سرزمین انتخابات 2020: ماسک در نظرسنجی ها، بودجه انتخابات، حق امتیاز سابق Felon و بیشتر

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که روزنامه نگاری غیرحزبی و مبتنی بر شواهد را برای افشای بی عدالتی، فساد و اشتباه تولید می کند. ما ده سال پیش برای پر کردن یک سوراخ در حال رشد در روزنامه نگاری، راه های خبری کوچک شدن (و هنوز هم) کوچک شدن، و مدل های بودجه میراث شکست. گزارش گری عمیق مانند گزارش گری ما آهسته و گران است، و روزنامه نگاری تحقیقی امروزه در بسیاری از اتاق های خبری یک تجمل است – اما همچنان به اندازه همیشه برای دموکراسی و زندگی مدنی ما حیاتی است. یک دهه (و پنج جایزه پولیتزر) بعد، پروPublica بزرگترین اتاق خبری تحقیقی در این کشور را ساخته است. کار ما باعث اصلاح قانون، در غرفه رای گیری و در داخل مهمترین نهادهای کشور مان شده است.

این داستان که شما به پایان رسید توسط خوانندگان ما تامین مالی شد و ما امیدواریم که آن را به شما الهام بخش به یک هدیه به ProPublica به طوری که ما می توانیم تحقیقات بیشتری مانند این یکی که نگه می دارد مردم در قدرت به حساب و تولید تغییر واقعی منتشر.

کمک مالی شما به ما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنیم که ما می توانیم این کار مهم را ادامه ببخشیم. از اداره ترامپ، عدالت کیفری، مراقبت های بهداشتی، مهاجرت و خیلی بیشتر از هر زمان دیگری، ما شلوغ تر از همیشه پوشش داستان هایی که شما هیچ جای دیگری نمی بینید. امروز هدیه خود را از هر مبلغی در بیاور و به ده ها هزار نفر از پروعمومی ها در سراسر کشور بپیوندید، و در راه قدرت روزنامه نگاری مستقل ایستاده اند تا تغییری واقعی و دائمی تولید کنند. سپاسگزارم.

-اهدا کن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im