الیزابت Hasselbeck انتقاد مگان مک کین Coronavirus نظرات

الیزابت Hasselbeck اخراج در مگان مک کین پس از مشاهده میزبان ناودان خود را برای ساخت یک “خطرناک” بیانیه در مورد دعا دور coronavirus در میان همه گیر.

Elisabeth Hasselback Slams Meghan McCain’s Coronavirus Comments: 'We Should Not Be Judging One Another'
الیزابت Hasselbeck و مگان مک کین شاتر (2)

“Golly. گرفتن بچه ها به رختخواب و ظاهرا @meghanmccain است که حول برخی از خشم راه من” را نشان می دهد بحث میزبان 42 نوشت طریق Instagram در سهشنبه, مارس 24. “مگان – من می خواهم به شما تماس بگیرید و رسیدگی به این در بهترین اجتماعی فاصله مستقیم به شیوه ای امکان پذیر است — اما هی دختر — ما همه فقط به انجام بهترین های ما و من نمی دانم که چرا شما در حال گرفتن یک فرصت بود تا تهاجمی نسبت به من در طول یک زمان استرس.”

Hasselbeck اضافه شده است که هنگامی که او ساخته شده برانگیز نظرات به نمایش در ماه مارس در شهر نیویورک — که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده است — هنوز صادر اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

“دریافت نقل قول خود را راست. من هرگز گفت: من تا به حال قدرت به دعا covid دور,” او نوشت. “روز در نظر من آمد به دیدار خانواده به دلیل وطن ما شده بود و ناودان با یک گردباد و زندگی از دست داده بودند و نیاز به کمک و من در تلاش برای بدست آوردن کلمه. نیویورک بود و نه حتی در اجتماعی فاصله نشده است. آن را مارس 11th – آن را قبل از هر کسی حتی quarantining – این آخرین روز نمایش در استودیو و خود شهردار بود و هنوز هم تشویق بازدید کنندگان به چینی و هنوز کار کردن در ورزشگاه!”

هنگامی که رود آیلند بومی به نظر می رسد در دیدگاهاو با تاکید بر اهمیت تکیه بر نماز در طول زمان دشوار است.

“می تواند وجود داشته باشد یک خط خوب بین آنچه که در نظر گرفتن احتیاط و چه وحشت” Hasselbeck گفت. “بله, ما در حال رفتن به گرفتن اقدامات احتیاطی ما در حال رفتن به Purell دعا که خدا رو با ما در فرداها درست است ؟ ما دعا می کنیم که این coronavirus خاموش است که آن را متوقف در آهنگ های خود را. … من فکر می کنم ما باید آماده. من فکر می کنم ما باید دعا کنیم. من قصد ندارم به اجازه coronavirus قانون من!”

مک کین 35 توضیح داد: در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در روز یکشنبه, مارس 22 که او را تأیید نمی کند پیام Hasselbeck ارسال شد.

“من در زمان این ویروس به طور جدی از همان ابتدا و من فکر می کنم بسیاری از این لفاظی بود واقعا خطرناک” آریزونا بومی گفت. “من فکر می کنم این واقعا مایه تاسف و خطرناک است که او گفت که. من نیازی به cohost با او را دوباره و این مایه تاسف است چرا که من یک فن بزرگ برای یک مدت زمان طولانی است.”

مک کین افزود که او “باید مقدار زیادی از زمان” برای “هر کسی که screwing اطراف با این برنامه و دادن اطلاعات غلط.”

Hasselbeck به عنوان cohost از این نظر برای یک دهه از سال 2003 تا 2013. مک کین برای او تبدیل به یک میزبان دائمی از این دیدگاه در سال 2017. سابق فاکس نیوز عامل اعلام کرد در ماه مارس که او در انتظار اولین فرزند او با همسرش بن دومنکپس از درد و رنج سقط جنین در اوایل این سال است.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>