‘DWTS’ خانواده تبریک نیکی بلا آرتم Chigvintsev در نوزاد اخبار

رقص کودک! نیکی بلا و نامزد آرتم Chigvintsev در انتظار اولین فرزند خود را با هم و رقص با ستاره ها , خانوادگی, هیجان زده به استقبال عضو دیگر به خدمه خود را.

“نعمت به شما هر دو! ♥️👑,” وال Chmerkovskiy نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, ژانویه 29 در سابق WWE ستاره بارداری عکس اطلاعیه.

“OMG!!!!! نیکی و @theartemc♥️♥️ Sooooooo مبارک برای شما بچه ها!,” اوکراین رقصنده و همسر و همکار DWTS pro, Jenna Johnsonنوشت: در بلا Instagram photo. “آنچه در یک سال برای هر دو شما. نمی توانید صبر کنید برای دیدن شما به عنوان پدر و مادر!!”

زن و شوهر خود را به اشتراک گذاشته نوزاد اخبار از طریق رسانه های اجتماعی زیر بلا مشترک بارداری اطلاعیه با خواهر, خواهر بری بلادر روز چهارشنبه صبح. نیکی, 36, مشترک, اولین سونوگرافی از او و رقاص حرفه ای کودک از طریق توییتر.

“گفتم بری whatcha تا ؟’ او مانند ” خانواده در سوپر لباس های زیبا گرفتن عکس برای ما اعلام,'” نیکی نوشت: در کنار سونوگرافی pic. “من مانند 😧 ARTEM! ما گرفته نشده هر cute pics هنوز! Lol پس اجازه می دهد شروع با این یکی. سلام می گویند برای ما بسیار قوی جنگجو عزیزم! مادر احساس آن!”

روسیه رقصنده, 37, همچنین به اشتراک گذاشته نوزاد سونوگرافی در Instagram همراه با یک پیام است که خواندن “من قصد دارم به یک پدر! ما خیلی هیجان زده است.”

پیش از آن در روز, Us Weekly تایید کرد که مجموع Bellas ستاره و خواهر دوقلوی او شد هر دو حامله با خرما به علت کمتر از دو هفته از هم جدا.

برای Brie, بسته نرم افزاری از شادی خواهد بود کودک شماره 2 برای او و شوهرش, Daniel Bryan. این زوج در حال حاضر به اشتراک گذاری 2 ساله پدر مرغک. بلا و Chigvintsev از سوی دیگر در حال آماده سازی می شود اولین بار پدر و مادر.

پس خود را, اطلاعیه ها, بسیاری از DWTS شرکت کنندگان و حرفه ای, رقصنده رسیده اند به این زن و شوهر از طریق رسانه های اجتماعی برای گسترش آرزوهای خوب.

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن همه از وبلاگ که در حال آماده شدن برای یکی دیگر از رقص kiddo به واقعیت تلویزیون رقابت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>