک دولت برای وارن به خدمت با ساندرز به عنوان نامزد.

اما اگر ساندرز می افتد کوتاه و وارن و ساندرز هر دو تایید بایدن او را متناقض نما انجام داده اند بایدن قابل توجهی نفع قبلا حمایت در برابر او.

پس از یک کبودی اولیه حمایت ساندرز نه ممکن است آنچه او می خواهد به انجام است. اما وارن باید آن را انجام دهد نه برای او بلکه برای خودش — و به عنوان ساندرز می گویند ممکن است برای ما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>