الیزابت هرلی می گوید او آماده است به ‘سقوط دیوانه وار در عشق’


Elizabeth Hurley Ready Fall Madly in Love
الیزابت هرلی. Joe Russo/MEGA

عشق در افق? الیزابت هرلی آماده برای جدید عاشقانه — هنگامی که او دور از خانواده و خارج از قرنطینه.

“من دوست دارم به سقوط دیوانه وار در عشق با کسی که قطعا اتفاق نمی افتد در حالی که من قفل شده با خون بستگان” Hurley, 54 گفت: سلام! مجله روز یکشنبه 12 آوریل در مورد امید خود را برای آینده است.

The Royals آلوم — که معروف مورخ هیو گرانت برای 13 سال قبل از ازدواج با آرون نیا در سال 2007 و تقسیم در سال 2011 — افزود: “شاید زمانی که آن را بیش از من قرار داده و من چراغ جلو کامل در پرتو و تلاش.”

هرلی نشان داد که در خانه بوده است خوب در میان coronavirus همه گیر وجود دارد و نه مردم در خانه او ساخته شده است که چیزهای کمی گرم و نرم تر.

Elizabeth Hurley Ready Fall Madly in Love
الیزابت هرلی حضور در این رویداد یک شب تجلیل لئونارد A. لادر ” در 19 نوامبر سال 2019 در شهر نیویورک است. مگا

“ما احساس می کنیم مثل خانواده در ’70s TV show The Waltons” این بازیگر انگلیسی توضیح داده شده است. “من تمام خانواده من در اینجا از جمله مادر من است.”

با وجود اینکه یک گروه Austin Powers ستاره ساخته شده است که مطمئن شوید که زمان برای خودش در حالی که در خانه کشور خود را در انگلستان است.

“مخفیانه, من می خواهم بسیار به جای باغبانی نسبت به انجام هر چیز دیگری” Hurley اعتراف کرد. “من در خارج انجام کارهایی برای حداقل پنج ساعت در روز است.”

چند روز قبل از این مدل نشان داد که طرفداران خود را در داخل نگاه در آنچه که او انجام شده است برای سرگرم کردن خودش در حالی که در داخل خانه.

“فیلمبرداری رمز و راز قتل در خانه #amusingourselves #مستند #stayhome #staysafe ❤️,” او نوشت: از طریق Instagram در مارس 8, در کنار یک عکس از خودش را در موضوعی صحنه و لباس.

هرلی جشن پسرش دامیان تولد 18 آوریل 4 با یک سری از رجعت عکس در طول زندگی اش.

“آن را احساس بیش از حد عجیب و غریب برای جشن درست در چنین زمان وحشتناک در جهان گسترده تر (و اجتماعی فاصله به معنای وجود نداشت سوال از یک حزب),” دامیان نوشت طریق Instagram بر روی یک عکس از خودش را در نقطه عطف تاریخ تولد. “بنابراین به جای من حل و فصل شده برای در حال اجرا در اطراف یک میدان euphorically چون EIGHTEEEEEEN HURRAHHHH بساز.”

الیزابت که سهام Damian با او دوست پسر سابق استیو بینگ, است, به, پسر, اما او می داند که روزی او حرکت خواهد کرد و آن روز خواهد بود تلخ و شیرین.

“آن عبور ذهن من, اما من می گویند آن را فقط یک مراسم از زندگی” به شایعات بی اساس دختر آلوم گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019. “پدر و مادر خود نیاز دارید کمی پرندگان به پرواز و ترک لانه یک روز.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>