Electionland 2020: گرجستان هرج و مرج اولیه NJ پست الکترونیکی رای گیری مشکلات قانون انتخابات و بیشتر

Electionland 2020: گرجستان هرج و مرج اولیه NJ پست الکترونیکی رای گیری مشکلات قانون انتخابات و بیشتر

این هفته عناوین بر آنچه رفت را اشتباه طی های اخیر مقدماتی رای دهندگان ثبت نام مسائل و آخرین پرونده های حقوقی.

این هفته انتخابات

گرجستان, نوادا, داکوتای شمالی, کارولینای جنوبی و ویرجینیای غربی برگزار شد انتخابات این هفته است.

در اینجا چگونه اولیه در گرجستان رفت: “این یک فیلم شعله ور f–ing ظروف سرباز یا مسافر” Nse Ufot, مدیر اجرایی, رای گیری سازمان حقوق جدید گرجستان, پروژه گفت: Politico.

انتخابات وجود دارد منجر به یک بررسی توسط وزیر امور خارجه و, انتقاد از چهره های برجسته اعم از هیلاری کلینتون به LeBron James.

گرجستان مشکلات موجود بسیار طولانی خطوط فقدان موقت آراء تجهیزات بود که در زمان تحویل و نظرسنجی از کارگران که تا به حال مشکل عامل رای گیری ماشین آلات. برخی از رای دهندگان نشان داد تا آنجا که آنها هرگز خود را دریافت کرد غیابی; هفته گذشته Fulton County تحقیقات به همین دلیل برخی از رای دهندگان را دریافت نکرده آنها. سابق دموکرات فرمانداری نامزد و رای گیری مدافع حقوق استیسی آبرامز گفت که او تا به حال برای رای دادن در فرد پس او رای آمد بدون mailable پاکت. قضات دستور داد پای صندوق های رای به ماندن تا دیر وقت باز در محل در 20 شهرستان.

اما این اختلال نمی به عنوان یک شگفتی آمده: وجود دارد همه گیر مربوط به تاخیر در پردازش absentee ballot برنامه, نظرسنجی, تحکیم و مشکلات بیش از حد چند نظرسنجی کارگران برخی از آنها فاقد آموزش مناسب.

در حالی که نوادا برگزار می شود تا حد زیادی ایمیل, انتخابات, رای دهندگان که تصمیم گرفتند به بازیگران در یک رای گیری در فرد مواجه صف های طولانی در کاهش تعداد نظرسنجی سایت. در کارولینای جنوبی بیش از 10 درصد از حوزه های رأی گیری منتقل شدند و با صف های طولانی گزارش شده است. اعضای گارد امور خارجه کمک به کاهش یک نظرسنجی کارگر کمبود. در Richland County مشکلات وجود دارد با خطوط آراء و اجتماعی فاصله.

رای دهندگان صدای

 • از بنیانگذاران سیاه رای دهندگان مهم و گرجستان رای دهندگان در این هفته هرج و مرج در انتخابات: “ما باید برای جلوگیری از ایجاد رای گیری پس از سانحه لعنت تجربه برای رای دهندگان. همه چیز را به یک تجربه آسیب زا است. وزیر امور خارجه نیاز به استعفا. … آنها همیشه سرزنش از آن در مقامات محلی است.” (Politico)

 • یک فیلادلفیا زن در گرفتن مادر بزرگ خود را به پای صندوق های رای پس از او غایب رای هرگز وارد شده: “ما از آن ساخته شده وجود دارد فقط در نیک از زمان با حدود هفت دقیقه به فراغت. آن را مانند یک فیلم کمدی و یا یک قسمت از من عاشق لوسی ما عجله در آن وجود دارد با 103 سال که به سختی می تواند راه برود. اما ما او را در آنجا قرار داده و او را در یک صندلی و تضعیف او را تا او می تواند ثبت نام خود را در کتاب.” (فیلادلفیا Mag)

 • واشنگتن-بر اساس گزارش خبرنگار بازگویی او رای گیری تجربه در هفته گذشته: “[M], y, من و همسرم شسته دست ما را در ماسک رو در ماشین و سوار کردن به نزدیکی محل رای گیری برای رای دادن در سی بخش 4 اولیه. ما وارد در 6:45 بعد از ظهر آن خواهد بود و پس از نیمه شب قبل از ما به خانه.” (مادر جونز)

ثبت نام رای دهندگان اخبار

 • دولت ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده های آسیب پذیر باقی می ماند به هکرها و خارجی دشمنان. همچنین یک گزارش جدید می گوید که یک رای گیری اینترنتی پلت فرم مورد استفاده در برخی از ایالت ها می توان دستکاری به تغییر رای. (نیویورک تایمز)

 • این مرکز برای انتخابات نوآوری و تحقیقات منتشر شد گزارش که کمتر رای دهندگان ثبت نام در مارس در 12 ایالت و سی در مقایسه با مدت مشابه در سال 2016. (ایالات متحده امروز)

 • در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات کمک کرده اند خار ثبت نام رای دهندگان تلاش ها با توجه به گروه های حمایت. آرا سنگ دیدم 61,000 ثبت نام کاربران جدید در بین ماه های ژوئن 1 و 5. (KCBS, CNBC)

آخرین رای توسط ایمیل

 • کمی بیش از نیمی از ساکنان نیوکاسل که رای دادند در هفته گذشته اصلی بازیگران یک رای گیری از طریق پست. اما ده ها هزار نفر از رای وارد هفته پس از انتخابات و هزاران نفر از رای دهندگان که می خواهم درخواست غایب رای گیری به پایان رسید تا با رای دادن موقت رای گیری. بسیاری از کسانی که رای محسوب می شود چرا که از یک فرمانداری نظم و دادگاه موظف مهلت پسوند اما در ماه نوامبر می تواند یک داستان متفاوت است. آن می تواند هفته به شمارش آراء. (آسوشیتد پرس در Philadelphia Inquirer)

 • در محلی نیوجرسی انتخابات ماه گذشته برگزار شد با پست یک در 10 آراء رد شد. (نیوجرسی نور افکن)

 • در طول سال 2016 و 2018 انتخابات در رای گیری توسط ایمیل متحده Colorado, اورگان و واشنگتن مقامات شناسایی شده کمتر از 400 تقلب ممکن است موارد خارج از 14.6 میلیون رای. (واشنگتن پست)

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی گزارش استفاده می شود پدر و مادر خود را’ فلوریدا آدرس برای رای دادن از طریق پست در فلوریدا در سال 2018 حتی اگر او زندگی می کردند در واشنگتن بود و نیوجرسی گواهینامه رانندگی. (HuffPost)

 • یک ائتلاف از رای گیری گروه های حقوق بشر با انتشار گزارشی که ادعا می کند که محدودیت سنی در رای گیری غایب نقض 26 متمم. (دادگاه ها)

 • لوئیزیانا وزیر امور خارجه گفت: دفتر او ساخته شده یک خطا در ترک کردن بیش از 300,000 رای دهندگان واجد شرایط را از یک لیست پستی به آنها اطلاع در مورد رای از طریق پست. (WDSU)

 • فرماندار سابق ایالت ویسکانسین توییتی هفته گذشته که “در چند هفته گذشته نشان داده اند که امریکا وجود دارد که بدون نیاز به نگه رای-با-پست الکترونیکی انتخابات است.” (توییتر)

 • در نیوهمشایر ایمیل رای دهندگان نیاز به ارسال یک کپی از خود را در ID اثبات آدرس و گواهی امضا. رای دهندگان ممکن است در حال حاضر ثبت نام از طریق ایمیل و نه در فرد. (NHPR اتحادیه رهبر)

 • مشارکت مردم در پنج کشور که با استفاده از پست الکترونیکی رای گیری مقدماتی برای این ماه است. (Megyn kelly)

 • آن را تا به ایندیانا کمیسیون انتخاباتی است که تقسیم در امتداد خط حزب به تصمیم گیری در رای الکترونیکی در انتخابات عمومی ، (WVIK)

 • می سی سی پی است وزیر امور خارجه مخالف گسترده رای از طریق پست اما گفت که رای دهندگان که بیمار هستند و یا به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس می تواند رای غایب. (آسوشیتد پرس)

آخرین پرونده های حقوقی

 • آریزونا: دموکرات ها هستند و تحت پیگرد دولت بیش از یک قانون نیست که ارائه یک درمان روند برای رای دهندگان که نمی امضای برگه های رای خود. (کاپیتول Media Services)

 • فلوریدا: فرماندار نادر درخواست درخواست کامل دادگاه استیناف به نظر دولت را گناهکار رای گیری در مورد. (اورلاندو هفتگی)

 • کنتاکی: یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام می پرسد برای بیش از یک فرد در رای گیری سایت در چندین ایالت پرجمعیت ترین شهرستان برای ژوئن 23 اولیه. (Courier-Journal)

 • میشیگان: دولت باید حذف فاقد شرایط لازم رای دهندگان از آن رول در شهرستانهای با “غیر طبیعی بالا” ثبت نام سطح یک طرح دعوی در دادگاه خواسته است. (آسوشیتد پرس)

 • در ایالت مینه سوتا: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تحت پیگرد وزیر امور خارجه و درخواست از دولت برای ارسال غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان. (MPR)

 • داکوتای شمالی: یک قاضی فدرال حکم داد که مقامات دولتی نمی توانیم رد ایمیل های رای گیری بر اساس امضای عدم تطابق بدون کافی روش برای اطلاع رای دهندگان و درمان این مشکل است. (چنگال بزرگ هرالد)

 • تنسی: یک قاضی حکم داد که دولت باید اجازه دهید همه ثبت نام رای دهندگان باید گزینه ای را برای بازیگران یک ایمیل به رای گیری در طول بیماری همه گیر. وکیل دولت برنامه های عمومی برای تجدید نظر شود. دانشگاه وندربیلت نظرسنجی نشان داد که اکثریت Tennesseans حمایت گسترده رای گیری غایب. (این Tennessean, WBIR تجاری تجدید نظر)

 • تگزاس: یک دادگاه تجدید نظر فدرال مسدود گسترش رای از طریق پست تا درخواست تجدید نظر است شنیده می شود. (اخبار صبح دالاس)

 • ویسکانسین: خواهان ثبت حرکات برای توقف یک طرح دعوی در دادگاه توسط مترقی گروه که به دنبال تسهیل رای دادن, اما قاضی گفت: طرح دعوی در دادگاه می تواند به جلو حرکت می کند. (AP)

قانون انتخابات اخبار

 • کالیفرنیا: قوه مقننه است و با توجه به دو لایحه که نیاز به دولت برای راه اندازی حداقل یک مرکز رای گیری در هر 10,000 رای دهندگان باز می شود که حداقل چهار روز قبل از روز انتخابات و همچنین ارسال ایمیل های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات عمومی. (لا Mag)

 • آیووا: سنا تصویب قانونی که بار وزیر امور خارجه از تغییر روند رای گیری در مواقع اضطراری که مانع از وزیر امور خارجه از ارسال پست الکترونیکی رای گیری برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان. همچنین قوه مقننه است که در حال حاضر با توجه به تغییر دولت در قانون اساسی برای بازگرداندن حق رأی به felons. فرماندار امضا شده در حال حاضر قانون که نیاز به felons به پرداخت هزینه قربانی جبران قبل از به دست آوردن حق رای و کسانی که به جرم از جرایم خاص که نیاز به فرمانداری تصویب به رای دادن. (آیووا, عمومی, رادیو, Des Moines, ثبت نام)

 • کانزاس: دولت در حال حرکت است به گسترش رای توسط ایمیل و مقننه گذشت یک اندازه گیری محرومیت فرماندار از تغییرات به انتخابات در طول بیماری همه گیر. (AP)

 • ماساچوست: مجلس نمایندگان تصویب یک لایحه برای ارائه به موقع و ایمیل گزینه های رای گیری به صورت محلی و ایالتی و فدرال انتخابات است. (WHAV)

 • کارولینای شمالی: قانون گذاران با توجه به لایحه ای که آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست. (WRAL)

 • اوهایو: سنا را در نظر بگیرید یک لایحه است که باعث کوتاه شدن دوره به درخواست یک غایب رای و منع وزیر امور خارجه از پرداخت برای بازگشت هزینه پستی از پست های رای و رای گیری برنامه های کاربردی. همچنین محدودیت فرماندار توانایی برای تغییر انتخابات است. (Cleveland.com)

 • ورمونت: قانونگذاران پیشرفته لایحه ای که به وزیر امور خارجه, جانبه اقتدار بیش از رای توسط ایمیل و فعال کردن تمام پست انتخابات در پاییز. (هفت روز)

 • ویسکانسین: یک گروه محافظه کار خواسته دولت و کمیسیون انتخابات رای به ممنوعیت برداشت. (میلواکی ژورنال سنتینل)

هر newsroom اعمال می شود به بخشی از Electionland. ما به دنبال اتاق های خبر — به خصوص محلی اتاق های خبر — خواهد شد که اختصاص منابع به پوشش رای گیری مشکلات در طول سال 2020 انتخابات. رادیو TV آنلاین و چاپ خبرنگاران همه را تشویق به اعمال می شود. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>