Dwayne Johnson, همسر لورن “تمرین ساخت نوزادان دوباره’ در قرنطینه

قرنطینه وجود آمدن اربتاط. دواین “راک” جانسون است dishing در ازدواج خود را به لورن Hashian آنها به عنوان قرنطینه با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این هابز & Shaw بازیگر, 47, نشان داد که او و Hashian, 35, باید butted سر در حالی که صرف زمان زیادی با هم پیدا کرده اند راه را برای تمرکز به نشان می دهد توجه به یکی دیگر.

“شب گذشته ما ریخت خودمان یک لیوان Teremana [تکیلا]” او توضیح داد: در یک Instagram تصویری از خود و پاسخ دادن به سوالات در مورد رابطه خود را روز شنبه, مارس 18. “ما تا به حال یک نگاه توست قدردانی و پس از آن ما شروع به تمرین ساخت نوزادان دوباره. شما در حال خوش آمدید. من به او نشان داد که چرا آنها با من تماس سنگ.”

جانسون — که سهم دختران یاس 4 و تیانا, 2, با نوازنده — رفت و به نوشتن در مورد جزئیات مشاوره برای زوج های دیگر مرور قرنطینه ارتباط است.

“اثر قرنطینه در ازدواج من 🧟 ♂ ️ 🧟 ♀ ️ 🖤” او زیر نویس کلیپ. “@laurenhashianofficial و من در حال انجام بهترین های ما در طول این استرس بار. ما متوجه شد نیمه سرعت چگونه حیاتی آن برای ما فوق العاده با ملاحظه مراقبت و همدلانه از یکدیگر است. بود حتی بهتر از شنوندگان. حتی بهتر ارتباط برقرار میکنند.”

این Moana بازیگر توضیح داد که او و Hashian مانند بسیاری از زوج های دیگر نیست “عامل در مغز و عاطفی EQ ظرفیت که ما معمولا هستند.”

“میخوای دریافت مغرور, کوتاه, خو و شما ممکن است فوران در هر یک از دیگر بیش از برخی از احمقانه s–t مانند ما” او ادامه داد. “وقتی اتفاق می افتد که, گرفتن شریک زندگی خود را به شانه ها مثل من برداشت لورن. نگاه آنها را به طور مستقیم در چشم و می گویند با 💯 محکومیت, ‘نوزاد شما اشتباه نیست…. شما فقط استفاده نمی شود به حق بودن ” و پس از آن شمارش ثانیه طول می کشد برای شما هر دو به خنده شکم خود را ارزیابی خاموش است.”

در نهایت سابق WWE ستاره نشان می دهد که همسران quarantining با هم “جرعه برخی از @teremana بعد از آن شب و برخی از نوزادان است.”

در همراه کلیپ جانسون بوده در مورد همسرش گفت: “ما سعی می کنید و به راحتی بر روی هر یک از دیگر. ما نگه داشتن چیزهای نور بیش از حد judgy. و او بهترین است.”

جانسون و Hashian او مخفیانه بحباله نکاح در اوردن, در اوت سال 2019 پس از 12 سال با هم. این Jumanji ستاره بود که قبلا به تولید فیلم دنی گارسیا, 51, از سال 1997 تا سال 2007 و به اشتراک گذاری آنها 18-year-old daughter سیمون.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>