Dwayne Johnson, عایشه کاری بیشتر ستاره ساخت قرنطینه کوکتل

Quarantining با کوکتل! به عنوان بسیاری از مردم باقی می ماند در داخل خانه های خود را در تلاش برای سالم ماندن و جلوگیری از گسترش coronavirus چندین مشاهیر گرفته اند به شلاق تا قرنطینه نوشیدنی. برای بسیاری از تهیه نوشیدن شراب است یک راه خلاق به تصویب زمان در حالی که نوشیدنی خود را می تواند به عنوان یک عمل بسیار مورد نیاز استرس-مسکن.

را Ina Garten, به عنوان مثال. این پخت و پز برای جفری نویسنده تا به حال کاربران رسانه های اجتماعی در حمله و تشنج هنگامی که او انداخت و با هم عظیم جهان وطنی در یک ویدیو ارسال شده در Instagram حساب 6 صبح در تاریخ 1 آوریل. “در طول این استرس بار واقعا مهم است که به نگه داشتن سنت زنده است. مورد علاقه من سنت است ساعت کوکتل” او پکتیا میباشد. “بنابراین من قصد دارم به شما مورد علاقه من جهان وطنی و احتمالا شما باید تمام مواد تشکیل دهنده حق خود را در خانه.”

شبکه غذایی ستاره راند نقطه و حتی بیشتر زمانی که او در این عنوان: “همیشه از ساعت کوکتل در یک بحران!”

به عنوان یکی از آشپزی نرم افزار سرگرم رسانه های اجتماعی پیروان آن “من این را دوست دارم! شما در حال نگه داشتن ما قصد Ina!”

برای دیگران مانند Dwayne “The Rock” Johnson, قرار دادن با هم یک کوکتل و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی به عنوان راهی برای ارتباط با دیگران در طول این دشوار و نامشخص زمان. این Jumanji: به جنگل خوش آمدید ستاره راه اندازی خود را تکیلا خط — Teremana — در ماه مارس سال 2020 و با استفاده از روح به عنوان پایه ای برای یک نوشیدنی ساخته شده او در Instagram در حالی که پرداختن به طرفداران خود را در زیر ماه.

“به عنوان بسیاری از شما می دانید, مارس بود بزرگ ما راه اندازی Teremana. ما تا به حال یک کمپین آماده برای رفتن است اما آنچه که من تصمیم به انجام شد در واقع فقط آهسته رول Teremana در سراسر کشور است. چه احساس نمی کند حق در دل و روده من بود به تلاش و انجام یک کمپین است که قوی بود و هیجان انگیز. ما تا به حال یک برنامه ریزی شده اما این خوب است,” او توضیح داد که در یک کلیپ ویدیوئی.

هر چند جانسون نبود قادر به خود را جشن می گیرند سرمایه گذاری جدید با اسراف راه اندازی رویداد سابق WWE ستاره آماده بود برای یک “کمی سبک سری” و “کمی از سرگرم کننده” به همین دلیل است که او تصمیم گرفت به شلاق تا خود را “مورد علاقه مارگاریتا” در این ویدئو. این نوشیدنی حاوی Teremana blanco, آب آهک, آب آناناس, خام گیاه آگاو و “تنگنا” از هاوایی, نمک دریا.

هنگامی که نوشیدنی آماده بود که Baywatch ستاره خود را مطرح شیشه ساخته شده و یک نان تست به “آنهایی که نمی توانند پناهگاه در خانه” از جمله پزشکان و پرستاران و پزشکان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و فروشگاه های مواد غذایی ، “من با تشکر از شما ما با تشکر از شما من شما را دوست دارم و من خیلی سپاسگزار هستم. با تشکر از شما برای مراقبت از مردم ما با تشکر از شما برای مراقبت از ما نژاد بشر و تشکر از شما برای تعهد خود را.”

پایین ببینید بیشتر قرنطینه کوکتل از ستاره ها!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>