دیلن باربور و هانا گادوین جشن نامزدی با هانا B., Jed بیشتر

دیلن باربور و هانا گادوین جشن نامزدی خود را در یک مهمانی با چند تن از آنها لیسانس ملت بگیرید و یاد دهید در روز شنبه, مارس 23.

این کارشناسی در بهشت زن و شوهر که درگیر در پایان فصل 6 در سپتامبر 2019, partied با دوستان از جمله سابق لیسانس هانا قهوه ای و سابق او نامزد Jed وایاتکه آورده خود را جدید دختر الن دکر, کتی Morton, دمی برنت, مایک جانسون و NFL ستاره بروس Treggs و DeShone Kizer.

این حزب برگزار شد در بورلی هیلز خانه مشرف به شهر با نارنجی طلا و بادکنک سفید را تزئین کنار استخر. داخل مهمانان تحت درمان قرار گرفتند به رنگارنگ کوکتل در حالی که میان وعده شامل بیسکویت تزئین شده با تصاویر داماد بود.

Godwin, 25, که به نظر می رسد در کلتن آندروود‘s فصل لیسانس در 2019, عینک سینه سفید غلاف لباس و تاب با پر و بال برهنه, پاشنه بود و موهایش را پشت slicked در یک براق موی دم اسبی.

سن دیگو-متولد Barbour, 25, که romanced قهوه ای در فصل 15 از لیسانس در سال 2019 نگاه شیک در نیروی دریایی کت و شلوار و یقه اسکی.

Treggs به یک نان تست به زن و شوهر در شب نشینی و گفت: مهمانان Godwin “من او را دوست دارم به عنوان خود من است.”

باربور را رفیق دیرین جیم سیمونز نیز سخنرانی کرد poking سرگرم کننده در دوست خود را از Instagram و تمایل خود را به “پاسخ به همه چیز در, مانند, پنج ثانیه و ارسال محتوا است که به معنای برای 13 سال دختران — او عکس های خود را دراز کشیدن در یک وان حمام با گل رز. که گفت:, آن را رهبری به جایی که او است که امروز به عنوان یک D-لیست افراد مشهور.”

به عنوان باربور خندید سیمونز خطاب به دوست خود را به “نامزد” گفتن او “به خانواده هانا. دیلن بالاخره آقای حق من درست است؟”

او همچنین برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در دوستان خود را و گفت: “دیلن غیر قابل باور است و یکی از سخت ترین کارگران من می دانم وقتی که او پرشور در مورد چیزی — او آن را انجام دهد بدون در نظر گرفتن چه کسی می گوید مانند سفید کننده مو, گرفتن یک درخت نخل مچ پا تو.”

او در پایان سخنرانی خود با گفتن زن و شوهر “دیلن و هانا همه ما به عشق شما و برای شما و ما نمی توانیم صبر کنید برای شما Gen Z بچه ها که مانند رسانه های اجتماعی و حتی بیشتر از شما بچه ها انجام دهید — آینده روشن است!”

روز پس از حزب Barbour گادوین و مهمانان از جمله وایات و جانسون recuperated با ویتامین و پوست میگذرد از تعهد IV. “ما قصد داریم به زندگی برای همیشه لطفا برای” باربور زیر نویس یک عکس در Instagram.

در پایین حرکت برای دیدن عکس از جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>