غذا خوردن! امیلیا کلارک, مریل استریپ و ستاره بیشتر وعده در مجموعه

مشاهیر عاشق خوردن! با توجه به این که آنها اغلب کار طولانی و ساعت های عجیب و غریب آن را هیچ جای تعجب است که ستاره های مختلف از هر دو بزرگ و کوچک صفحه نمایش گاهی اوقات غذا خوردن مجموعه در طول یک استراحت و یا زمانی که آنها باید چند لحظه به خود را دارند.

زمانی که امیلیا کلارک شروع به تیراندازی 2019 فیلم آخرین کریسمس در لندن برای مثال او یک جشن کوکتل با costars اما تامپسون و هنری گولدینگ و مدیر Paul Feig در یک لحظه رایگان در مجموعه.

که من قبل از شما ستاره پس از آن ارسال شده یک عکس از همکار مطابق با فعالیت در Instagram و زیر نویس آن را “ضربه زدن به مارتینی در مارتینی شات. در حال حاضر این چیزی است که من تماس بگیرید @paulfeig فیلم. (و یک لحظه brexit حواس پرتی) @lastchristmasthemovie شما زده ام و هم زده قلب من برای ترکیدن. #whistlewhileyouworkbaby.”

برای یک جشن, هالیوود شکل مانند مریل استریپدر مجموعه هوس راضی هستند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — حداقل این بود که در مورد زمانی که کمی بزرگ نهفته است آلوم تا به حال یک ین برای سیب زمینی سرخ کرده در حالی که فیلمبرداری کمی زنان در بوستون در سال 2018 است.

Costar فلورانس Pughبود که فیلمبرداری با Streep زمانی که او ولع مصرف رسید گفت: Stephen Colbert در دسامبر 2019 “ما اساسا به عکسبرداری از این صحنه در بوستون پارک و آن را یک صحنه بود که مجموعه ای در پاریس بودند و ما در این حمل و ما هر دو با پوشیدن این حلقه عظیم دامن. زیرا بدیهی است که شما باید برای تنظیم مجدد اسب در آن طول می کشد در حالی که برای. شما در این واگن در حالی که برای. ما با پوشیدن این لباس زیبا, کت, مانند چکیدن با جواهرات. شما می دانید معمول است. من به یاد داشته باشید آن را سرد بود و او مانند ” من فقط می خواهم برای کشتن برخی از سیب زمینی سرخ کرده در حال حاضر.'”

به عنوان Pugh به یاد می آورد یک دستیار تولید به نظر می رسد با دستور چند تن از سیب زمینی سرخ کرده در عرض چند دقیقه ساخته شده و beeline برای Mamma Mia! ستاره. “[او] بود و از نفس” که نامزد اسکار توضیح داد, نشان دادن احساس خود را از اعضای خدمه. “آنها تا به حال برداشت وندی سیب زمینی سرخ کرده در حدود 10 دقیقه است.”

تیموتی Chalamet, که همچنین ستاره دار در زنان کمیمشترک یک عکس قابل توجه در مجموعه تحویل از طریق خود Instagram روز پس از Pugh رله داستان به اواخر شب میزبان بحث نشان می دهد. “زنان کوچک bts 1 @littlewomenmovie” او زیر نویس یک سری از تصاویر از جمله یکی از سه وعده دور است.

پایین ببینید بیشتر گرسنه ستاره chowing مجموعه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>