Dwyane Wade, Gabrielle Union خود را جشن می گیرند نیوجرسی بازنشستگی

به سلامتی به آغازی جدید! Dwyane Wade and Gabrielle Union جشن بازنشستگی خود را Miami Heat نیوجرسی با حماسه را در سه روز جشن که شامل صمیمی ساحلی شام و پر جنب و جوش, کلوپ شبانه, حزب.

سابق NBA بازیکن 37, لگد کردن او جشن در روز جمعه 21 فوریه با یک ویژه نیوجرسی بازنشستگی رویداد در American Airlines Arena در میامی. وید خانواده و دوستان و مربیان و هم تیمی های همه جمع شده بودند برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در مورد NBA افسانه در این مراسم که با برچسب “این فلاش بک” با توجه به میامی هرالد.

Dwyane Wade, Gabrielle Union Honor His Jersey Retirement
Dwyane Wade نیوجرسی مطرح شده است به rafters در فوریه 23, 2020 در میامی فلوریدا. چارلی جواب / MEGA

پس از رویداد وید میزبانی صمیمی جشن برای دوستان و خانواده از جمله اتحادیه 47. گروه جمع آوری شده در مایع مهمان نوازی را Joia که باز خواهد شد به زودی در Watson جزیره است.

این زوج که ازدواج در سال 2014 و به اشتراک گذاری 15-ماه-پیر دختر Kaavia و سپس سفر به اروپا-رستوران الهام گرفته از مجموعه برای یک شام خصوصی و برای 90 مهمانان از جمله مربی سابق دیوید Fizdale. شام ویژه ظروف آشپز Erhan Ozkayaزوج با شراب از وید شخصی خود برچسب وید زیرزمینهای.

“آنها هر دو نگاه فوق العاده خوشحال در حالی که احاطه شده توسط دوستان نزدیک خود را و جشن در مورد کسانی که نزدیک به آنها را از جمله Dwyane و گابریل را آشپز شخصی ریچارد Ingrahamکه شگفت زده شد و با یک کیک تولد بزرگ در طول جشن” خودی گفت: ما هفتگی.

Dwyane Wade, Gabrielle Union Honor His Jersey Retirement
Dwyane Wade, Mio Danilovic و مارکو Gojanovic حضور وید L3GACY شام در همکاری با این مجموعه و مک لارن در Joia ساحل در جزیره جنگل در فوریه 21, 2020 در میامی فلوریدا. باب Metelus

این منبع ادامه داد: “مهمانان در حضور حتی یک عملکرد خاص Dwyane جدید تک با ریک راس, ‘بلیط فصل دارنده.’ Dwyane انجام شده در آهنگ بعدی به DJ باب Metelus در مقابل تمام دوستان خود را.”

شب بعد وید شماره 3 نیوجرسی مطرح شد در تیر American Airlines Arena در حاصل کار دو تیم از میامی هیت و کلیولند کاوالیرز در بازی روز شنبه, آوریل 22. ستاره بسکتبال اشاره اواخر لیکرز افسانه کوبه برایانت در طول نیوجرسی بازنشستگی سخنرانی با توجه به CBS Sports.

“کوبه گفت: مهم ترین چیز این است که سعی کنید برای الهام بخشیدن به دیگران به طوری که آنها می تواند در هر آنچه که آنها سعی می کنید برای انجام” وید به جمعیت گفت. “من امیدوارم که من الهام بخش شما.”

وید و اتحادیه منعقد شنبه جشن با یک حزب در باشگاه شبانه E11EVEN که در آن شیکاگو بومی انجام شده “بلیط فصل دارنده” برای جمعیت. این پایین partied شب دور با یک گروه از حدود 30 مهمان یک منبع گفت:” ما.

وید آخر هفته سرگرم کننده به پایان خواهد آمد با برتر از خود را مستند D. وید: زندگی غیر منتظرهدر ESPN یکشنبه 23 فوریه در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de