آمار اولیه نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار را منقبض و مرگ Coronavirus در نرخ هشدار دهنده


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

Coronavirus وارد میلواکی از سفید مرفه حومه. سپس آن را ریشه گرفت در شهر جامعه و فوران.

به عنوان مقامات بهداشت عمومی تماشا موارد افزایش در ماه مارس بیش از حد بسیاری در جامعه شانه ای بالا انداخت هشدار. شایعات و تئوریهای توطئه نشو و نما در رسانه های اجتماعی فشار ساختگی ایده که مردم سیاه و سفید هستند به نحوی سیستم ایمنی بدن به این بیماری است. و مقدار اولیه تمرکز در مسافرت های بین المللی پس کسانی که می دانست هیچ کس در بازگشت از آسیا و یا اروپا شد و سریع به اخراج خطر است.

سپس, زمانی که پناهگاه در محل سفارش آمد طبیعی وجود دارد مقاومت مواجه در میان کسانی که به یاد می آورد دردناک دیگر محدودیت دولت — از جمله تبعیض نژادی و جرم حبس — در جایی که مردم سیاه و سفید می تواند راه رفتن و جمع آوری شده است.

“ما مانند” ما باید برای بیدار کردن مردم,'” گفت: میلواکی کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik.

به عنوان گسترش بیماری در یک نرخ بالاتر در جامعه آن ساخته شده حتی عمیق تر کاهش دهد. زیست محیطی و اقتصادی و عوامل سیاسی را مرکب برای نسل قرار دادن مردم در معرض خطر شرایط مزمن که ترک ریه های ضعیف و سیستم ایمنی بدن آسیب پذیر: آسم, بیماری قلبی, فشار خون بالا و دیابت. در میلواکی به سادگی به معنای سیاه و سفید خود را امید به زندگی است که 14 سال کوتاه تر به طور متوسط از کسی که سفید است.

از جمعه صبح آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تقریبا نیمی از شهرستان میلواکی را 945 موارد و 81 درصد از آن 27 مرگ و میر در یک شهرستان که جمعیت 26 درصد ، میلواکی یکی از معدود مکان هایی در ایالات متحده آمریکا است که ردیابی نژادی تفکیک از افرادی که آلوده شده اند توسط این رمان coronavirus ارائه یک نگاه اجمالی در نامتناسب تخریب این تحمیل در جوامع در سراسر کشور.

در میشیگان که در آن جمعیت این ایالت است 14% سیاه, آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده است تا 35 درصد از گروه مورد و 40 درصد از مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه. دیترویت که در آن اکثریت ساکنان سیاه پدید آمده است به عنوان یک نقطه داغ با مرگ و میر. به نیواورلئان. لوئیزیانا منتشر نشده است مورد خرابی توسط نژاد اما 40 درصد از دولت و میر رخ داده در Orleans Parish که در آن اکثریت ساکنان سیاه و سفید هستند.

ایلینوی و کارولینای شمالی دو از معدود مناطق انتشار آمار COVID-19 موارد توسط نژاد و داده های خود را نشان می دهد که تناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار آلوده شدند.

“این خواهد بود که غیر قابل تصور به زودی,” دکتر گفت: Celia C. Maxwell, یک بیماری عفونی پزشک و دانشیار دین در دانشگاه هاوارد, پزشکی یک مدرسه و بیمارستان در واشنگتن اختصاص داده شده به آموزش و پرورش و مراقبت از جامعه است. “و هر چیزی را که می آید در اطراف است برای رفتن به بدتر در بیماران ما. دوره. بسیاری از بیماران ما مشکلات زیادی داریم اما این نوع مانند میخ را در تابوت.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آهنگ های بدخیم شیوع بیماری و به طور معمول انتشار اطلاعات دقیق که شامل اطلاعات مربوط به سن و نژاد و محل سکونت مردم را تحت تاثیر قرار. برای coronavirus همه گیر سی دی منتشر کرده است محل سکونت و سن داده اما از آن شده است سکوت در مسابقه. CDC پاسخ نمی دهند به Marketplace درخواست برای مسابقه اطلاعات مربوط به کروناویروس و یا پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا آنها جمع آوری آن را در همه.

کارشناسان می گویند که این کشور تمایل به عموم پیگیری این ویروس توسط مسابقه می تواند مبهم حیاتی واقعیت اساسی: این کاملا محتمل است که یک تناسب تعداد کسانی که می میرند از coronavirus سیاه و سفید خواهد بود.

دلایل این همان دلایلی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را نامتناسب نرخ بالای مرگ و میر مادران سطح پایین دسترسی به مراقبت های پزشکی و نرخ بالاتر از آسم گفت: دکتر کامارا جونز یک خانواده پزشک اپیدمیولوژی و همکار مدعو در دانشگاه هاروارد.

“COVID فقط دریدن عمیق اتلاف سرمایه در جوامع ما بی عدالتی تاریخی و تاثیر مسکونی تبعیض نژادی گفت:” جونز که صرف 13 سال در CDC با تمرکز بر شناسایی و اندازه گیری و پرداختن به تعصب نژادی در سیستم پزشکی. “این بار به نام نژاد پرستی به عنوان علت همه آن چیزهایی است. این overrepresentation از مردم از رنگ در فقر و سفید مردم در ثروت است و نه فقط یک تصادف. … این دلیل است که ما ارزش ندارد.”

پنج دموکرات کنگره نوشت: به سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر که بخش شامل CDC هفته گذشته خواستار دولت فدرال جمع آوری و انتشار تفکیک coronavirus موارد توسط نژاد و قومیت.

بدون اطلاعات فردی اعضای کنگره نوشت: مقامات بهداشت و نمایندگان مجلس نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به بی عدالتی در سلامت و آزمایش است که ممکن است پدیدار شود: “ما مصرانه شما را به تاخیر جمع آوری این اطلاعات حیاتی و به هر اضافی گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که همه آمریکایی ها باید دسترسی به آنها نیاز به COVID-19 تست و درمان است.”

این شهر مقامات بهداشت سعی کرده اند به یک رویکرد هدفمند به برقراری ارتباط اطلاعات است. (دارن Hauck برای Marketplace)

میلواکی یکی از معدود مکان هایی در حال حاضر ردیابی coronavirus موارد و مرگ و میر نژاد فراهم می کند یک نشانه اولیه از آنچه که در سطح ملی اگر دولت فدرال در واقع این یا محلی اگر دیگر شهرها و ایالات متحده در زمان آن منجر شود.

میلواکی هر دو شهر و شهرستان, تصویب قطعنامه در تابستان گذشته که به عنوان گام مهم در پرداختن دهه از مسابقه مبتنی بر نابرابری است.

“ما اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی” گفت: Kowalik این شهر کمیسیون بهداشت و درمان. “این قاب نه تنها چگونه ما کار خود را اما چگونه شفاف ما در مورد چه چیزهایی می رویم. اثرات آن چگونه ما مدیریت شیوع.”

میلواکی در تلاش است به هدفمند در نحوه این ارتباط اطلاعات در مورد بهترین راه برای کند کردن بیماری همه گیر. آن است که پرداختن اقتصادی و لجستیکی موانع که در راه ایستاده ایمنی. و آن اینکه شفاف در مورد کسی که آلوده است که در حال مرگ است و چگونه این ویروس در وهله اول.

Kowalik توصیف تماشای این ویروس به شهرستان ها بدون اطلاعات کافی به دلیل محدود تست قادر به زود عمل به آن داشته باشد.

در آغاز ماه مارس ویسکانسین تا به حال یک مورد. دولت و مقامات بهداشت عمومی هنوز هم در نظر گرفته خطر از coronavirus “پایین.” معیارهای تست شد بسیار سخت به عنوان آن را در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور: شما تا به حال به علائم و سفر به چین و ایران و کره جنوبی و یا ایتالیا ظرف 14 روز و یا تماس با کسی که تا به حال یک مورد تایید شده از COVID-19.

بنابراین او گفت: او منتظر بدونم که: “زمانی که ما برای رفتن به قادر به تست این برای دیدن اگر آن را در جامعه ما?”

حدود دو هفته بعد از میلواکی به حال اول خود را مورد.

این شهر بیمار صفر شده بود در تماس با یک فرد از یک همسایه, عمدتا سفید و مرفه حومه که تا به حال آزمایش مثبت است. داده چقدر رفت و آمد اتفاق می افتد در داخل و خارج از میلواکی با برخی از ساخت 180 مایل دور سفر به شیکاگو Kowalik گفت: او می دانست که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از گسترش ویروس به شهرستان.

یک روز بعد آمد و در این شهر مورد دوم کسی که قرارداد این ویروس در حالی که در آتلانتا. Kowalik گفت او شروع به سوال rigidness از آزمایش دستورالعمل. چرا آنها عبارتند از: داخلی سفر ؟

چهارم مورد او گفت: “ما مصمم جامعه گسترش یافته است. … پس از آن اتفاق افتاد به سرعت.”

در طول یک هفته میلواکی رفت و از داشتن یک مورد نزدیک به 40. بسیاری از افراد بیمار بودند میانسال آمریکایی آفریقایی تبار مردان است. توسط دو هفته این شهر با بیش از 350 موارد است. و در حال حاضر وجود دارد بیش از 945 موارد countywide با فله در شهر میلواکی که در آن جمعیت است که 39 درصد ، مردم در تمام سنین باید قرارداد این ویروس و حدود نیمی از آنها آمریکایی آفریقایی تبار است.

میلواکی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به نامتناسب تخریب این ویروس تحمیل در جوامع در سراسر کشور. (دارن Hauck برای Marketplace)

شهرستان داشبورد آنلاین از coronavirus موارد نگه می دارد تا به روز اطلاعات در مورد تفکیک نژادی از کسانی که تست مثبت است. از صبح روز پنجشنبه 19 نفر در اثر بیماری های مرتبط با COVID-19 در میلواکی کانتی. همه به جز چهار نفر بودند, سیاه, با توجه به شهرستان دفتر معاینات پزشکی است. سوابق نشان می دهد که حداقل 11 متوفی به حال دیابت و هشت تا به حال فشار خون بالا و 15 تا به حال مخلوطی از شرایط بهداشتی مزمن که شامل قلب و ریه بیماری است.

به دلیل تبعیض و نسل نابرابری درآمد, سیاه خانوار در این شهرستان به دست آورده تنها 50 درصد تا آنجا که سفید آنهایی که در سال 2018 با توجه به سرشماری آمار. مردم سیاه و سفید به مراتب کمتر احتمال دارد به خانه های خود از مردم سفید در میلواکی و به مراتب بیشتر احتمال دارد برای اجاره دادن سیاه مستاجرها در رحمت صاحبخانه که می تواند پا زدن آنها را اگر آنها نمی تواند پرداخت در طول یک بحران اقتصادی در همان زمان به مردم گفته بودن به ماندن در خانه. و وقتی که می آید به بیمه بهداشت و درمان مردم سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به بیمه از همتایان سفید.

آمریکایی های آفریقایی تبار را جذب به شغل در بخش به عنوان قابل اعتماد راه برای طبقه متوسط — بهداشت و درمان, حمل و نقل, دولت, تامین مواد غذایی — که در حال حاضر تلقی “ضروری” ارائه آنها را قادر به ماندن در خانه. در مکان هایی مانند شهر نیویورک ویروس’ مرکز, مردم سیاه و سفید در میان تنها آنهایی که هنوز سوار مترو.

“و اجازه دهید روشن است این است که چرا مردم می خواهند به زندگی می کنند در این شرایط گفت:” گوردون فرانسیس Goodwin, که با این نسخهها کار برای دولت داد در مسابقه و حقوق صاحبان سهام ملی نژادی عدالت سازمانی که مشغول به کار با میلواکی در آن سلامت و حقوق صاحبان سهام چارچوب است. “این است که یک ماده از گرفتن یک نگاه در چه تاریخ ما نگه داشته و مردم از واقع به طور کامل گنجانده شده است.”

فرد سلطنتی رئیس میلواکی شعبه NAACP می داند سه نفر که فوت کرده اند از این ویروس از جمله 69 ساله لنارد چاه سابق میلواکی پلیس ستوان و یک مربی به دیگران در جامعه است. سلطنتی را 38 ساله پسر عموی درگذشت از این ویروس در هفته گذشته در آتلانتا. بدن او به خانه بازگشت و سه شنبه.

سلطنتی است که با شنیدن این افراد لزوما در بیمارستان بستری شده اما در حال خانه فرستاد و به جای “گفت: به خود درمانی.”

“آنچه نگران کننده است که در مورد” او گفت:, “این است که تعدادی از این افراد به خانه فرستاده شدند با علائم و فوت قبل از تایید از آزمون برگشتم.”

سلطنتی گذشته روز هماهنگی با خط مقدم گروه های اجتماعی در تلاش برای مطمئن شوید که ساکنان را از آنچه آنها نیاز به ماندن در داخل. (دارن Hauck برای Marketplace)

کمیسیون بهداشت و درمان Kowalik گفت که وجود داشته است تاخیر تا دو هفته در گرفتن نتیجه از برخی از خصوصی labs اما تقریبا تمام کسانی که جان خود را انجام داده اند به طوری که در بیمارستان و یا در حالی که در آسایشگاه. هنوز Kowalik گفت او درک کرد که چرا برخی از کاربران در این جامعه اعتماد به مراقبت از آنها ممکن است دریافت در یک بیمارستان است.

در ژانویه 25 سال مراقبت روز معلم نام Tashonna بخش پس از فوت کارکنان در Froedtert بیمارستان موفق به بررسی علائم حیاتی او را. مقامات فدرال بررسی 20 پرونده در بر داشت و هفت بيمار از جمله بخش را دریافت نمی مراقبت مناسب. این گزارش نمی آشکار مسابقه از کسانی که سوابق آن را مورد بررسی قرار در بیمارستان که عمدتا سیاه و سفید در خدمت بیماران است. Froedtert بیمارستان کاهش یافته است به صحبت می کنند به مسائل مطرح شده در این گزارش با توجه به فوریه مقاله از Milwaukee Journal Sentinel و آن را به حال ارائه هر گونه اقدامات اصلاحی به مقامات فدرال.

“چه سیاه مردمی که عادت به در میلواکی و در هر نقطه از کشور واقعا درد است نه تصدیق کرد و ثابت و بی عدالتی است که اتفاق می افتد در مراقبت های بهداشتی تحویل” Kowalik گفت.

به کمیسیون بهداشت و درمان خودش یک زن که در میلواکی گفت: او همه بیش از حد آشنا با شهر پایدار مبارزه با تبعیض نژادی و نژادپرستی. او مادر است و پدر او و او به خاطر داستان آنها به اشتراک گذاشته شده در مورد تلاش برای خرید یک خانه به عنوان یک جوان سیاه شرمن در پارک محله ای یک بار محدود به سیاه پوستان است.

“پدر من نمی تواند دریافت وام مسکن برای خانه. او تا به حال برای رفتن به بانک بدون من مادر” Kowalik گفت.

این همان محله که در آن خشم و سرخوردگی موجب تظاهرات که در زمان roiled به شورش در سال 2016 زمانی که یک میلواکی افسر پلیس به ضرب گلوله Sylville اسمیت 23 ساله ،

و این همان محله است که دارای غلظت فقیر سلامت هنگامی که شما پوشش یک نقشه حرارتی از شرایط بود آن منجر به مسموميت و مرگ و میر نوزادان — و در حال حاضر او گفت: COVID-19.

دانستن است که جوامع بسیاری نهفته اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی به خیاط خود پیام برای غلبه بر بی اعتمادی از ساکنان.

“به ما گفته شده است اطلاعات غلط زیادی در طول سال در مورد وضعیت جامعه ما” سلطنتی از NAACP گفت. “من معتقدم که بسیاری از مردم نمی اعتماد به آنچه دولت می گوید.”

Kowalik ملاقات کرده است — تقریبا — با اعتماد و با نفوذ رهبران جامعه به بحث در مورد تلاش های امداد رسانی به اطمینان حاصل شود هر کس در همان صفحه در مورد اهمیت ماندن در منزل و نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران اگر آنها باید بیرون بروید.

پلیس و بازرسان در حال پاسخگویی به شکایات دریافت شده در مورد “noncompliant” کسب و کار وادار کردن کارکنان به کار می آیند یا نه تمرین های اجتماعی فاصله در محل کار. متخلفان صورت می تواند جریمه.

“که ما این شکایت از؟” “بسیاری از مردم از رنگ است.”

ساکنان شده اند خواست به تماس 211 اگر آنها نیاز به کمک دارید با هر چیزی از پیدا کردن چیزی برای خوردن و جایی برای اقامت. و دولت با راه اندازی دو داوطلبانه انزوا امکانات برای افراد با COVID-19 علائم که زندگی در شرایط قابل دفاع از جمله سوپر 8 متل در میلواکی است.

با وجود این کار در حال انجام در میلواکی کارشناسان مانند لیندا Sprague مارتینز یک جامعه سلامت محقق در دانشگاه بوستون مدرسه مددکاری اجتماعی نگران هستند که دولت است توجه به اندازه کافی نزدیک به مسابقه و به عنوان گسترش بیماری را انجام بیش از حد کمی به بلانت از عوارض آن.

“هنگامی که COVID-19 می گذرد و ما شاهد ضرر و زیان … از آن خواهد شد عمیقا به داستان پس از جنگ جهانی دوم سیاست که در سمت چپ جوامع به حاشیه رانده شده” Sprague گفت. “تأثير آن در حال رفتن به به ما تاریخ و میراث نژادی و بی عدالتی. آن را به توان به این واقعیت است که ما در دو جهان بسیار متفاوت.”

به روز رسانی آوریل 3 سال 2020: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که در ایلینوی و کارولینای شمالی در حال شکستن coronavirus موارد توسط نژاد.

دوریس برک و هانا Fresques کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de