‘Duck Dynasty’ آلوم Willie Robertson خانه اسپری توسط گلوله در درایو توسط

Duck Dynasty ستاره Willie Robertson‘s, لوئیزیانا, صفحه اصلی اصابت گلوله در یک درایو توسط تیراندازی در سهشنبه, مارس 24.

این حادثه اتفاق افتاد و در حدود 2:30 بعد از ظهر در رابرتسون وست منرو و مستغلات که در آن چند تن از اعضای خانواده خود را در حال حاضر ماندن در میان coronavirus قرنطینه.

در حالی که رابرتسون بود و در زمان خود Korie رابرتسونو جان لوک رابرتسون و همسرش مری کیت McEachernو 18-ماه-پیر پسر جان چوپان بودند و در خانه به عنوان به خوبی به عنوان ویلی دختر Sadie رابرتسون و شوهرش مسیحی Huff.

Duck Dynasty Star Willie Robertson’s Home Sprayed by Bullets in Drive-By
Willie Robertson با دختران بلا و Sadie حسن نیت ارائه میدهد Willie Robertson/توییتر

TMZ گزارش می دهد که هشت تا 10 ضربه گلوله دو خوابگاه در اموال اما خوشبختانه هیچ کس مجروح شد.

“آن روز روشن” ویلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در روز شنبه, مارس 26 اضافه کرد که یکی از عکس های رفت و از طریق یک پنجره اتاق خواب.

“ما خیلی تکان داد تا” ویلی اضافه شده است. “به نظر می رسد مانند آنها فقط پاشش گلوله در سراسر ملک من.”

او گفت: خروجی که چند شاهد را دیدم یک کامیون سواری گذشته خانواده دردار ملک حداقل یک بار قبل از عکس از کار اخراج شدند.

خودرو دستگیر شد در یک دوربین مدار بسته و وجود بیش از یک نفر در کامیون که شاهدان عینی گفت: یک سفید بیش از قهوه ای یا بژ فورد F-250 با لاستیک و رینگ.

راننده به عنوان یک مرد جوان در حالی که در سنین نوجوانی یا اوایل 20s. این, Ouachita, محله کلانتر, در حال بررسی این حادثه و به اشتراک گذاشتن یک عکس از این خودرو در رسانه های اجتماعی.

“هیچ کس در خارج از زمان اما همه شده بود از حدود پنج دقیقه قبل از” ویلی گفت. “من تا به حال فقط به فروشگاه رفته که آن اتفاق افتاد.”

سابق واقعیت تلویزیون ستاره گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او معتقد است که بورس می دانستم که آنها با هدف قرار دادن خانه خود را.

“من 100 درصد خاصی اما من نمی دانم که چرا” او گفت:.

روز قبل از تیراندازی Korie عکس به اشتراک گذاشته شده از خانواده جشن ویلی را 48th تولد.

“جشن مورد علاقه من انسان @realwilliebosshog امروز در سبک!” او زیر نویس یک عکس که نشان داد این خانواده در کنار هم در پشت یک تریلر در چهار شنبه, آوریل 22. “ویلی شما زندگی را خوب و هر آنچه که ما در حال رفتن را از طریق. تولدت مبارک!!! بیایید با هم پیر میشوند!! P. S. بسیار خدا را شکر به کل خانواده با هم در طول این زمان. همه ما زندگی می کنند در همان ملک شده اند و قرنطینه هم از آغاز. ما اصلا این را برای اعطا. تلاش برای گسترش کمی تشویق از طریق محله است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>