Electionland 2020: ژوئن فوق العاده سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام رای دهندگان انتخابات صورتحساب و بیشتر

Electionland 2020: ژوئن فوق العاده سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام رای دهندگان انتخابات صورتحساب و بیشتر

این هفته عناوین در انتخابات در ده ایالت و سی مداوم قطبش بیش از رای گیری از طریق پست و بهداشت عمومی اقدامات برای حفاظت از رای دهندگان.

جدید از Marketplace و مجله آتلانتا قانون اساسی

قانون اجرای فایل های بی اعتبار برایان کمپ اتهام که دموکرات ها در تلاش برای هک کردن انتخابات گرجستان

کمپ را مواد منفجره اتهام تنها چند روز قبل از نزدیک رقابت 2018 انتخابات جلب توجه گسترده ای. اما به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک نشان می دهد که هیچ گونه هک. خواندن داستان.

ژوئن سه شنبه

روز سه شنبه در میان همه گیر و ناآرامی های مدنی اولیه انتخابات برگزار شد در ایندیانا, آیووا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند, داکوتای جنوبی و واشنگتن به علاوه انتخابات محلی در می سی سی پی و میسوری. در شهرهای مختلف مانند فیلادلفیا مشیت و دی سی, حکومت همپوشانی با رای گیری ساعت باعث سردرگمی است.

به علاوه یک الگوی ثابت: برخی از رای دهندگان که نشان داد تا در انتخابات تنها رفت و چون خود را غیابی هرگز وارد چنین گزارش های رسیده از, ایندیانا, مریلند, سی و پنسیلوانیا است. در سی و برخی از مقامات انتخاباتی رای دهندگان مجاز که نمی دریافت برگه های رای برای ارسال رای خود را از طریق ایمیل یک روش توصیه نمی شود توسط کارشناسان امنیتی. در مریلند یک منطقه بنا به گزارش ارسال اشتباه ایمیل برگه های رای. حتی وجود دارد که برای تماس های مریلند و سی انتخاباتی به استعفا.

پنسیلوانیا که با استفاده از ماشین آلات جدید و با تجربه کمتری مسائل فنی نسبت به سال گذشته, هر چند یکی از حومه شهر فیلادلفیا تا به حال رای گیری بودند که بیش از حد بزرگ برای اسکنر. در Allegheny County, برخی از رای دهندگان به اتمام بود غیابی بازگشت به خانه های خود به جای انتخابات ، سردرگمی و صف های طولانی به وجود آمد از نظرسنجی تحکیم به خصوص در فیلادلفیا. و در حالی که اقدامات آنها در محل به سعی کنید برای محافظت از بهداشت عمومی مانند اجرا اجتماعی فاصله وجود دارد گزارش نظرسنجی کارگران در یک Lehigh County سایت که حاضر به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و نظرسنجی کارگران در فیلادلفیا سایت که تا به حال به خود را به ارمغان بیاورد.

آخرین رای توسط ایمیل

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بحث و صدای جیر جیر در مورد رای از طریق پست ادعا بدون اثبات است که این امر منجر به “تقلب گسترده و سوء استفاده است.” این هفته یک درخواست سوابق نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا سعی در به ثبت نام برای رای دادن در فلوریدا مدعی خود اقامت قانونی در واشنگتن (واشنگتن پست)

 • دادستان کل ویلیام Barr گفت: در نیویورک تایمز مصاحبه با مجله که “یکی از مسائلی که من واقعی نگران” است که یک خارجی عملیات به ایمیل در برگه های رای. کارشناسان می گویند که تقریبا غیر ممکن است. (New York Times Magazine, Washington Post)

 • رویترز/ایپسوس نظرسنجی یافت که نیمی از جمهوری خواهان بودند اعتماد به نفس خود را پست الکترونیکی رای گیری خواهد بود شمارش در مقایسه با سه چهارم از دموکرات ها. به طور کلی نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم دولت خود را باید گسترش پست الکترونیکی رای گیری. (رویترز)

 • برخی از مقامات جمهوری خواه و استراتژیست های نگرانی که رئیس جمهور حملات در رای از طریق پست می تواند صدمه دیده است ایران نامزد. (نیویورک تایمز)

 • پست الکترونیکی رای گیری امضای مورد نیاز توسط دولت متفاوت است به عنوان برخی از نیاز به گواهی امضا یا گواهی محضری و رسمی علاوه بر رای دهندگان را امضا می کند. (NPR)

 • “من می توانم به شما بگویم ایوان دزدان دریایی نیست سرقت من absentee ballot. آنها سرقت من آمازون بسته امید وجود دارد چیزی در آن وجود دارد” گفت: نانسی میلر استاد علوم سیاسی در دانشگاه دیتون. (Columbus Dispatch)

 • “آن را احساس می کند خیلی بیشتر است که شما خارج وجود دارد انجام آن را” یک بالتیمور رای دهندگان گفت: در مورد اینکه چرا او آمد به پای صندوق های رای در عوض از او غایب رای گیری. “پست الکترونیکی-در باید برای افرادی که از لحاظ جسمی قادر به بیرون آمدن و رای دادن. … مردم جنگیدند ما قادر به رای دادن. این حق ما.” (The Baltimore Sun)

متحده در حال گسترش رای توسط ایمیل

 • کالیفرنیا فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی که اجازه می دهد تا به استان ها به منظور محدود کردن فرد در رای گیری برای انتخابات پارلمانی به دلیل نگرانی های بهداشت عمومی — به عنوان طولانی به عنوان آنها را سه روز پس از رأی گیری. (لس آنجلس تایمز)

 • در هفته قبل از پنسیلوانیا اولیه جمهوریخواهان ساخته شده تا فقط 29 درصد از رای گیری غایب درخواست. (The Philadelphia Inquirer)

 • نوادا است که برگزاری آن برای اولین بار تمام الکترونیکی انتخابات برای دولت اولیه در ماه ژوئن پس از تنها 9 درصد از رای دهندگان بازیگران غیابی در سال 2018 است. (واشنگتن پست)

 • پس از اولیه با یک پست رای گیری گزینه ایندیانا فرماندار و وزیر خارجه نمی گویند اگر ایمیل رای گیری در دسترس خواهد بود در انتخابات عمومی ، (این بار از شمال ایندیانا)

گرجستان 9 ژوئن اولیه

 • بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها درخواست کرده اند غیابی. (WABE)

 • استیسی آبرامز راه اندازی یک ابتکار برای پیگیری ایمیل های رای گیری مشکلات در طول اولیه. (CBS)

 • جابجایی بیش از 10 درصد از حوزه های رأی گیری به دلیل همه گیر به علاوه نظر سنجی تعطیلی ایالت با توجه به عدم فدرال نظارت — می تواند منجر به خطوط و ازدحام طول اولیه. (GPB نیوز)

Coronavirus رای گیری اثرات

 • تگزاس وزیر امور خارجه صادر شده و هشت-صفحه توصیه های بهداشتی پروتکل های پیش از انتخابات در ماه جولای از جمله این که رای دهندگان خود را ماسک و مداد و استفاده از “curbside رای گیری.” (تگزاس تریبیون)

 • برخی از شهرستان در آیووا مجاز برای drive-thru و منظقه رای گیری و چند شهرستان در میسوری و آیووا ارائه دهندگان تنها با استفاده از قلم به منظور محافظت در برابر coronavirus. (میسوری اطلاعات سپاه, Des Moines, ثبت نام)

 • به دلیل کمتر نظرسنجی کارگران و مکان برداشت به عنوان نظرسنجی سایت های کارولینای جنوبی است که تجربه زیادی تحکیم رای گیری سایت خود ژوئن 9 اولیه که می تواند باعث سردرگمی در روز انتخابات. (این گرینویل نیوز)

 • تگزاس دموکرات ها قصد استفاده از زوم به deputize داوطلبان برای انجام ثبت نام رای دهندگان درایوهای هنگامی که آن را بی خطر به انجام این کار. (نگهبان)

 • بومیان آمریکایی حقوق صندوق با انتشار گزارشی هشدار از چالش های بومی آمریکا رای دهندگان را در این بیماری همه گیر از جمله پر از لکه و یا هیچ سرویس اینترنت به ثبت نام آنلاین, محدود دسترسی به صندوق های پستی و چالش های دیگر با رای گیری از طریق پست. (آسوشیتد پرس)

 • در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر جوامع روستایی شد ضربه سخت بیماری های زیر در فرد رای گیری, به گفته یک مورخ. (NBC News)

آخرین انتخابات دعاوی

 • آلاباما: چندین گروه های حمایت هستند تحت پیگرد دولت ادعا نیست حفاظت از رای دهندگان سلامت در آن زمان رای گیری قوانین. رای گیری غایب نیاز به ارسال یک کپی از شناسنامه و گرفتن رای محضری و یا امضا شده توسط دو شاهد. (WFSA)

 • کانزاس: دادستان کل گفت: دولت درخواست خواهد کرد که دیوان عالی کشور به حکومت در آن ثبت نام رای دهندگان که نیاز به اثبات تابعیت به رای و زده شد و در سال 2018 است. (ویچیتا عقاب)

 • نوادا: یک قاضی کاهش یافته است برای جلوگیری از این دولت پست الکترونیکی-در اولیه به درخواست یک گروه محافظه کار. (آسوشیتد پرس)

 • پنسیلوانیا: قضایی سازمان دیده بان است که تحت پیگرد پنسیلوانیا بیش از رای دهندگان به آن رول زیر لباس مشابه در کارولینای شمالی و مریلند است. در یکی دیگر از کت و شلوار یک قاضی دستور داد که دولت اجازه می دهد تا بینایی رای دهندگان به استفاده از یک روش جدید رای دادن به صورت اولیه است. (رهگیری PA پست)

 • تگزاس: دولت مدیون حدود 6.8 میلیون دلار در هزینه های دادگاه به آن دادگاه جنگ بیش از رای دهندگان ID یک قاضی حکم داد. (تگزاس تریبیون)

 • ویسکانسین: دادگاه عالی ایالت توافق کردند که به شنیدن یک مورد است که به طور بالقوه می تواند حذف بیش از 100000 نفر از رای دهندگان رول. (WPR)

 • ملی: قانون شرکت از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلا است که دست زدن به یک سری از GOP-دعاوی مرتبط با هدف قرار دادن ایمیل رای گیری و رای دهندگان رول. (واشنگتن پست)

قانون انتخابات اخبار

 • کارولینای شمالی خانه مورد تایید هر دو حزب در قانون به آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست و به ارائه کمک های مالی برای رای گیری غایب. این لایحه است که انتظار می رود به تصویب مجلس سنا. (اخبار و ناظر)

 • اوهایو مقننه پیشرفته لایحه به اجازه دولت به استفاده از بودجه فدرال برای ارسال ایمیل آراء به همه ثبت نام رای دهندگان و حذف زبان است که می تواند مانع رای گیری اولیه. (Cleveland.com)

 • جمهوری خواه ایالت تنسی قانونگذاران مسدود لایحه که اجازه داده اند پست الکترونیکی-در برگه های رای برای هر کسی که ترس برای رای دادن در فرد به دلیل بیماری همه گیر. (اخبار 4)

 • پس از 2018 شش متحده گسترش حق رای به مردم با محکومیت جنایت, اما چالش های دسترسی به باقی می ماند به ویژه به دلیل coronavirus. (درخواست)

هر newsroom اعمال می شود به بخشی از Electionland. ما به دنبال اتاق های خبر — به خصوص محلی اتاق های خبر — خواهد شد که اختصاص منابع به پوشش رای گیری مشکلات در طول سال 2020 انتخابات. رادیو TV آنلاین و چاپ خبرنگاران همه را تشویق به اعمال می شود. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>