Duck Dynasty را Korie و Sadie رابرتسون: خانواده ما خوب است بعد از درایو های

Duck Dynasty آلوم Korie رابرتسون و Sadie رابرتسون مشترک مثبت به روز رسانی پس از خانواده خود لوئیزیانا خانه براثر اصابت گلوله در یک درایو توسط تیراندازی در سهشنبه, مارس 24.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای همه شما دعا برای خانواده ما” Korie, 46, نوشت طریق Instagram در دوشنبه 27 آوریل ، “ما همه در امن و صدا و احساس عمیقا سپاسگزار برای محافظت از خدا را بر ما! بله, گزارش های خبری در حال درست است که ما تا به حال یک درایو توسط تیراندازی در خانه ما روز جمعه آن را ترسناک و خطرناکی اما به لطف خدا هیچ کس صدمه دیده بود و امروز ما برای شرکت در یک درایو جشن تولد! دیوانه چگونه زندگی می کند! ما honked ما شاخ و نشانه های ساخته شده. ما زنده هستند و به خوبی و نه در نظر گرفتن این روز برای مسلم!”

او ادامه داد: “مادر بزرگ من استفاده می شود به خواندن این کتاب با صدای بلند هر شب قبل از او به رختخواب رفت زمانی که ما صرف شب او را به خواندن آن بر ما ‘پس مترس که من با شما هستم; نترس برای من خود خدا. من شما را تقویت و به شما کمک کند; من حمایت خواهد کرد شما را با دست راست من صالح.’ اشعیا 41:10
خدا خوب است! او را ستایش امروز و هر روز!”

Duck Dynasty Korie and Sadie Robertson Family OK After Drive By
Korie و Sadie رابرتسون. حسن نیت ارائه میدهد از Sadie رابرتسون/Instagram

برای او بخشی Sadie, 22, زيرنويس او Instagram post,, “سلام, بله این خبر درست است اگر شما آن را دیده ام. ما تا به حال به کسی شلیک در اموال ما. فقط می خواستم بگم ما همه خوب” Sadie, 22, نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 26. “این ما را تکان داد همه, البته, اما ما فقط خدا را شکر هر کس در خانواده ما خوب است. به خصوص پس از یکی از این گلوله ها پرواز را از طریق پنجره از برادران من خانه… زمان که در آن ما در آن زمان بود دیوانه حفاظت از آنجا که ما تا به حال همه فقط رفته داخل. ما شده اند در حال استراحت در مزمور 91 و یکدیگر را سپاس برای همه خوب بودن. با تشکر از شما برای نماز خود را.”

Willie, Korie, Miss Kay, Jase, Phil and Si Robertson Duck Dynasty Korie and Sadie Robertson Family OK After Drive By
ویلی Korie دست کی Jase فیل و Si Robertson. هنر Streiber/A&E

ما بارگیری در این هفته تایید کرد که این حادثه صورت گرفت در حدود 2:30 بعد از ظهر روز جمعه. Willie Robertson بود و نه خانه اما Korie و Sadie شد. ویلی 48 و Korie پسر جان لوک رابرتسون و همسرش مری کیت McEachernو 18-ماه-پیر پسر بودند نیز به عنوان Sadie شوهر مسیحی Huff.

“آن روز روشن” ویلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز یکشنبه, مارس 26. “ما خیلی تکان داد ، به نظر می رسد مانند آنها فقط پاشش گلوله در سراسر ملک من.”

Duck Dynasty Korie and Sadie Robertson Family OK After Drive By
Korie و Sadie رابرتسون ژاک Dilgard/A&E

اخبار خروجی گزارش روز دوشنبه که, Ouachita, محله کلانتر در مونرو, لوئیزیانا, بازداشت مردی به نام دانیل کینگ جونیور در ارتباط با تیراندازی. 38 ساله متهم شده بود با یک تعداد از تشدید حمله توسط درایو توسط تیراندازی و یک تعداد از جنایی غفلت از خانواده است. اوراق قرضه خود را در $150,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>