در طول استیضاح محاکمه نوروزی برنامه حمله رعد اسا بالا-دلار جمع آوری اعانه

سنا تبدیل شده به یک دادگاه برای استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. قانونی جلسات به تعویق افتاد. قضایی نامزد لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

اما استیضاح دادگاه متوقف نشده اسیاب روزانه از سنا جمع آوری کمک های مالی. توافق قانونگذاران باید برنامه ریزی شده در نزدیکی وقایع روزانه برای لابی جمع آوری اعانه در طول این هفته از استیضاح.

این هفته آغاز شد و با شام و جمع آوری کمک برای بهداشت ، تاد جوان R-Ind., و از سوی دیگر ، جان Thune R-S. D., برنامه ریزی شده در روز دوشنبه. و در صبح روز سه شنبه دیابت بیل کسیدی, R-La., برنامه ریزی شده بود برای جمع آوری کمک در دفاتر کنگره مالیاتی همکاران لابی شرکت است که نشان دهنده شرکت ها از جمله اپل سیتی گروپ و بارگذاری. در سه شنبه شب دیابت Dan Sullivan, R-آلاسکا برنامه ریزی شده بود به میزبان شام و جمع آوری کمک با یک درخواست برای میزبانی از این رویداد به ارائه 1000 $در هر.

سنا میچ مک کانل رهبر R-Ky., برنامه ریزی برای شروع روز چهارشنبه با یک صبحانه جمع آوری کمک. دعوت برای این رویداد ارسال به هواداران در روز جمعه درخواست که عمل سیاسی کمیته ارائه $5,000 برای میزبان.

و در روز پنج شنبه Thune ظاهر خواهد شد برای یک صبحانه جمع آوری کمک با سن. مایک براون R-Ind. بعد از آن روز ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته میزبان مک کانل و 11 دیگر اوباما برای جمع آوری کمک بهره گیری از این حزب 2020 انتخابات تلاش کنند.

flyer-01-1580248400

تصویر: رهگیری

چندین سناتور لغو برنامه های جمع آوری کمک های مردمی در هفته گذشته به عنوان آزمایشی در راه است. در هفته گذشته اما, توافق مقامات ارسال یک به روز رسانی جمع آوری کمک های مردمی برنامه با حوادث در تقریبا هر روز این هفته است. قابل توجه حوادث به نظر می رسد در طول محاکمه می شکند برای صبحانه, ناهار و شام.

استیضاح آزمایشی برنامه اجرا می شود از طریق هفته. محاکمه خواهد شد و شامل هشت ساعت بازجویی در هر دو شنبه و پنج شنبه. روز جمعه پس از چهار ساعت بحث در سنا به رأی در تماس جدید شاهد به دادگاه.

جهان فروردین, سخنگوی براون دفتر تایید این رویداد اما گفت: “این هیچ متفاوت از برنی ساندرز یا الیزابت وارن رقابت انتخاباتی در آیوا در حالی که دادگاه در زنگ تفریح.”

“من نمی دانم هر چیزی در مورد کمپین فعالیت پس از این رسمی است اما من نمی دانم که سناتور. کسیدی خواهد بود در استیضاح دادگاه در روز شنبه و هر روز دادگاه برنامه ریزی شده است” گفت: Cassidy سخنگوی کول اوری.

فوق العاده PACs هم تراز با جمهوری خواهان مجلس سنا مطرح $68.3 میلیون دلار در سال 2019 یک رکورد برای یک nonelection سال است. این حزب خواهد بود از 23 کرسی های این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>